מאיה ורון - בלוג חתונות - My Day

מאיה ורון

מאיה ורון מגיעים משני עולמות נפרדים. רון תל אביבי שנולד וגדל בתל אביב ומאיה גדלה בזכרון. רון הוא בן אדם סופר יצירתי ואנרגטי, ומאיה בן אדם שבדרך כלל שקט ורגוע. ההיכרות ביניהם הייתה לגמרי מקרית אחרי ששתי חברות משותפות מצאו לנכון לשדך בניהם וללא כל סיבה מיוחדת. מהשיחה הראשונה והדייט הראשון הכל זרם. המעבר למגורים משותפים היה טבעי ביותר ומשם ההחלטה המשותפת להתחתן הייתה גם היא טבעית.  

 לאור השוני ביניהם, היה למאיה ורון חשוב לאורך כל התהליך שהחתונה תשלב את שני העולמות – מהצד של רון – שיהיה ייחודי ויצירתי ומהצד של מאיה, שיהיה קלאסי ומכובד. הם החליטו לערוך חתונת שישי באביב הפורח, המשמח והאופטימי. 

מאיה הייתה כלה יפיפיה וייחודית עם שמלה של המעצב יואב ריש אותה מצאה במהלך שיטוטיה בגלריית שמלות שלנו בבלוג וישר ידעה שהיא האחת עבורה. באחת המדידות אליהן הצטרפה אמא של מאיה, חשף בפניהן יואב את הקולקציה החדשה של שמלות הערב שלו וגם אמא של מאיה החליטה לתפור את השמלה שלה שם. מאיה מספרת שהיה לה כיף גדול ששתי השמלות נתפרו באותו המקום ולעבור את החוייה יחד עם אמא שלה.

 את הפיס המיוחד לשיער עיצבה עבורה עוד מעצבת אהובה עלינו וגם חברה קרובה של מאיה – הכובענית תמי בר לב. לפני שבחרו את האקססורי עבור מאיה הן הלכו ביחד לפגישה עם מעצבת השיער והתאימו את האקססורי לתסרוקת. התוצאה – משגעת!

מאיה מספרת לנו שאין דבר שהם מתחרטים עליו בחתונה. כל הספקים שבחרו לא איכזבו אותם ולמרות שהם כבר כמה חודשים אחרי האירוע אנשים עדיין מתקשרים כדי לבקש המלצות על הספקים שהיו שם.

מזל טוב מאיה ורון! תודה ששיתפתם אותנו ביום המיוחד שלכם.

מאיה ורוןמאיה ורוןמאיה ורוןמאיה ורוןמאיה ורוןמאיה ורון מאיה ורוןמאיה ורוןמאיה ורון מאיה ורוןמאיה ורון מאיה ורון מאיה ורוןמאיה ורוןמאיה ורון

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות שישי
תגיות
האחוזה,יואב ריש,תמי בר לב
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x