מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא - בלוג חתונות - My Day

מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא

מדי פעם יוצא לנו לצאת קצת מהשגרה של סיקור חתונות בארץ ולקבל הצצה לחתונות של זוגות ישראלים ברחבי העולם. כבר יצא לנו לבקר במסגרת מדור ׳חתונות אמיתיות׳ שלנו ביוון, באיטליה ואפילו בקאריביים – אבל ליעד של היום, פיג׳י, טרם הגענו. נכון שמדובר באחד מהמקומות הכי חלומיים בעולם, אבל גם באחד שנמצא כמעט בנקודה הכי רחוקה מאיתנו ולכן עד היום היה בעינינו בגדר חלום. אבל עבור זוג ישראלים היה אחד מאיי פיג’י הלוקיישן המושלם לערוך את טקס החתונה ולהפוך לבעל ואישה.

דנה וגיא הכירו לפני שש שנים, כשעבדו יחד בבר “שמה זה פה” בהרצליה. לפני שנתיים וחצי עברו לגור בסידני, אוסטרליה, שם עובד גיא בתחום המסעדנות ודנה עבור מותג תיקים אוסטרלי. אחרי שנה של מגורים משותפים באוסטרליה הם התחילו לדבר על חתונה והחליטו שפחות מתאים להם לעשות עניין גדול מדי. ״לא רצינו חתונה גדולה, הרגשנו שזה צריך להיות שלנו״, מספרת דנה. ״משם נולד הרעיון של לברוח להתחתן. ואם כבר עושים את זה, אז לא במקום משוגע?!״.

מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא

הם התחילו לחשוב על לוקיישנים לחתונה, ומכיוון שהם גרים באוסטרליה עמדו על הפרק לא מעט אפשרויות אקזוטיות ומעניינות. בסוף בחרו לטוס לפיג’י, ארכיפלג של איים חלומיים בדרום האוקיינוס השקט. 

״האמת, לא תכננו כלום מראש. קנינו כרטיסים עשרה ימים לפני ההמראה, היה לנו יום אחד למצוא משהו ללבוש ואת הטבעות שבחרנו ביחד כשהחלטנו להתחתן קיבלנו יום לפני הנסיעה. ניסינו ליצור קשר עם המלון לפני הנסיעה, אבל גם זה לא ממש עבד, ככה שנסענו ממש בלי שום תכנון. כשהגענו למלון דיברנו עם מארגנת חתונות מקומית, הסברנו לה מה אנחנו מחפשים והיא דאגה להכול. גם את הצלמת סגרנו יום לפני החתונה, בהתעקשות ההורים, ותכלס מזל. בגלל שבאנו בלי שום ציפיות, במחשבה שכנראה נצטרך למצוא לבד איזה בנאדם שיסכים לערוך לנו טקס ולעשות משהו על החוף, היה מושלם מעבר לכל מה שיכולנו לדמיין”.

מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיאהם קבעו להיפגש בבוקר החתונה בחדרם בבית המלון עם הצלמת שבחרו ועם העוזרת שלה, ומשם יצאו לסשן צילומים ברחבי המלון. עבור הטקס ארגנה להם המפיקה המקומית חופה לבנה עם פרחים. במקום המתין עורך טקס פיג’יאני ולצדו עבדו מספר גננים בגן. כשדנה התחילה לצעוד לעבר גיא, שעמד לצד עורך הטקס, התחילו הגננים לשיר באקפלה מפתיעה ומרגשת עד דמעות (והיו דמעות).

דנה וגיא הקריאו את הנדרים שכתבו, אמרו I do והחליפו טבעות. את החגיגות חתמו בארוחת ערב רומנטית על החוף.

דנה מספרת לנו שכמובן שהמשפחה והחברים חסרו להם, אך עדיין היה משהו מאוד קסום ומשחרר בלחגוג את היום הזה רק שניהם יחד. הם הרגישו את האהבה של קרוביהם גם מעבר לאוקיינוס וזה ללא ספק הוסיף המון ליום המרגש שלהם.

דנה וגיא, המון מזל טוב!!! התחתנתם בצורה כל כך שונה ומיוחדת וכיף לקבל השראה גם לחתונות מהסוג הזה. שיהיה לכם המון בהצלחה באוסטרליה!

מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיאמפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא מפיג׳י באהבה: החתונה של דנה וגיא

כל אנשי המקצוע

  • לוקיישןאחד מאיי פי׳גי הקסומים
  • צילוםRose Sankracharya & Louisa Cataki
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות בחו״ל,להתחתן בחו״ל
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x