ללכת על בטוח: 5 סיבות לעשות ביטוח חתונות - בלוג חתונות - My Day

ללכת על בטוח: 5 סיבות לעשות ביטוח חתונות

תכנון חתונה הוא עסק מורכב שמערב הרבה ספקים. מה קורה כשאחד הספקים האלה לא מצליח להגיע לחתונה? מה קורה אם האולם נסגר או שהשמלה נקרעת? בדיוק בשביל כל המקרים האלה כדאי שתכירו את המושג 'ביטוח חתונות'

במציאות מורכבת כמו שלנו אין דבר כזה ללכת על בטוח, והדבר נכון על אחת כמה וכמה שמדובר על חתונה. במהלך ארגון החתונה אנחנו עובדים עם המון ספקים, כמו מעצבי השמלה, הדיג’יי, הצלם, האולם ועוד. עם כל כך הרבה גורמים שמעורבים, אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה בעתיד: אולי האולם ייסגר, אולי המצב הביטחוני לא יאפשר לקיים את החתונה או אולי איתני הטבע יתערבו והחתונה תתבטל.

אז מה עושים? איך מגנים על עצמנו מהמקרים האלה? פנינו לצביקה זיו מחברת צ’ירז ביטוח חתונות כדי שיספר לנו על ביטוח חתונות, וכדי להבין מה בדיוק הוא כולל.

ביטוח חתונות

עדיף לתכנן מראש, מאשר להצטער אחר כך. תמונה: Local embers

ביטוח חתונות

ביטול חתונה

נכון, אנחנו ממש מעדיפים שלא לחשוב על המקרים האלה, אבל מוטב להיות ערים לנושא ולא להצטער על זה אחר כך. ביטוח ביטול חתונה מגן עליכם במקרים שבהם החתונה מתבטלת בעקבות פשיטת רגל של בעלי אולם האירועים או צו סגירה של הרשויות. גם אם קורה משהו לזוג או למשפחה הקרובה, אם הזוג צריך לחזור מחו”ל והטיסה התעכבה וגם במקרים שבהם המצב הביטחוני לא מאפשר את קיום החתונה – הביטוח יפצה אתכם על אובדן הכסף.

חשוב לדעת שבישראל יש אולמות וגני אירועים שפועלים ללא רישיון עסק. אם אתם רוצים להיות בטוחים ורגועים שהמקדמות שנתתם לאולם בטוחות, מומלץ לרכוש את הביטוח מיד אחרי שאתם סוגרים את המקום ומשלמים את המקדמות. רק אז הביטוח יגן עליכם מפני ביטול האירוע.

ביטוח חתונות

גם במקרה של ביטול חתונה תקבלו את הכסף בחזרה. צילום: Nicole Balsamo

ביטוח חתונות

השמלה

בעולם השכרת השמלות צריך להחזיר את השמלה למעצב כשהיא במצב טוב כפי שקיבלתם אותה, וכלות רבות חוששות לבלות וליהנות מהשמלה בחתונה כי הן חושבות על הקנס שיצטרכו לשלם בסוף הערב. עם ביטוח חתונה כבר אין ממה לדאוג – הוא מגן עליכם, ויכול לכסות את המקרים שבהם השמלה נהרסת בערב החתונה.

ביטוח חתונות

תרקדי, תיהני ותבלי. צילום: Nicole Balsamo

ביטוח חתונות

בלת”מים

כל כך הרבה ספקים מעורבים בחתונה שלכם, ולכל אחד מהספקים האלה יכול לקרות משהו דווקא ביום החתונה – ההסעות מאחרות, הדיג’יי נתקע בחו”ל או שהצלם חולה ואין לו מחליף. ביטוח חתונה יכול לפצות אתכם על כל המקרים האלה, ואפילו לתאם לכם ספק חלופי מתוך מאגר של ספקים.

ביטוח חתונות

לא צריך לחשוש שמשהו יקרה לאחד הספקים דווקא ביום החתונה. צילום: Your Story

ביטוח חתונות

גנבה

בהחלט לא נעים, אבל גם זה יכול לקרות – הצ’קים והמתנות נגנבו ואתם נותרתם בלי דרך לשלם על החתונה. בדיוק בגלל זה כדאי שיהיה לכם ביטוח חתונה, שיאפשר לכם לקבל פיצוי על הגנבה ולהתחיל את חיי הנישואין בראש שקט.

ביטוח חתונות

להתחיל את הנישואין בראש שקט. צילום: חן לוי

ביטוח חתונות

ביטוח גמיש

רוצים להוסיף ביטוח לשמלה ולא לצלם? מעדיפים לבטח את הדיג’יי אבל אין לכם צורך בביטוח הסעות? כל עוד אתם סוגרים את הביטוח מראש תוכלו לקבוע מה בדיוק תרצו שהוא יכלול. המחיר הוא גמיש, מותאם לצרכים שלכם ומתחיל ב-840 ש”ח לביטוח ביטול אירוע עד שווי של 100,000 ש”ח. אפשר להרחיב את הביטוח כך שיכלול ספקים נוספים או שווי אירוע גבוה יותר.

ביטוח חתונות

אתם קובעים מה לבטח. צילום: Cheers Babe

קטגוריות
המגזין,מידע שימושי
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x