"עוד פחות משבוע נפגשים ב"שבע - בלוג חתונות - My Day

“עוד פחות משבוע נפגשים ב”שבע

בחודשיים האחרונים אנחנו עובדות בלי הפסקה. גם על הבלוג אבל בעיקר על האירוע שלנו לאביב/קיץ הקרוב. כמו תמיד השאיפה שלנו היא להביא לכם את מיטב ההשראה מעולם החתונות בארץ ובעולם, ובפעמים הנדירות שאנחנו יוצאות מהבלוג אל המציאות חשוב לנו במיוחד להפוך כל פרט ופרט לחוויה מיוחדת עבורכם.

כמו הפקת חתונה, גם הפקת אירוע כזה זה לא דבר פשוט. אבל אין ספק לנו מזל גדול לעבוד עם מיטב האנשים מתחום החתונות – את חלקם תוכלו לפגוש באופן אישי ביום שישי הקרוב. כמו באירוע הקודם שנערך בנובמבר, גם הפעם היה לנו חשוב לשלב חוויה של דוכנים בהם תוכלו להכיר את הספקים האהובים עלינו, תוכן במסגרת סדרת “בלוג טוקס” בהם תוכלו לשמוע הרצאות מפי מומחים מהתחום וגם סנדאות DIY. בנוסף הפעם גם החלטנו לעשות מתחם של שמלות כלה ואקססוריז אותם תוכלו לקנות במקום ולהשלים את כל החוסרים ליום החתונה שלכם וגם בהנחות משמעותיות.

 

"עוד פחות משבוע נפגשים ב"שבע"עוד פחות משבוע נפגשים ב"שבע

את כל הפרטים המלאים אודות האירוע נפרסם ממש בימים הקרובים, כולל הלו”ז המלא של הדוברים ב”בלוג טוקס” שלנו, אבל בינתיים אנחנו גאות להציג את טיזר האירוע שנותן לכם טעימה מהספקים והאווירה שתחכה לכם שם.

תודה לכל האנשים שעבדו איתנו על הפקת הטיזר, במיוחד לצוות של כוורת שצילם וערך ולבת-אור המקסימה שלא רק מתחתנת בקרוב אבל גם עובדת איתנו מזה כמה זמן על עיצוב גרפי לפרוייקט חדש ומרגש שנשיק בקרוב.

מקוות לראות אתכן בשישי הקרוב (16.5) בשבע, רחוב הצפירה 19 בתל אביב. אם עוד לא קניתם כרטיסים לאירוע כדאי לעשות זאת בימים הקרובים – לא תתאפשר קניה ביום האירוע והכרטיסים ללא ספק הולכים ואוזלים. את הכרטיסים ניתן לקנות כאן. בינתיים מקוות שתהנו מהטיזר הקטן שהכננו, זאת רק טעימה קטנה מכל הדברים הנפלאים שיחכו לכם בשישי הבא…

"עוד פחות משבוע נפגשים ב"שבע"עוד פחות משבוע נפגשים ב"שבע "עוד פחות משבוע נפגשים ב"שבע

צילום ועריכה: כוורת

שמלות כלה: Smart Brides Shop

איפור ושיער: ליאט בן שמשון

תכשיטים: איה בן יעקב

נעליים: Shoez Webstore

בלונים ענקיים: My Day Shop

עוגות חתונה: My Day Shop

קוקטיילים: בר ה223

  כלה: בת אור נאה

עוזרת הפקה: שירלי סנה

קטגוריות
Uncategorized
תגיות
smart brides,איה בן יעקב,ליאט בן שמשון,קוקטיילים לחתונה
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x