פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי | מגזין חתונות | My Day

פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי

קלילה, רכה והכי נשית שיש – זוהי שמלת החלומות שלנו. כל כלה הייתה רוצה להרגיש אלגנטית ומסובבת ראשים, ממש כמו רקדנית, וקולקציית הכלות של ורד גלעדי מציעה שמלות כאלו בדיוק. הצצנו בבדים, בגזרות ובסגנון הבלתי מתפשר כפי שהם מוצגים בקולקציית 2015 של המעצבת.

ורד סיימה את לימודי האופנה לפני כשלוש שנים בויצ”ו חיפה, ומיד פתחה סטודיו לשמלות כלה בעיר הצפונית. השיק הייחודי שלה בא לכדי ביטוי בכל תפר וסיומת, וגם הפעם הדבר אינו שונה. הסגנון הנשי והרומנטי מלווה גם את הקולקציה הנוכחית, עם קריצה לעולם הריקוד – פרימה בלרינה בדרכה לחופה, אם תרצו.

בוהו שיק הוא הסגנון המרכזי בקולקציה, בקו נקי וחף מקישוטים ותחרה – היא הבד השלט, על מגוון סגנונותיה וסוגיה: תחרות צרפתיות, תחרות גפיור, תחרות בשילוב שיפון וחרוזים במראה זוהר.

אהבנו את הלוק הכל כך קליל ומחמיא, בסטים של טופ וחצאית כל כך יפים שבאמת אין סיבה שהטרנד הזה יעזוב אותנו השנה. אהבנו מאוד גם את מראה הטול הנסיכותי, תזכורת לקו הסגנוני של המעצבת המושפע מעולם הריקוד.

הלוקים הם שילוב בין כלתי ואולד פאשן מבחינת הבחירה בבדים, ומאידך, גזרות שהן שיא האופנה כיום, מככבות על כל המסלולים כמו הסטים, מחשופים מעט סגורים ושמלות בלרינה מתנפנפות. בקטלוג החליטה ורד לתת טוויסט בהצעות ההגשה של הלוקים, בדגש על טרנדים חמים כמו ציפורניים כהות וכמובן אביזרי השיער המושלמים של תמי בר לב. 

טווח מחירים: 6,700-8,300 שקלים להשכרה.
לעמוד של ורד גלעדי בבלוג ולפרטים נוספים לחצו כאן.

פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדיפרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדיפרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי  פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדיפרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדיפרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי

פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי פרימה בלרינה: קולקציית שמלות כלה 2015 של ורד גלעדי

איפור ושיער: גילי שני 

דוגמנית: לנה ל-mc2

תכשיטים: אפרת קסוטו

נעליים: שוז וובסטור

 צילום: מאמא צלמים

הד פיסים: תמי בר לב

קטגוריות
קולקציות שמלות כלה קודמות,שמלות כלה
תגיות
גילי שני,ורד גלעדי,תמי בר לב

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x