מסין לירושלים | מגזין חתונות | My Day

מסין לירושלים

למי מכן שלא יודעת, אתר מיי דיי הוקם לפני כמה שנים קודם כל באנגלית עבור דוברי אנגלית המתחתנים בישראל וכבמה לעולם של העשייה המקומית בתחום. במהלך שנתיים של פעילות באנגלית קיבלנו המון פניות מכלות ישראליות שתהו למה אין גרסה בעברית לאתר וכך נולד הבלוג האהוב שלנו בו אתן גולשות כיום וששימש ומשמש כהשראה לאלפי כלות בארץ שמתכננות את חתונתן וגם לאלפי כלות בעולם שמקבלות מכם השראה.

הפוסט של היום הוא שילוב נפלא של המפגש בין הבלוג בעברית והבלוג באנגלית ומספר את סיפורה של נטליה, סטודנטית לתואר שני באוניברסיטת ירושלים שהגיעה לישראל מסין וככ התאהבה בנו שהחליטה שהיא לא חוזרת לסין עד שלא עושה צילומי חתונה גם בארץ. לכן כשחבר שלה מזה שש שנים הגיע לבקר אותה לרגל השנה הסינית החדשה היא ניצלה את ההזדמנות לצאת איתו לסשן צילומי חתונה מרהיב בחומות ירושלים. את הספקים ליום הצילומים היא בחרה דרך האתר באנגלית שלנו כאשר הצלם אילן מור נבחר לתעד את המסע שלהם בין חומות העיר ירושלים ועינב בר הייתה אחראית על האיפור והשיער. 

והנה קצת שיעור בתרבות סינית – בסין נהוג לעשות את צילומי החתונה לפני החתונה ואלפי סינים טסים במיוחד מדי שנה כדי לערוך אותם בלוקיישנים מיוחדים (מי שהייתה בסנטוריני ביוון בטוח ראתה לא מעט כלות סיניות מסתובבות בין המבנים הלבנים). בנוסף, נהוג מאד ללבוש שמלת כלה אדומה ולא לבנה למרות שנטליה מספרת לנו שכיום סיניות רבות משלבות ולובשות 2 שמלות, אחת אדומה ואחת לבנה. התוצאה של יום הצילומים של נטליה ובן זוגה מרהיבה ומיוחדת ויש לנו תחושה שאחרי שנפרסם את הפוסט הזה גם אצל הקולגות שלנו בסין אז נראה לא מעט זוגות שיגיעו לכאן במיוחד כדי לזכות בצילומים דומים. על כך נדווח בהמשך אבל בינתיים קבלו אלבום יפהפה מיוחד ושונה שמזכיר לנו כמה הארץ שלנו יפה ומיוחדת. 

מסין לירושלים מסין לירושלים מסין לירושליםמסין לירושלים מסין לירושליםמסין לירושלים מסין לירושלים

מסין לירושליםמסין לירושליםמסין לירושלים מסין לירושלים מסין לירושלים מסין לירושלים מסין לירושלים מסין לירושלים מסין לירושלים מסין לירושלים

לוקיישן: ירושלים

צילום: אילן מור

איפור ושיער: עינב בר

קטגוריות
המגזין,צילומי חתונה מיוחדים
תגיות
ירושלים,עינב בר

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x