מסיבת רווקות באווירה שבטית | מגזין חתונות | My Day

מסיבת רווקות באווירה שבטית

.כשהחברות של קורל יצאו לדרך בתכנון מסיבת הרווקות שלה, הן ידעו שיצטרכו לחשוב מחוץ לקופסא. הפתרון נמצא בסופ״ש חברות בקונספט ריטריט שכלל הרבה טבע, שקט וטקס אחד קדום

כשאתן חושבות על מסיבת רווקות בטח עולה לכן בראש תמונה של וילה יפה, בגדי ים לבנים תואמים, קוקטיילים וקישוטים ורודים. כאלה יש והן כיפיות ממש, אבל אנחנו כאן לספר לכן גם שאפשר גם אחרת – אם תבחרו.

אחרי שקורל התארסה (ותכף תתארח במגזין עם חתונת המדבר המשגעת שלה) החברות שלה ידעו מיד שיצטרכו לחשוב אחרת על אירוע מסיבת הרווקות שלה. קורל, בת 31, עוסקת בעיצוב פנים וגרה ביפו. מלבד המקצוע שלה שממלא אותה בחופש יצירה וביטוי, הדבר האהוב עליה הוא להיות בחיק הטבע. לכן, כשהחברות הטובות חשבו איך להפוך את אירוע הרווקות שלה למשמעותי ומיוחד, טבעי היה שיבחרו באחד המקומות האהובים על קורל – היישוב האקולוגי כליל.

מסיבת רווקות באווירה שבטית

קורל מאושרת שהחברות לקחו אותה למקום האהוב עליה בישראל. צילום: שיר חסין

מסיבת רווקות באווירה שבטית

אירועי הרווקות מתחילים. צילום: שיר חסין

מסיבת רווקות באווירה שבטית

החברות השקיעו המון מחשבה באירוע. צילום: שיר חסין

הקונספט של הסופ״ש היה “הריטריט של קורי” – שישי שבת של יוגה, מדיטציות טקסיות והתנתקות במקום הכי אהוב על קורל בצפון. קורל מספרת שמה שעמד מאחורי תהליך הבחירה של הקונספט הזה היה בעיקר חוסר הרצון שלה למסיבת רווקות.

״הרגיש לי בעיקר שכל מה שרציתי לקראת החתונה זה שקט ומקום להתמך בו ולעכל את הדרך החדשה שאני צועדת אליה״ מספרת קורל. ״חברות שלי הפתיעו והביאו אותי לסוף שבוע שהיה   .עוצמתי מפתיע, מרגש, מעצים ופשוט מדהים ומיוחד. לא יכולתי לדמיין שזה בדיוק מה שהיתי צריכה ובאותו הרגע לא רציתי שזה ייגמר.״

מסיבת רווקות באווירה שבטית

החברות מברכות ליד הנחל. צילום: שיר חסין

מסיבת רווקות באווירה שבטית

מנהג מהמם ומיוחד. צילום: שיר חסין

ההיילייט של הסופ״ש היה טקס מיוחד שתכננו והעבירו החברות של קורל. הטקס הגיע כהשראה מהשבטים של העבר הרחוק – טקס חניכה שהיה נעשה על ידי הנשים בשבט עבור האישה לפני יום החתונה וכלולותיה.

לפי המסורת, נשות השבט היו רוחצות את רגליה של הכלה לעתיד במי וורדים, מושכות את כל גופה בשמנים ותוך כדי היו שרות לה שירים ועושות לה טקסים עם כוונה והכוונה לכבוד הדרך החדשה בחייה. החברות של קורל בחרו לעשות אדפטציה למנהג הזה, והלוקיישן שנבחר היה נחל כזיב שנמצא מרחק קצר מהיישוב בו ישנו.

במהלך הטקס כל החברות של קורל כתבו וציירו עליה בצבעי גוף את כל מה שהן רצו לאחל לה בחיים ולכבוד המשך הדרך שלה ושל ארוסה ביחד כמשפחה. הרעיון בכתיבה על הגוף הוא סימבולי ומטרתו שכל הברכות ישארו ויוטמעו פנימה.

לאחר שסיימו לכתוב את כל האיחולים, הן לקחו את קורל לנחל, שם היא הורידה את הצבעים באמצעות טבילות (כקריצה למנהג המקווה). ״כל טבילה הקדשתי ואיחלתי לעצמי, לארוסי ולחברותיי איחולים וכוונות. עד שנשטפו מגופי לחלוטין כל הצבעים – והאיחולים נשארו איתי ובליבי. הטקס הזה היה משמעותי מאד עבורי והרגשתי כמו אלה שמקדשים אותה! הגעתי למצב של שקט תודעתי, בכי של אושר, התמלאתי באהבה וחום והתרגשות שרק חיזקו את ההתרגשות שלי לחתונה!״

מסיבת רווקות באווירה שבטית

גם קריסטלים ואבנים טובות שולבו בטקס. צילום: שיר חסין

מסיבת רווקות באווירה שבטית

קבלה של האחר והקיים. ברכה מהממת. צילום: שיר חסין

פעילות נוספת שהייתה במהלך סוף השבוע, הייתה יצירה של שרשרת ברכות שליוותה לאחר מכן את קורל ובן זוגה בחופה והיום גם נמצאת תלויה בביתם. בין כל אחת מהבנות עבר במעגל חוט וחרוזי אבן, קש ועץ. כל חברה שזרה בתורה חרוזים ועם כל חרוז הקדישה לקורל ולחיי הנישואים שלה ברכות ותפילות. השרשרת עברה בין כל הבנות ולבסוף הגיעה גם לקורל והיא הייתה צריכה לברך את הזוגיות שיש לה ואת הדברים הטובים שהיא מביאה איתה  – מקסים!

לסיכום הסופ״ש, החברות של קורל הכינו לה ספר מקסים ומרגש אותו קראה רק אחרי שהגיעה הביתה. . בכל דף בספר ציינה כל חברה, את הדבר שהכי מאחד את החברות שלהן לאורך כל השנים ומה הן קיבלו ולוקחות מהחברות עם קורל להמשך הדרך.

במקביל, גם קורל הכינה לחברות מתנה. כל חברה קיבלה מקורל שקית שאותה כינתה ״שקית אנרגיות לחיים״. השקיות כללו בין היתר מניפה מעלי דקל אותם ייבשה קורל, ברכה ותודה אישית לכל אחת מהבנות על הדרך שהיא מלווה אותה בחיים, קריסטל (שהותאם אישית לכל חברה), עלי מרווה יבשים ובקבוק ספריי אלכוג’ל בריחות מדהימים ויוצאי דופן של שמנים אתריים משולבים שחברה שלה מכינה.

מסיבת רווקות באווירה שבטית

כמה עוצמה יש במסורת הזו. צילום: שיר חסין

מסיבת רווקות באווירה שבטית

קורל – רגע לפני הטבילה במים. צילום: שיר חסין

מסיבת רווקות באווירה שבטית

מועצמת. צילום: שיר חסין

מסיבת רווקות באווירה שבטית

בכל טבילה בירכה את עצמה ואת החברות. צילום: שיר חסין

מסיבת רווקות באווירה שבטית

סופ״ש מרגש ומעצים. צילום: שיר חסין

אם תהיתן איך זה שלקורל היה כזה תיעוד מדהים מריטריט הרווקות שלה, זה מכיוון שאחת מחברותיה הכי טובות, שיר חסין, היא צלמת מדהימה שדאגה כמובן להביא את המצלמה איתה ולתעד עבורה את כל הרגעים הבלתי נשכחים האלה.

קטגוריות
המגזין,מסיבת רווקות

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x