עיצוב: חתונת חוף בקיסריה - בלוג חתונות - My Day

עיצוב: חתונת חוף בקיסריה

אנחנו אף פעם לא מתנגדות לאווירה של שמש וים. ואם מוסיפים לזה חתונת צהריים אז בכלל קניתם אותנו! והיום המפיקה, לירז וימן, משתפת אותנו בתמונות של חתונה מקסימה שנערכה ב”על החוף” בצהריי יום העצמאות, באווירה של הפנינג ודוכני אוכל.

בני הזוג רצו ליצור אווירה שבה האורחים מסתובבים ונהנים מכל מה שקורה סביבם. לשם כך פוזרו פינות ישיבה אלטרנטיבות, שהחליפו את שולחנות הישיבה הרגילים ובנוסף פוזרו עמדות של דוכני אוכל שיצרו תחושה של יריד שמח. בהשראת המסעדות האהובות עליהם, נבחרו הסגנונות הקולינריים של דוכני האוכל וכך מצאו את עצמם האורחים טועמים פאד תאי וגם המבורגר. שילוב מנצח.

פלטת הצבעים הקייצית וברוח החג כללה את הצבעים לבן ותכלת- נתלו דגלונים, אהילי נייר, עששיות והמון כריות שעיטרו את פינות ה”סתלבט” ואפשרו לאורחים להנות מהנוף הקסום לים.  לצד כל זה, תוסיפו המון פרחים ואפילו עמדת שזירת פרחים שהוצבה במקום ותקבלו תחושה של רוגע ושלווה.

כמה כיף להתחיל ככה את סוף השבוע שלנו- אנחנו מקוות שגם עליכם זה השרה אווירה של חופש וגם אם אתם עסוקים מאוד בהכנות לחתונה, תפנו לכם קצת זמן בסופ”ש לעשות את הדברים שאתם  אוהבים! אנחנו בעצמנו מיישמות את העצה וממש בזה הרגע כבר אורזות תיק לים.סופ”ש נעים לכולם!

חתונת חוףחתונת חוף  חתונת חוףחתונת חוף חתונת חוף חתונת חוף חתונת חוףחתונת חוףחתונת חוףחתונת חוף חתונת חוף חתונת חוף  חתונת חוף

חתונת חוף

הפקה: לירז וימן

עיצוב: סמפל דיזיין

צילום: חיים אפריאט

מקום: על החוף

קטגוריות
השראה לעיצוב אירועים
תגיות
חתונת חוף,קיסריה
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x