עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי | מגזין חתונות | My Day

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

החל בטקס בכנסייה מהמאה ה-14, דרך תהלוכה חגיגית בכרכרה מול מיליוני בריטים נלהבים וכלה בקבלת פנים חגיגית בהשתתפות המלכה: קבלו את הלו"ז לחתונה שכל העולם מדבר עליה

אחד האירועים המדוברים והמשמחים בעולם החתונות השנה מתקרב בצעדי ענק – החתונה של השחקנית מייגן מרקל והנסיך הארי. לפני שבועות מספר נשלחו ההזמנות הרשמיות, וברגעים אלו ממש 600 ברי מזל ברחבי העולם מכינים את השמלות, החליפות והכובעים המתבקשים – כיוון שב-19 למאי הם ייסעו כל הדרך לטירת וינדזור, הממוקמת כ-40 ק”מ מערבה מלונדון, כדי לראות את מייגן והארי מתחתנים בלייב.

אז איך ייראה יום חתונה של נסיך ודוכסית? לא בדיוק כמו יום חתונה של אנשים רגילים, כמונו. אז אם אתם גם סקרנים לדעת איך נראה יום חתונה של זוג מלכותי, הנה הלו״ז המתוכנן:

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

רק 600 איש יזכו להיות חלק מההיסטוריה וההיסטריה. תמונה: Us. צילום: Alexi Lubomirski

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

די, תמשיכו. תמונה: Us. צילום: Alexi Lubomirski

12:00 – טקס החתונה

את אירועי יום החתונה של הארי ומייגן יפתח טקס החתונה עצמו, שלפי הלו”ז הרשמי של הארמון יארך לא פחות משעה שלמה (אם חשבתם ששבע הברכות זה טקס ארוך אז הנה קצת פרופורציות). עדיין לא ברור אם נזכה לראות את בני הזוג לפני הטקס, וכיצד יגיעו אליו – אך כן ידוע שהוא יתקיים בכנסיית סנט ג’ורג’ שבטירת וינדזור.

כנסייה זו, שבה יגידו הנסיך הארי ומייגן מרקל I do, אירחה גם את החתונה השנייה של אביו של החתן, הנסיך צ’רלס. כדי להשתמש בכנסייה לטקס נדרשה רשותה של המלכה, והיא כמובן נתנה אותה בקלות לנכד האהוב. כש-600 אורחים VIP מרכיבים את רשימת המוזמנים ומיליוני אנשים עוקבים ומנתחים כל פרט ופרט ברור שהעיצוב יהיה מוקפד במיוחד: סידור הפרחים שיקשט את הכנסייה יורכב בין היתר משושנים לבנות, מאדמוניות, מענפי עץ בוק ומעלים ירוקים אשר צומחים בגינה של פארק וינדזור, ויכניסו טאץ’ רענן לכנסייה שנבנתה במאה ה-14. בסיום האירוע יוענקו הפרחים המושקעים לארגוני צדקה ברחבי בריטניה.

הארמון אישר שהנסיך והשחקנית לשעבר רוצים חתונה אינטימית יחסית, ולמרות הנסיבות הברורות שמונעות מהם לעשות זאת, הם עדיין ינסו לשמור על האווירה הזאת ככל הניתן. לשם השוואה, לטקס החתונה המלכותית הגדולה הקודמת, של הנסיך ויליאם וקייט מידלטון ב-2011, הגיעו 1,900 אורחים, כלומר פי שלושה מאשר לחתונה הנוכחית. אם לא די בכך, כנסיית סנט ג’ורג’ יכולה להכיל עד 800 אורחים, ובכל זאת בחרו מייגן והארי שלא לנצל את כל 800 המקומות והזמינו 600 אורחים בלבד.

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

עיצוב מיושן ועדיין, לא היינו מתנגדות לקבל כזאת בדואר. תמונה: חשבון הטוויטר של ארמון קנזינגטון

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

פה ייערך הטקס. כנסיית סיינט ג’ורג’. תמונה: PXhere

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

וככה זה נראה מבחוץ. תמונה: רויטרס

13:00 –  סיבוב בעיר

מיד לאחר הטקס תקבל מייגן את כל תשומת הלב שהיא חלמה עליה במשך כל השנים בהוליווד – כי הדבר הראשון שתעשה בתור אישה נשואה יהיה לצאת לסיבוב דאווין ברחובות העיירה הפסטורלית וינדזור, כשלצידה בעלה הטרי. נכון, להיכנס לתוך כרכרה בשמלת כלה שבטח תכלול שובל באורך כמה מטרים, כמו בנות משפחת מלוכה אחרות לפניה, לא תהיה משימה קלה, אבל זו בדיוק ההזדמנות שלה להראות לכולם שהיא למדה איך להתנהג כמו ליידי בריטית ולנופף לקהל הענק.

את הסיבוב, שבמהלכו ינופפו מייגן והארי לשלום למיליוני האנשים שיחכו להם ברחובות לאורך המסלול, בחרו השניים לסיים עם לא פחות מ-2,640 אזרחים מן השורה שהוזמנו לשטח של טירת וינדזור עצמה. האזרחים האלה יזכו לראות את הזוג ממש מקרוב, ולא סתם הם אלה שנבחרו להיות שם ביום הגדול: מתוך הרשימה הזאת, 1,200 מוזמנים הם אזרחים שגילו אזרחות טובה ותרמו לקהילה, 200 הם נציגיהן של עמותות צדקה ו-100 מהם ילדים.

