קולקציית 2017 של ראומה ויואל - בלוג חתונות - My Day

קולקציית 2017 של ראומה ויואל

במשך שנים היה הסטודיו של ראומה ויואל בקריית אונו בגדר סוד אצל יודעות דבר שחיפשו שמלות כלה ייחודיות ליום החתונה. מה שהתחיל כאוסף שמלות וינטג׳ נדירות מרחבי העולם התפתח לאחד מבוטיקי השמלות הכי ייחודיים בנוף הישראלי. מאחורי המותג עומדת ראומה זהר, מעצבת שמלות כלה שהחלה את דרכה לפני 15 שנים, בתהליך הדרגתי שהתחיל מאיסוף שמלות כלה וינטג’ והתפתח עם השנים גם לעיצובים חדשים בעלי אופי מקורי וייחודי.

יש לא מעט סגנונות וטרנדים בעלם שמלות הכלה אשר מקבלים אצל כל מעצב פרשנות שונה תחת כתב ידו העיצובי. אחד הסגנונות הייחודיים הוא הסגנון הוינטג’ המקבל כבר שנים פרשנות ייחודית ויפייפיה אצל ראומה. לא סתם המותג “ראומה ויואל” הוא  הבחירה הראשונה של פאשינסטות חובבות וינטג׳ כמו יובל שרף שבחרה ללבוש שמלה בעיצובה של ראומה ליום חתונתה.

הקולקציה החדשה של ראומה מתאפיינת באצילות, עדינות, רוך ונינוחות וכמובן עוצבה בהשראת העשורים המוקדמים של המאה 20.  בכל השמלות בקולקציה הבדים הם רכים ועדינים, עשויים לרב סיבים טבעיים של משי וכותנה, המשתלבים בצורה מושלמת עם התחרות המיוחדות שראומה מוסיפה לדגמים שלה. שנים של איסוף, לימוד והתעמקות עקבית בתחום התחרות אפשרו לראומה לגבש  שפת עיצוב אמנותית, ומקורית המזוהה עם הדגמים שהיא מעצבת.  

ראומה משתפת שחלק מהשמלות בקולקציה נוצרו במהלך עבודה עם כלות שלה שהתמסרו לתהליך היצירה המשותפת והיוו לה השראה ליצירה של שמלות חדשות. השמלות מתאימות לכלות המעוניינות במראה עדין ואצילי, שיהיה מחד קלאסי ונינוח ומאידך מורכב, מושקע ומיוחד.

טווח מחירים: החל מ8,000 להשכרת שמלה קיימת // החל מ12,000 להשכרת שמלה בתפירה אישית.

הסטודיו של ראומה ויואל נמצא בקריית אונו. יש להגיע בתיאום מראש בטלפון 03-5343446

קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואלקולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואל קולקציית 2017 של ראומה ויואלקולקציית 2017 של ראומה ויואלקולקציית 2017 של ראומה ויואל

שמלות: ראומה ויואל

צילום: יואל זהר

איפור ושיער: ענבל מסאס

דוגמנית: Lily Francois לסוכנות “Women” מילאנו

לוקיישן: Enoteca Gonzaga

תיאום הפקה: ענבל מסאס

קטגוריות
שמלות כלה,שמלות כלה ועוד
תגיות
ראומה ויואל
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x