הילה וגרי - המחזמר | מגזין חתונות | My Day

הילה וגרי – המחזמר

למרות שאנחנו כבר יודעות שאין גבול ליצירתיות, אתם כל פעם מצליחים להפתיע ולשמח אותנו מחדש, והיום סרטון החתונה של הילה וגרי בסגנון מחזמר לא רק מעלה חיוך ענק על הפנים אבל גם מבשר עם קונספט חדש, כיפי ומשעשע שהיינו שמחות לראות יותר ויותר.  

הילה וגרי הכירו בזמן שעבדו ביחד בחברה לקידום מכירות. הניצוץ ביניהם היה שם מההתחלה אבל תקופה קצרה אחרי שהכירו הילה נסעה לטיול בדרום אמריקה, ולכן רק כשחזרה סיפור האהבה ביניהם התפתח. שבע שנים אחרי ואחרי חתונה מדהימה ב”מערה” בבית גוברין, הם משתפים בסרטון הווידאו המדליק שלהם שנותן הצצה מקורית ושונה ליום החתונה. 

הצלם, ערן בן דיין, הוא חבר טוב של בני הזוג וכשהוא הציע להם לעשות קליפ בסגנון מיוזיקל הם היו מאוד סקפטיים בהתחלה. הם חששו שצילום כזה ירגיש להם מבוים מדי ושירגישו לא בנוח, בגלל שנדרשת מהם יכולת משחק מסוימת. מצד שני, קשה לוותר על רעיון כל כך מיוחד ובסוף אחרי התלבטויות רבות הם בחרו במקוריות והחליטו ללכת על זה.

הקליפ מלווה את הזוג ביום החתונה, החל מהבוקר ומהתארגנות ועד הריקודים הסוערים ברחבה, והטוויסט הוא שבניגוד לצילום שרק מתעד ומתבונן מהצד, הילה וגרי ממש שיחקו אותה בפני המצלמה כאילו היו שניהם שחקנים על במות ברודווי. הילה מספרת שברגע שהם שיתפו את החברים בסרטון, הם קיבלו שלל מחמאות ובצדק. הילה וגרי, אולי שווה לכם לחשוב על הסבת מקצוע?

הילה וגרי - המחזמרהילה וגרי - המחזמרהילה וגרי - המחזמרהילה וגרי - המחזמר

כצפוי מזוג כזה מדליק, העצה שלהם היא לקחת את הכל באיזי וליהנות מיום החתונה, ועם סרטון כזה איך אפשר שלא ליהנות? נותר לנו לאחל להילה ולגרי המון מזל טוב, ולקוות שהסרטון היצירתי שלהם עורר בכם השראה להעז ובעיקר להנות מיום החתונה כמה שיותר ואם אפשר דרך שירה – אז בכלל. 

  ֿ

צילום וידאו ועריכה: ערן בן דיין 

מקום: “המערה” בבית גוברין

שמלת כלה: אייזן שטיין

שיער: רועי סיץ’

 

קטגוריות
המגזין
תגיות
אייזן שטיין,הידרה

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x