קולקציית 2015 של רן צוריאל - בלוג חתונות - My Day

קולקציית 2015 של רן צוריאל

שמלות רומנטיות ונשפכות, חריזה עדינה ופיתוחי בד מיוחדים – המעצב רן צוריאל הוא אחד השמות החזקים בעולם אופנת הכלות הישראלי, וקולקציית שמלות הכלה החדשה שלו מוכיחה מדוע. 

הקונספט מאחורי צילומי הקולקציה רומנטי ועל זמני, עם רקע של ציורי שמן מהמאה ה-18 דרמטי וציורי, דוגמנית יפהפייה במראה טבעי ונינוח – עבודתן המקסימה של מעצבת השיער סילביה טובול והמאפרת קארין כהן. השמלות מדויקות ועדינות, ניכר שיש בכל אחת ואחת המון תשומת לב, רגישות ומחשבה על העיצוב באופן שלא מעמיס על העין. 

הקולקציה אוצרת בתוכה מגוון יצירות, ממש כמו אמן ש”מפסל” שמלות, עם קווים משותפים לכולן: אלגנטיות וקלילות. רן, למעשה, התחיל לעצב שמלות כלה לאחר שראה סביבו סגנון שונה מהתפיסה שלו – שמלות מעט נפוחות, כבדות ועם המון בד, ורן רצה להכניס קווים שהם יותר פשוטים, נקיים ומעודנים. 

המטרה, בעיני צוריאל, הוא ליצור שמלה שלא תיקח את תשומת הלב מהכוכבת האמיתית של הערב ולהעצים את נוכחותה של הכלה באירוע. לכן מצאנו לא מעט שמלות מושכות, זוהרות, מיוחדות ודומיננטיות, אבל לא “מטשטשות” את הכלה עצמה. זה מה שהופך את הסגנון של רן לכל כך ישראלי, הוא לוקח טרנדים עולמיים והופך אותם למקומיים, במראות נגישים שאפשר פשוט להתאהב בהם.  

אהבנו מאד את שמלת הקולר הזוהרת והצמודה, במראה הוליוודי ומושך אך לא פרובוקטיבי. כמו כן מצאנו חליפת מכנסיים מקסימה, מחשופי גב מרהיבים, טופים מנצנצים, חצאית טול, חלק תחתון מתנפנף וקול בעל כיסים וחצאית מעטפת מרשימה וסופר אלגנטית. מוזמנת להכנס לחלום הרומנטי של רן, דרך התמונות האמנותיות והיפות שלפניכן.

טווח מחירים: 7,000-10,000 שקלים להשכרה.

קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאלקולקציית 2015 של רן צוריאלקולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאלקולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל קולקציית 2015 של רן צוריאל

צילום: אלון שפרנסקי

איפור: קארין כהן

שיער: סילביה טובול

סטיילינג: לירון שטיינמץ

דוגמנית: יערה בנבנישתי 

 

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
סילביה טובול,קארין כהן,רן צוריאל
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x