אקססוריז עדינים לתסרוקת כלה | מגזין חתונות | My Day

אקססוריז עדינים לתסרוקת כלה

המראה הנשי, הרך והמלטף מושלם עבור כלות העונה הקרה. למען האמת, הוא מתאים בכל עונה, אבל בחורף משהו בצבעים העמוקים ובדרמטיות של מזג האוויר דורש עדינות שתאזן את הסערה שמתחוללת בחוץ.

אם עדיין לא שמעתן את השם אביגיל אדם זה כנראה משום שבשנה האחרונה היא הייתה עסוקה בעיקר בקידום התכשיטים שלה בניו יורק שם הם נוחלים הצלחה גדולה ובקרוב אף יימכרו בחנות האהובה עלינו bhldn. אבל אביגיל לא שוכחת מהיכן באה ודואגת שגם הכלות של ישראל יוכלו להנות מפרי יצירתה ולכן בקרוב תוכלו גם אתן לרכוש מהתכשיטי שיער שלה שנעים בין סגנון של אלה יוונית לבין נערת פרחים יפיפיה. לאחרונה חברה אביגיל לאחת הצלמות האהובות עלינו – אלה אוזן כדי להציג את קולקציית התכשיטים הנוכחית שלה.   

כפי שניתן לראות מהקולקציה, אביזרי שיער לא חייבים להיות בומבסטיים וגונבים את ההצגה, אלא משתלבים בזרימה עם הלוק הכללי ונעימים לעין. סרטים מתוכשטים, קשתות ומסרקיות מעניקים מראה מלכותי עם טאץ’ של זהב או זרי פרחים לשיער, פשוטים ונקיים, נראים נפלא עם האיפור והשיער במראה רך, עדין וטבעי עם צמות מגולגלות של נסיכה קסומה ונגיעות של צבע עם שפתון בגוונים נשיים. השמלות של שימקה הוסיפו למראה בוהו שיק בגזרות נופלות בנינוחות. 

אביגיל תתארח ביריד הכלות של MyDay בשישי, 13.2, בבית על הים. פרטים נוספים בקרוב.

אקססוריז עדינים לתסרוקת כלהאקססוריז עדינים לתסרוקת כלה אקססוריז עדינים לתסרוקת כלה

אקססוריז עדינים לתסרוקת כלהאקססוריז עדינים לתסרוקת כלה אקססוריז עדינים לתסרוקת כלה אקססוריז עדינים לתסרוקת כלה אקססוריז עדינים לתסרוקת כלהאקססוריז עדינים לתסרוקת כלה אקססוריז עדינים לתסרוקת כלה אקססוריז עדינים לתסרוקת כלה

צילום: אלה אוזן

איפור ושיער: איילה חיימוב

אקססוריז לשיער: אביגיל אדם

שמלות כלה: שימקה 

אקססוריז עדינים לתסרוקת כלה

קטגוריות
אקססוריז לכלה,ביוטי וסטייל
תגיות
אביזרי שיער

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x