וזה ממש לא הקשר היחיד של בני הזוג לצדקה: השניים, שמאז ומעולם הקפידו לגלות מעורבות בקהילה ולעזור לאחרים, ביקשו מהאורחים להחליף את מתנות החתונה המסורתיות בתרומה לשבעה ארגוני צדקה הקרובים לליבם. בכל זאת, הם לא ממש זקוקים לכסף הזה, ואם יש הזדמנות לתרום ולשמש דוגמה, אז למה לא.

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

ככה זה נראה כשההורים של הארי, דיאנה וצ’רלס, עשו סיבוב בחוץ בשיא הסטייל. תמונה: Gala

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

קייט מידלטון והנסיך וויליאם, לעומת זאת, ויתרו על כרכרה והחליפו אותה ברכב וינטג’. תמונה: Popsugar

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

מקוות שהיוגה תעזור לך עם שעות ארוכות של ניפוף לשלום. תמונה: Bustle

אחר הצהרים – קבלת פנים

אחרי הסיבוב שלהם ברחובות, יחזרו מייגן והארי לשטח הארמון, ושם, בהיכל סנט ג’ורג’, חדר ענק ומפואר במיוחד בתוך טירת וינדזור, יזכו הזוג הטרי ו-600 אורחים לקבלת פנים מפוארת ומלאת סטייל שתכלול ארוחת גורמה ונאומים. אחד הנאומים הצפויים הוא מפי הכלה עצמה, שתעשה היסטוריה ותהיה הראשונה לשאת נאום מול מאות האורחים.

לגבי שאר החלקים של קבלת הפנים, היינו שמחות להגיד שאנחנו יודעות על כל אחת מההפתעות שיחכו לאורחים ולגלות באופן רשמי האם אד שירן או הספייס גירלז אכן יופיעו בחלק זה של היום הגדול – כמו שטוענות שמועות עקשניות – אך לצערנו זה לא המצב. בפועל, אחד הדברים הבודדים שאושרו ע”י ארמון קנזינגטון קשור לעוגת החתונה, אשר תהיה עוגת לימון-סמבוק מקושטת בפרחים טריים. לפי חשבון הטוויטר של הארמון, העוגה הנבחרת תשקף את הרעננות והצבעוניות של האביב, לא פחות.

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

פה תיערך קבלת הפנים הראשונה. תמונה: Bossip

ערב – (עוד) קבלת פנים

אפילו נסיכים לא יכולים לעשות את כל מה שבא להם, מתברר, ביום הגדול שלהם, וגם הם, בדיוק כמונו, צריכים לפעמים לשנות תכניות בעקבות אילוצים משפחתיים. בית פרוגמור היה העדיפות הראשונה של מייגן והארי בתור לוקיישן לחתונה כולה, אבל הפרוטוקול המלכותי גרם לשניים לזנוח את הרעיון ולהעדיף מקום מותאם יותר להמוני האורחים שיגיעו ולפרופיל הגבוה של האירוע. עם זאת, הם לא ויתרו על החלום ולכן בית פרוגמור, הממוקם 800 מטרים מטירת וינדזור, והוא גם המקום שבו ערך הזוג את צילומי האירוסין האייקוניים שלו, ישמש את הזוג לקבלת פנים נוספת בשעות הערב. מדובר באירוע בנוכחות 200 מוזמנים בלבד. את קבלת הפנים המצומצמת, שתלווה בארוחת ערב, ינחה, לפי הארמון, אבי החתן, הנסיך צ’רלס.

בריטים אמנם ידועים בתור דייקנים ומתוכננים, אבל הארמון טרם פרסם צפי באשר לשעה המדויקת בה יתחיל השלב האחרון והכי אינטימי של היום הגדול. סביר להניח שמדובר בשעות אחר הצהריים או הערב.

באופן מפתיע וסופר מרענן, התפריט לא יורכב רק ממנות שף אנינות אלא ממנות comfort-food שבטוח יזכירו למייגן האמריקאית את הבית. מה בתפריט? נקניקיות, המבורגרים וטוסטים עם גבינה שבטח יקבלו טוויסט גורמה שיתאים אותם למעמד. השמועות גם מספרות שאחרי קבלת פנים השנייה במספר תיערך מסיבה אל תוך הלילה, אבל את זה נגלה כמובן רק בבוקר שאחרי.

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

יזכה לרגע של נחת – הנסיך צארלס ינחה את קבלת הפנים המצומצמת. תמונה: People

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

על התפריט: אוכל לייט נייט קליל מייד אין אמריקה. תמונה: Happywedd

 

עוד חודש זה קורה: לו״ז החתונה של מייגן והארי

“אז מה, מאמי, איך ממשיכים מכאן?”. תמונה: Glamour

לאחר שהחתונה המלכותית תהיה מאחוריהם, יוכלו מייגן והארי סוף סוף להתחיל את החיים המשותפים שלהם. אולי הם ימריאו לירח דבש אקזוטי בקצה השני של העולם, אולי הם יתחילו לחשוב על ילדים, אולי הם סתם ירצו להיות זה עם זה בנחת ולא לעיני כל העולם. אנחנו בינתיים בטוח נמשיך לדבר על הטרנדים החדשים שהחתונה תייצר ועל רגעי הסטייל המהממים, ובעיקר – נחכה בסבלנות לחתונה המלכותית הבאה.

עדיין לא קראתם על כל השמועות הכי חמות לקראת החתונה המלכותית? לחצו כאן

רוצים להיזכר ב-30 שמלות כלה בלתי נשכחות מחתונות מלכותיות בעבר? לחצו כאן

קטגוריות
המגזין

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x