מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב | מגזין חתונות | My Day

מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב

הכובענית ומעצבת אביזרי השיער תמי בר לב יצאה בקולקציה חדשה של הד פיסים לכלה בשם המתוק – I HEART PISTACHIO. הקולקציה מלאה ביצירות מקסימות שיעטרו את ראשי הכלות ועוסקת , לדברי תמי, באהבות קטנות ובאובססיות נסתרות.

אביזרי השיער של תמי הפכו כבר לשם דבר בארץ, וכעת גם בעולם – יצירותיה התנוססו על ראשי הדוגמניות על המסלול של שבוע האופנה לכלות בניו יורק, בתצוגה של מירה צבילינגר. אנחנו מאמינות שגם הקולקציה הזו הולכת להיות להיט של ממש בקרב כלות שמחפשות את הטוויסט הקטן שישדרג עבורן את הלוק.

ההשראה לעיצוב הקולקציה היא שלבי תכנון החתונה, ממש אלו שאתן עוברות בימים אלו – החיפוש אחר האמירה האישית עבור יום החתונה שלכן, באווירה של לוחות השראה, מיקס של חומרים ויזואליים וחיפוש בלתי פוסק אחר פלטת הצבעים המושלמת והתאמות של אלמנטים שנבחרו בקפידה. נשמע לכן מוכר? כל הערבוב הזה בין אלמנטים שונים מתגבש לכדי קולקציה אחת, בגוונים בהירים וצבעי פסטל באווירה מתקתקה.

הפיסים בגוונים שתואמים את האלמנטים המוצגים עליהם, למשל הפיסטוק – גם כצבע וגם כאלמנט עיטורי ומזכיר סוג של פרח באופן מסויים. השילוב בין גוונים של לבן ושמנת לפיסטוק ומנטה מקנים מראה חגיגי שמתאים לעונת החתונות הקיצית שלנו. ישנו שימוש רב בפרחים ובורדים בפרט, כקישוט וכמכחול הצובע בגוונים שונים של ורוד.

בין החומרים בהן משתמשת תמי ניתן למצוא קטיפה, תחרות, משי, לבד אותם מעטרים חרוזים, פאייטים, פנינים, אבני חן וסברובסקי.

אהבנו את האביזרים בעלי הנוכחות, כמו למשל שילוב בין אלמנטים של פטל ופיסטוק, במראה בומבסטי ומשעשע אבל עדיין בצבעים עדינים שלא מוגזמים מדי. לצידם מצאנו פיסים “שקטים” יותר ומקסימים לא פחות, עבור כלות שמחפשות טוויסט קטן, עם נצנוץ קל שמכניס ייחודיות בלוק החתונה.

לקביעת פגישה: תמי בר לב 054-5549131

 מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לבמתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב מתוק לה: הקולקציה של תמי בר לב

צילום: אסף עיני

ארט-דיירקטור וסטיילינג: נתלי יצחקוב The Visionary 

שיער: עינת סברלו

איפור: ענת רזמוביץ’

דוגמנית: מירנדה ליולי 

על הסט: ורד בוחבוט

קטגוריות
שמלות כלה
תגיות
הד פיס,תמי בר לב

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x