נעים להכיר: מעצבת שמלות הכלה דנה הראל | מגזין חתונות | My Day

נעים להכיר: מעצבת שמלות הכלה דנה הראל

בתחום שנראה שמאד קשה לחדש ולרגש בו, לפעמים מגיעים מעצבים שאנחנו לא מבינות איך לא הכרנו אותם קודם. דנה הראל היא כזאת. המעצבת, שכישרונה בשנים האחרונות בעיקר עובר מפה לאוזן של יודעות דבר, השיקה עד היום שלוש קולקציות של שמלות ערב – ולאחר נסיון עם כמה כלות יוצאות דופן לאורך השנים, כגון יעל פוליאקוב, היא משיקה כעת את קולקציית שמלות הכלה הראשונה שלה.

דנה התחילה את דרכה המקצועית בכלל כסטודנטית לפסיכולוגיה, אבל אחרי שסיימה את לימודיה הבינה שהתשוקה האמיתית שלה היא לעיצוב. היא התחילה לימודים בשנקר תוך כדי החלטה שאת שהמותג שתקים תקדיש לסבה וסבתה להם היה מותג אופנה בגרמניה לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה.

כבר מתחילת דרכה ידעה שתרצה לעסוק בשמלות ערב ושמלות כלה, וכך בחמש שנים האחרונות כלות יודעות דבר מגיעות לסטודיו הבוטיקי שלה ברמת השרון כדי שתעצב עבורן את שמלת החלומות שלהן. לאור הביקוש וההצלחה החליטה דנה השנה לייצר קולקציית שמלות כלה שמלה, אחת המרעננות והשוות שראינו לאחרונה.

למעשה שמלות הכלה בקולקציה של דנה הן המשך ישיר לליין שמלות הערב המצליח שלה. כמונו, דנה מאמינה שעולם הכלות לא חייב להיות עולם שמנותק ממה שקורה בזירת האופנה העולמית, וכל כלה יכולה להיות מלאת סטייל ביום הגדול בחייה.

ואכן, מדובר בשמלות מאד ייחודיות, מודרניות, אופנתיות ומרעננות. בדי הבסיס בקולקציה הינם משיים (משיפון משי, משי סאטן ועד קרפ משי), ועליהם מורכבים במלאכת מחשבת בדי ריקמה עשירים, תחרות כותנה ומשי, ועבודות באבנים ובחריזה. המראה המתקבל הוא חדש, מודרני, נועז ומלא בשיק.

כל שמלה בסטודיו של דנה נעשית בתפירה אישית מאפס ותוך כדי תהליך אינטימי וקשוב. התוצאה היא שיקית מודרנית מדוייקת ויפיפיה. דנה הראל – נעים להכיר. בטוחות שעוד נשמע עלייך רבות פה בבלוג.

מחירים: 10,000 – 26,000 להשכרה

שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל שמלות כלה דנה הראל

**  הפוסט נכתב בשיתוף הסטודיו של דנה הראל. ניתן ליצור איתם קשר כאן

קטגוריות
המגזין,טיפים והשראה לבחירת שמלת כלה,נעים להכיר,קולקציות שמלות כלה קודמות,שמלות כלה
תגיות
דנה הראל

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x