קולקציית קפסולה בשיא הסטייל - בלוג חתונות - My Day

קולקציית קפסולה בשיא הסטייל

אחת מהתגליות האחרונות שלנו בתחום המעצבות שמלות כלה היא ללא ספק דנה הראל. דנה הראל כבר תקופה ארוכה אתנו בבלוג ואנחנו זוכות להתרשם כל פעם מחדש מהשלמות המדהימות שהיא מעצבת. הפעם אנחנו חושפות בפניכן לראשונה את קולקציית הקפסולה של דנה הראל- “lets go away for a while”.הקולקציה הושקה בימים האחרונים והיא מעט שונה מהקולקציה המרכזית של הסטודיו שתצא לקראת עונת החתונות של חודשי האביב והקיץ.

ההשראה שלה היא המוזיקה של תחילת שנות השבעים, ובעיקר הדיסק “pet sounds” של הביץ’ בויז- להקה שדנה מאוד אוהבת. הדיסק הזה הוא שלב מפתח שעברה הלהקה משירים קלילים על קיץ וחופים לשירים מורכבים יותר מבחינה מלודית ומבחינת המילים של השירים וזה מבחינתה בעצם מה שמסמל את תחילת שנות השבעים- מעבר למוזיקה פחות מהודקת, פחות נוצצת ויותר מורכבת ופילוסופית. בנוסף לגל הפמיניזם ששיגשג באותה תקופה האופנה לנשים הפכה להיות פחות מינית והרבה יותר נינוחה. כך גם המעבר אל הקולקציה הקטנה הזו- מהקולציה הקודמת שהייתה יותר הרמונית ו”נוצצת”, כעת מגיעה קולקציה קטנה יותר, מופנמת יותר, מרבית הבדים בה הם טבעיים, אין כמעט שימוש באבנים, העיטורים היחידים הם הדוגמאות שעל הבדים והחיתוכים של הגזרה, והגזרות עצמן נינוחות ולא הדוקות על הגוף. בקולקציה הזו הכלה שלובשת את הדגם מהווה חלק מרכזי במראה, היא לא נבלעת בשמלה. במידה רבה זו קולקציה לבנות שרוצות מראה נינוח ומשוחרר ביום הגדול שלהן.

כששאלנו את דנה מי המוזה לקולקציה שלה ענתה ג’יין בירקין, דוגמנית ושחקנית אנגליה. “הושפעתי מאד מהמראה המשוחרר שלה, היא מייצגת בעיני את האופנה של שנות השבעים. שמלות קרושה לבנות, חולצות בטן, מכנסיים רחבים. היא היתה מלאה בביטחון ושימשה ועד היום משמשת מוזה למעצבים מכל התחומים”.

הקולקציה נינוחה וטבעית, אך עדיין תפורה היטב. היא לא יותר מדי בוהמית אבל גם לא מדי אלגנטית. משדרת הרבה רגש והיא לא מאד כלתית. כמעט כל הדגמים בקולקציה עשויים ממשי וכותנה- כך שכל השמלות מאד קלילות ונושמות. הקולקציה היא קולקציית סתיו אך בפועל היא מתאימה לכל העונות.

טווח המחירים:   6,000-13,000 להשכרה, בתפירה אישית.

קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטיילקולקציית קפסולה בשיא הסטיילקולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטיילקולקציית קפסולה בשיא הסטיילקולקציית קפסולה בשיא הסטייל קולקציית קפסולה בשיא הסטיילקולקציית קפסולה בשיא הסטייל

 

צילום: עידו איז׳ק וערן לוי

איפור: קרן שחם

שיער: קובי קלדרון

לוקיישן: גבעת הפרחים

שמלות כלה: דנה הראל

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
דנה הראל
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x