פגשתי פעם כלה במשקפיים | מגזין חתונות | My Day

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מי שכבר מכיר אותנו יודע, שאנחנו בעד שכלות ביום החתונה שלהן יישארו כמה שיותר נאמנות למי שהן ביום יום. זה תקף לגבי האיפור והשיער (מי שלא מתאפרת על בסיס קבוע עדיף שתימנע מאיפור מודגש או כבד), מי שלא רגילה ללכת על עקבים שתישאר קרוב לקרקע ומי שרגילה ללכת עם משקפיים – אין סיבה שתוותר עליהם דווקא ביום החתונה.

בשנים האחרונות המשקפיים מקבלים עדנה מחודשת כאקססורי אופנתי וביטוי לסטייל האישי. יש מי שלא מורידה אותם כי הם כבר חלק בלתי נפרד ממנה, ויש את מי שמעדיפה להימנע משימוש בעדשות, שיכולות להציק במיוחד לאורך שעות ארוכות. אנחנו שומעות מלא מעט כלות עם משקפיים שפתאום דווקא ביום החתונה הן שוקלות לשים עדשות. אנחנו כאן כדי להגיד לכן רגע – כלה עם משקפיים זה לא רק ייחודי ושיקי אבל גם נוח ואותנטי למי שאת.

כיום, עם מבחר אדיר של מסגרות, כל אחת יכולה למצוא את המשקפיים שהם נוחים, מחמיאים ואפילו מייפים. יש כאלה שבוחרים ללכת עם מסגרת ללא מספר רק בשם הפאשן… משקפיים יוצרים מראה מתוחכם, מעניין ומרענן ולכן אין סיבה לחשוש להיות איתם גם ביום החתונה, במיוחד שמי שלא רגילה לשים עדשות למשך שעות ארוכות תמצא אם עצמה עם עיניים יבשות ואולי אפילו אדומות בגלל האיפור ומזג האוויר.

ועכשיו, כמה טיפים לאיך לבנות לוק מוצלח עם המשקפיים שלך:

– מומלץ בחום להביא את המשקפיים למפגש הניסיון של האיפור והתסרוקת, ולבחון ביחד עם בעל/ת המקצוע מה מחמיא ומה מתאים, משום שיש דגשים שונים עם המשקפיים או בלעדיהם. לעתים צריך איפור עיניים מודגש יותר כדי שיראה מבעד לעדשות ובחירת צבעים שהולמת גם את הצבע של המסגרות.

– כנ”ל לגבי התסרוקת שצריכה להשתלב נכון כמסגרת לפנים ביחד עם המסגרת של העדשות. בסופו של דבר, משקפיים זה עניין של טעם אישי והרגשה. אז אם בחרת להישאר נאמנה למקור ובמשקפיים לבחור- חשוב שתתאימי את המשקפיים למבנה הפנים, את צבע המסגרת לשאר הגוונים ולהתחשב בבחירת האיפור והתסרוקת בנוכחותם של המשקפיים על הפנים.

בלי שום ספק, עם המשקפיים תישארי את ותרגישי בנוח ותביאי משהו מקורי ומיוחד להופעה ביום החתונה! רוצה הוכחה? הנה היא מגיעה…

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: Sarah Katherine Davis

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: bridalmusings

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: Photo by Katie Osgood via Ruffled

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: theexcitedbride

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: rijstenrozen

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: quotesgram

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: Olive Juice Studios via Style Me Pretty

פגשתי פעם כלה במשקפיים

צילום: עידן מילמן

פגשתי פעם כלה במשקפייםצילום: שירז חזן גרינברג

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: style me pretty

פגשתי פעם כלה במשקפיים

צילום: עידן מלמן

פגשתי פעם כלה במשקפיים

מקור: love my dress

קטגוריות
אקססוריז לכלה,ביוטי וסטייל

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x