סעודת חוף אינטימית - בלוג חתונות - My Day

סעודת חוף אינטימית

קוראים יקרים שימו לב! הצילומים הבאים לא צולמו בחו״ל אלא ממש כאן בישראל. כן כן, זה מה שקורה כשניצוץ של השראה מגיע לידיים הנכונות.

זה התחיל מתמונה שראה הצלם חיים אפריאט ברשת. התמונה הראתה סצנה מתוך ארוחת חוף יפיפיה בלוקיישן מעבר לים וכמו שאנחנו גם מלא פעמים תהינו – חיים תהה למה אין לנו מראות כאלה כאן. הרי לוקיישנים מדהימים יש, ספקים ברמה בינלאומית יש, השראה לא חסר..  אז הוא עשה מעשה, הרים טלפון לכמה חברים יקרים ומוכשרים בתחום ותוך כמה ימים הם רקחו לנו הפקה עם אווירה חלומית בניחוחות של חו״ל שהופכים להיות לגמרי ניחוחות של כאן.

חגיגת החוף האינטימית שלנו מתחילה עם שולחן ארוך על שפת הים, עמוס בכל טוב ורק מתחנן שנבוא לשבת בו ונהנה מסעודה חגיגית. שולחן שלוקח אותנו לאגדה קסומה שמתרחשת במעמקי הים: קורלים, כוכבי ים, צדפים ופנינים לצד קינוחים מדהימים וחלומיים שגם מציגים לנו את כמה הטרנדים הבולטים שיהיו בעונה הקרובה.

מיתוג מדהים מלווה את ההפקה ושם דגש על הפרטים הכי קטנים. העיצוב המדוייק מביא לנו שימוש בפרחים וזנים של עלים שטרם ראינו ועושים לנו חשק ללמוד עליהם ולראות יותר מהם בבלוג.

הלוק של הכלה בתאום נפלא עם כל הקונספט של האירוע:  זר לראש ולכלה שממשיך את הקו הטבעי והבוהמייני של האירוע עם אלמנטים מעולם הים ושמלת הכלה מושלמת עם טול חלומי שמשתרך על החול וממשיך את הקו הקסום של אגדת הים שלנו.

אין ספק שאכן מדובר באגדה ועם זאת, יש כאן הצעה ממש מקסימה לחתונות אביב וקיץ הבאות עלינו לטובה ועם קצת רצון, דמיון פורה וצוות חלומות נכון, אפשרי לגמרי להפוך את האגדה הזו למציאות.

חתונת חוף
חתונת חוף
חתונת חוף
חתונת חוףחתונת חוף
חתונת חוף
חתונת חוף
חתונת חוף
חתונת חוף
חתונת חוףחתונת חוף
חתונת חוףחתונת חוףחתונת חוףחתונת חוףחתונת חוףחתונת חוףחתונת חוףחתונת חוף חתונת חוף

 

נבחרת החלומות של ההפקה:

צילום: חיים אפריאט // וידאו: אביחי וקסלר// הפקה: מורן גולדשטיין // עיצוב: רוני ודניאלה עיצוב אירועים // איפור ושיער: עדי סולומון // שמלה: ליהי הוד // מיתוג: מיכל בן אביר // עוגות: עדי ברק
ריהוט: רונן הוכמן השכרת ציוד // זר כלה וזר ראש: ארנונים זרי כלה ואקססוריז

קטגוריות
המגזין,השראה לעיצוב אירועים
תגיות
חתונת חוף,מיכל בן אביר,עדי ברק,עדי סולומון
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x