5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה - בלוג חתונות - My Day

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

כתובה שהופכת ליצירת אמנות, קעריות שמנציחות את תאריך החתונה ותכשיטים מיוחדים משברי הכוס בחופה: 5 פריטים שיישארו אתכם גם אחרי שהיום הגדול נגמר

אנחנו משקיעים המון מחשבה ביום החתונה שלנו: מתכננים תוכניות, מארגנים, מכינים, בוחרים ספקים ורוכשים פריטים. גם כשמדובר במזכרות ובאטרקציות לחתונה, אנחנו משקיעים הרבה בשבילנו ובשביל האורחים שלנו, אם בצילומי מגנטים, בבקבוקי אלכוהול ממותגים, בלהקה חיה או בכל דרך אחרת. לא משנה באיזו דרך נבחר, גם האורחים שלנו וגם אנחנו נוכל להרוויח: האורחים ייהנו מהערב, ואנחנו נהנה מהמזכרות המיוחדות.

אחרי שהיום הגדול מסתיים, מה שנשאר איתנו הם הזיכרונות, התמונות, וגם חלק מהמזכרות מיום החתונה. יש אפילו מזכרות שיכולות להישאר איתנו לנצח, כמו כתובה ותכשיטים, שיזכירו לנו מדי יום ביומו את האושר שהרגשנו באותו היום. אם אתם מחפשים מזכרות מיוחדות ואישיות יותר שיתמצתו, ואפילו במעט, את המהות של הערב המאושר בחייכם, תוכלו למצוא כאן כמה רעיונות מיוחדים ומרגשים במיוחד.

***

הרי את מקודשת לי – קסם של כתובה

סוזי לובל חוותה קשיים להוכיח שהיא יהודייה כשעלתה ארצה, וזו הסיבה שהחליטה לקחת את הכתובה, ההוכחה האולטימטיבית ליהדות, ולהפוך אותה ליצירת אמנות. לא חשוב באיזו דרך אתם בוחרים להתחתן, אם בדרך אורתודוכסית, מסורתית, רפורמית או שוויונית, הכתובה שלכם תוכל להיות אישית וייחודית. את הכתובה אפשר לתלות על הקיר בכניסה לבית, בסלון או בחדר השינה, ולזכור לנצח את הרגע המרגש שבו אמרתם I Do.

סוזי מציעה כמה אופציות לנוסח הכתובה: נוסח מסורתי, אשכנזי או ספרדי, שיווני מסורתי, רפורמי וגם נוסחים שכתבה בעצמה. אם אתם אוהבים לכתוב, גם הנוסח שלכם יוכל לככב בכתובה. אחרי שמחליטים על נוסח, סוזי מכניסה לכתובה את שמותיכם ואת שאר הפרטים הרלוונטיים, ושולחת אותה אליכם כדי שתוכלו לקבל אישור מהרב ולקיים את טקס החופה עם הכתובה האישית שלכם.

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

אפשר לתלות את הכתובה אפילו בחדר השינה. צילום: עמוד האינסטגרם susielubell

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

כתובה שהיא גם יצירת אמנות. צילום: מתוך האינסטגרם susielubell

***

אני שלך לנצח – צלוחיות לב עם כיתוב אישי

הכלים המקסימים של ליאת אנקורי נוצרו מתוך ביקוש, כאשר מכרה שלה ביקשה ממנה ליצור קערית אישית לטבעות נישואין עם ראשי התיבות של בני הזוג. אחרי שהקערית הייתה מוכנה ליאת הבינה שיש לה ביד מוצר מאוד מיוחד. חוץ מהייחוד של הקערית, היא גם פוטוגנית בטירוף, ותהפוך כל תמונה עם הטבעות למרגשת הרבה יותר. הקערית, שעשויה בעבודת יד מקרמיקה, תישאר אצלכם למזכרת מיום נפלא. תוכלו לתלות אותה על הקיר, להשתמש בה בבית בבית ובעיקר – היא תוכל לקשט כל פינה שבה תונח.

