פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם | מגזין חתונות | My Day

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

החזון של גל ונועם להתחתן באירוע קליל, זורם ובאווירה כפרית - התממש בלוקיישן לא צפוי עם האווירה הכי קסומה שיש. מצילומים עם סוסה ועד חופה בין ערימות חציר, הם הצליחו ליצור אירוע ייחודי והכי שלהם

גל ונועם גרים בעמק חפר, ושניהם במקור מעמק יזרעאל. הם התחתנו באירוע שישי צהריים באורוות סוסים בקיבוץ דליה, בקונספט של פסטיבל שבועות עם אווירה כפרית, עם 300 אורחים.

אמא של הכלה במקור מקיבוץ דליה, ולכן הם בחרו להתחתן שם. הקו המנחה שלהם היה לשמור על הכול כמה שיותר קליל וזורם, עם אווירה של פסטיבל, לכן הם בחרו לערוך חתונה הפוכה שבה האורחים קודם כל מגיעים, אוכלים ורק לאחר מכן נערכת החופה. בנוסף הם החליטו לא לסמן מקומות ישיבה אלא לעשות פינות ישיבה אלטרנטיביות עם דוכני אוכל מסביב.

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

כאמור שניהם מעמק יזרעאל, גל מקריית טבעון ונועם מכפר יהושוע. למרות שהם גדלו באותו איזור, הם הכירו בכלל במהלך השירות הצבאי שלהם, בנופש צבאי שבוע לפני שנועם השתחרר. הם יצאו לדייט ראשון בים ומאז הם ביחד כבר שבע שנים יפות.

נועם תכנן להציע לגל נישואין בחופשת סקי רומנטית, אבל הם נכנסו לסגר. עד הדקה האחרונה נועם התעקש לא לבטל את החופש וגל לא הבינה למה, ולא ידעה מה משמעות החופשה הזו. לבסוף בלית ברירה הם ביטלו שבוע לפני והחליטו לנסוע לצימר עדיקה בגמלא, ושם הוא הציע לה להינשא לו.

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

הסטייל

גל מעידה על עצמה שהיא לקחה גישה מאוד קלילה בעניין שמלת הכלה, היא רצתה להשקיע לחתונה אבל כמו הרבה כלות לא רצתה להוציא סכומי ענק על שמלה שתלבש לכמה שעות בלבד. כשנגמר הסגר הראשון היא הלכה למכירה של אלון לבנה ומצאה שם שמלת סמפל קלילה וזורמת, בדיוק כמו שהיא רצתה. את השמלה השנייה היא קנתה אצל נטע אפרתי.

רגע לפני האירוע

גל ונועם החליטו לא להתארגן ביחד. היא התארגנה בבית של ההורים שלה, עם נוף מדהים להר הכרמל. היא בחרה להתארגן שם כי רצתה להרגיש הכי בנוח שיש ביום הזה, והוא התארגן בבית של ההורים שלו והגיע אליה למפגש. כמו כל האירוע, גם ברגע המפגש הם רצו לוותר על הדרמות ושמרו על הרגע הזה אינטימי, אותנטי ומרגש.

את צילומי הזוגיות הם עשו באורווה בכפר יהושוע, שם נמצאת אחת מהסוסות של המשפחה של גל. הם קישטו אותה בפרחים והלכו להצטלם, הכול בסגנון פרי סטייל ובלי תכנון מקדים. התחנה השנייה הייתה נחל השופט. הם רצו לערוך את הצילומים במקומות מוצלים וריקים מאנשים אך מלאים בטבע. הטיפ שלהם הוא להביא מים ומלווים טובים שיעזרו בכל מה שצריך – להחזיק, להדליק את המזגן ברכב לפני שנכנסים, ויקלו על היום הזה.

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

פסטיבל שבועות באווירה כפרית

גל ונועם חיפשו מקום קסום עם כמה שיותר טבע. הלוקיישן שנבחר, אורוות הסוסים בקיבוץ דליה, הוא בדיוק זה, וגם משפחת הכלה קשורה אליו וערכה שם כבר כמה חתונות בעבר. הם מספרים שזו הייתה הבחירה המושלמת בשבילם. עבור האוכל הם לקחו את הקייטרינג של חוות צוק. הם רצו משהו מיוחד ברמה גבוהה, ומאוד התחברו לקונספט שלהם ולאותנטיות שלהם.

עבור עיצוב האירוע הם לקחו את שירותיה של גליתא, שידועה בעיצוב הבוהו המדהים שלה. הקונספט כאמור היה פסטיבל שבועות, והצבעים השולטים היו כתמתם ולבן. הם העמידו בכניסה עמדה של יין וגבינות, והמתנות לאורחים היו מיני גבינות קממבר. לידה הייתה עמדת שזירה מהממת על עגלת בייגלה שהוסיפה לעיצוב ולתחושת הכפריות.

בכניסה וברחבת הריקודים היו באלות של חציר ובחופה באלות קטנות ששימשו את האורחים לישיבה במקום ספסלים. כל המקום קושט בפרחים לבנים וכתמתמים. מלבד לבחירת הצבעים שהייתה חשובה להם, הם נתנו לגליתא יד חופשית וסמכו עליה ב-100%.

מי שחיתן אותם היה המנחה של התוכנית “חתונה ממבט ראשון”. הם נפגשו איתו כמה פעמים לפני החתונה, עברו איתו תהליך וסיפרו על עצמם, והוא כתב עבורם טקס מרגש ומותאם אישית. בנוסף לכל זה, גם רגע הכניסה לחופה היה מלאה בטאצ’ האישי שלהם עם אווירת הפסטיבל שהם רצו ליצור, ותזמורת ליוותה אותם בעודם נכנסו לחופה.

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

רגע אחרי האירוע

גל ונועם מספרים שזו הייתה חוויה משפחתית מדהימה, שכולם התגייסו כדי להיות שם בשבילם והיו בהיי מטורף גם אחרי האירוע. הדבר הכי חשוב לדעתם עבור זוגות שמתכננים חתונה הוא לבחור ספקים, אנשים טובים.

מהחוויה שלהם הם מספרים שביום החתונה הם קצת חששו מהצילומים, ובגלל שהם בחרו בפינצטה את הספקים זה הרגיש להם טבעי ונוח להיות לידם.

מה שעוד עזר להם מאוד במהלך ההכנות זה המפיקה שהם נעזרו בה, שהיא במקרה גם החברה הכי טובה של הכלה – אלמוג. היא ידעה שרק היא תוכל לעשות את זה ואכן הייתה הפקה יוצאת דופן. הם לא התפשרו על כלום וקיבלו תגובות מדהימות מהאורחים. טיפ הזהב שלהם הוא – אופטימיות זה שם המשחק.

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם פסטיבל שבועות באורוות סוסים: החתונה של גל ונועם

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועאורוות סוסים בקיבוץ דליה
 • צילום סטילסתום סיימון
 • צילום וידאוגילי גלדן
 • הפקהAlmogit Events
 • שמלת כלהאלון ליבנה
 • איפור ושיערמורן לווין
 • נעלי כלהטופשופ
 • אקססוריז ותכשיטיםNunni
 • טבעותעמותת אנוש
 • בגדי חתןדורון אשכנזי
 • עיצוב וזר כלהגליתא
 • די ג'ייצח זיו
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות בלוקיישנים מיוחדים,חתונת שישי
תגיות
Almogit Events,אלון לבנה,גילי גלדן,גליתא,תום סיימון

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x