הפלייליסט של חתונות לייב | מגזין חתונות | My Day

הפלייליסט של חתונות לייב

חוץ מתמונות, מה שהכי מזכיר לנו רגעים קסומים זה מוזיקה. השיר הנכון בזמן הנכון והמקום הנכון זה משהו שנצרב לנצח בזיכרון וככה אנחנו בעצם מרכיבים לעצמנו פלייליסט של הרגעים המרגשים של החיים. כזה שמלווה אותנו תמיד ומעורר בנו התרגשות כשפתאום שיר שמתקשר לרגע מיוחד מתנגן ברדיו.

אחד המרכיבים הכי חשובים ביום החתונה הוא המוזיקה. מה יתנגן בבוקר כשתתארגנו, כשהאורחים יגיעו לקבלת פנים, בדרך שלכם לחופה ובסרט שינציח את כל הרגעים האלה.

כשניגשנו למלאכה של בחירת סגנון המוזיקה לאירוע שלנו ידענו שנרצה פלייליסט שתמיד יזכיר לנו את היום המיוחד הזה ויעלה בנו חיוך על הפנים. פלייליסט שגם ישרה אווירה נעימה ומרגיעה וגם ייתן לכם השראה למוזיקה לחתונה שלכם. מהתחלה ידענו שחברינו היקרים פשה ובלטר ידעו לקחת את החזון שלנו ולהפוך אותו למציאות שתבקע מהרמקולים בקסטיאל ובאמת כך היה.

הפלייליסט של חתונות לייב

המוזיקה שהם בחרו עד היום מתנגנת אצלנו ברמקולים ומזכירה לנו רגעים מתוקים גם מהאירוע וגם מלפני. הנה טעימה מהשירים שהתנגנו שם אז לחצו על פליי ומקוות שתהנו ממה שתשמעו.

 

Savannah Outen, Corey Gray & Jake Coco – Home

 

Jack Johnson – Better Together

 

 

One Republic – Counting Stars

 

 

Boyce Avenue – Wherever You Will Go

 

 

Years Around the Sun – Miles Away 

 

Bellefire – All I Want is You

 

Asaf Avidan – One Day

 

Red Band & Marina Maximillian – Crazy

 

Florence & The Machine – Shake it Out 

 

Zero Seven – Destiny

רוצים עוד השראה? לפלייליסט המלא מהאירוע לחצו כאן

קטגוריות
מוזיקה ופלייליסטים לחתונה
תגיות
פשה ובלטר

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x