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

עבודת יד מקרמיקה והדפס זהב. צילום: ליאת אנקורי

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

צלוחית אישית עם תאריך החתונה. צילום: סימיסיסטרס

***

איירי לך שפם – קוקטית תאייר אתכם בלייב

למי מאיתנו אין על המקרר תמונת מגנט מחתונה או מכל אירוע אחר? קוקטית לקחה את המזכרות האלה צעד אחד קדימה, ובמקום תמונה של האורחים היא מאיירת אותם במו ידיה. היא מספרת שאנשים ממש מתפלאים שהיא מציירת את האיורים בעצמה מכיוון שאנחנו כל כך רגילים לתרבות האינסטנס ולמכשירים שעושים עבורנו הכל. אם אתם רוצים לתת מקום לאמנות אמיתית שתישאר אתכם גם ביום .שאחרי החתונה – האיורים של קוקטית הם הפתרון

קוקטית מגיעה לאירוע עם עמדת איורים מיוחדת, ואחרי שהיא מסיימת לאייר היא מדפיסה את האיור על גלויה והאורח מקבל במתנה את האיור שלו על גלויה ומגנט קטן. בעמדה יש גם מסך טלוויזיה שבו אפשר לראות בזמן אמת איך היא מאיירת כל אורח. אם תבחרו בכך, חוץ מלאייר את האורחים קוקטית יכולה להנציח רגעים מרגשים אחרים מהחתונה, כמו החופה למשל.

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

קוקטית תאייר אתכם בלייב. צילום: אלירן אביטל

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

הרגעים המרגשים שלכם יונצחו באיור. תמונה: מתוך האינסטגרם של koketit

***

אם אשכחך ירושלים – תכשיטים מקסימים משברי הכוס בחופה

החתן מפחד שהוא לא יצליח לשבור את הכוס? אם הוא לא היה מספיק לחוץ עד עכשיו, אז הגיע הזמן לספר לו שלמעשה לא תהיה לו ברירה אלא לשבור את הכוס בצורה מושלמת. את השברים מהכוס תהפוך יעלי מלצר לתכשיט שאותו תוכלו לענוד לנצח. יעלי, שעוסקת בצורפות, פיתחה שיטה שהופכת את שברי הזכוכיות לאבן שדרכה אפשר לראות את הזכוכית. היא תספק לכם מבעוד מועד ערכה עם כוס מיוחדת לשבירה, שקית לאיסוף השברים וגלויה עם פרטי התקשרות, וכל מה שתצטרכו לעשות הוא למנות אדם שיהיה אחראי לפנות את שברי הכוס ברגע שהחתן שובר אותה, ולהעביר את השברים ליעל. אם החלטתם שאתם רוצים ליצור משברי הכוס, או אפילו מזר הכלה, תכשיט גם אחרי החתונה – אין בעיה. כל עוד השברים אצלכם תוכלו ליצור קשר עם יעל ולעצב את התכשיט שאתם רוצים.

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

רואים את השברים דרך הזכוכית. צילום: אפרת אשל

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

תכשיט אישי שמעוצב לפי טעמך. צילום: אפרת אשל

***

אמרי לי מה המיתוג שלך, ואומר לך מי את

רונה אסיף בינדר, הבעלים של The Bride’s BFF, עוסקת במיתוג מיוחד לאירועים שלא ישאיר לסת אחת במקומה. היום יש הרבה זוגות שרוצים להעניק לאורחים שלהם מתנות בחתונה, והרעיונות הם רבים. רונה מעניקה לכל המתנות האלה טאץ’ עיצובי, והופכת אותן למשהו מיוחד באמת. בין אם מדובר בעמדת ברכות מגניבה, בממחטות ממותגות לחופה, בערכות טיפוח בשירותים או בבקבוקי מים לרחבה – רונה תוכל להגשים לכם את כל החלומות. חוץ מלהעניק את המתנות הממותגות לאורחים שלכם, גם אתם תזכו במזכרות מיוחדות מהאירוע, שמותגו במיוחד בשבילכם ולפי טעמכם האישי.

5 מזכרות מיוחדות שיישארו אתכם אחרי החתונה

מתנות ומזכרות בדיוק לפי הטעם האישי שלכם. צילום: מתוך האינסטגרם thebridesbff

קטגוריות
המגזין
תגיות
אטרקציות לחתונה,מתנות לאורחים

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x