עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד | מגזין חתונות | My Day

עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד

חודש יולי מבחינתנו תמיד סימל את התמצית של החופש הגדול ולמרות שקשה לנו להרגיש את תחושת החופש בימים האחרונים, אנחנו מתרגשות שיש לנו חתונות שמחות שעוזרות לנו להפיג קצת הלחץ ואת החששות וגורמות לנו לחזור לימים העליזים של החופש הגדול. ואם כבר חופש וילדות, אז יש לנו היום חתונה מיוחדת במינה, שעיצבה המעצבת המוכשרת אורלי מורון מ-Amelie’s World, בקונספט של יריד אמריקאי בסופרלנד וזה בהחלט מאיר לנו את הבוקר.

בני הזוג חיפשו מקום לא שגרתי, שיתאים לאופי שלהם ושיהיה גדול ושמח. הבחירה במקום כמו הסופרלנד היא בהחלט בחירה לא שגרתית שעונה על כל הדרישות הללו. הם דמיינו לעצמם את החופה על רקע אגם הברבורים והגלגל הענק ואורלי הגשימה עבורם את החלומות הכי פרועים.  ביחד עם אורלי הם גיבשו קונספט של יריד אמריקאי שמח, בצבעי כחול וורוד, שיוסיף קריצה ילדותית אך עם זאת קלאסית לאירוע.

את הקונספט אפשר לראות כבר מההזמנה שעוצבה בהתאם לפלטת הצבעים שנבחרה והאלמנט המרכזי בה היה גלגל הענק שהתנוסס מאחורי החופה. הקו העיצובי של ההזמנה ליווה גם את שאר המיתוג והוא מציץ מתוך מספרי השולחן, פינת הברכות, מרכזי השולחן ושלטי ההכוונה. את סידורי הפרחים שעל השולחנות שילבו בסוגים שונים של כלים- בפחיות שימורים שנבצעו במיוחד בהתאם לצבעי המיתוג, באדניות עץ שמעניקות מראה ראסטי ואמריקאי ובבקבוקים בגבהים שונים שהוסיפו המון שיק.

ואי אפשר לדבר על אווירה של יריד בלי לדבר על בלונים! באזור של קבלת הפנים השתמשה אורלי בבלוני ענק לבנים עם קונפטי צבעוני וגדילים בהתאם לפלטת הצבעים היפה. גם החופה התקשטה באותם בלונים מופלאים ובפרחי נייר וכל זה לרקע המקסים של גלגל הענק.

את המתנות לאורחים בחרו בני הזוג לרכוש מעמותת אלו”ט, משום שהיתה חשובה להם התרומה, והם כללו מגנט באריזה שמשלימה את הצבעים של המיתוג. בנוסף הוצבו עמדות שונות עם משחקי יריד כמו פגיעה בפחיות, קליעה למטרה וכמובן photo booth ואם תהיתם לעצמכם אז כן, המתקנים עמדו כולם לרשות האורחים והזוג.

אין ספק שחתונה כזאת והעיצוב המדהים גורמים לנו לחייך בחיוך ענק ומחזירה אותנו לתחושה נפלאה שאין דבר שאנחנו לא יכולים לעשות בחופש הגדול!

עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנדעיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד עיצוב: חתונת קונספט בסופרלנד

מיקום: סופרלנד בראשון לציון

עיצוב: Amelie’s World

צילום: נדב יעקובי ותום ברטוב

הפקה: איתמר גונשרוביץ-WEDMAN

שמלת כלה: אנאל לוי

טבעות נישואין: הידרה

בלונים: Touch of magic

קטגוריות
רעיונות והשראה לעיצוב חתונה
תגיות
wedman,אנאל לוי,הידרה

הפוסט הקודם

ניצן והראל

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x