קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן | מגזין חתונות | My Day

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

עשרים אורחים, גג יפואי מעוצב, מזג אוויר נאה וחופה אחת מרגשת - כך נראתה חתונת הקורונה של נטלי ואילן שתוכננה תוך שבוע וחצי

סיפור האהבה של נטלי ואילן התחיל במקום העבודה. נטלי הייתה כבר עובדת ותיקה בחברה, ואילו אילן הגיע לשם כעובד חדש. ביום הראשון שלו במשרד, חבריה של נטלי לעבודה ישר זיהו את הפוטנציאל, ואף אמרו לה שמאותו יום המזל שלה הולך להשתנות. זה אמנם לקח קצת זמן, אבל בסוף אחרי דייט ראשון ספונטני על קפה בשעות המוקדמות של הבוקר, שניהם הבינו שבאמת הולך להיות ביניהם משהו מיוחד.

הצעת הנישואין הייתה בינואר לפני שנה. השניים בדיוק חזרו מטיול רומנטי ברומא, במהלכו הייתה בטוחה נטלי שתישאל השאלה ותחזור עם טבעת על האצבע. באופן מפתיע זה לא קרה, אך היא עדיין הרגישה שזה קרב ובא. ואכן, כמה ימים לאחר חזרתם ארצה, היא חזרה הביתה מיום עבודה ארוך כעורכת דין לדירתם שהייתה מקושטת לגמרי בנרות בפרחים. היא מספרת שבסוף הבחירה לעשות את זה בבית הייתה מרגשת מאד עבורה, ושאילן גם קלע בול עם טבעת האירוסין שבחר עבורה.

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילןקלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

כשהתארסו ועוד לא הייתה קורונה, היה להם ברור שהם רוצים חתונה קטנה אבל לא דמיינו שתהיה עם חמישים או עשרים אורחים. כדי להיות ריאליים בהתאם למצב, הם סגרו תאריך בריברסייד התל אביבי עם רשימה של חמישים אורחים, מה שהיה נראה אז מספר ריאלי לגמרי שלא יחייב אותם לשנות תוכניות.

ככל שהתקרב תאריך החתונה שלהם ההנחיות התהדקו, עד שהיה ברור שגם חמישים אורחים לא יוכלו להיות להם. נטלי ואילן ניצבו בפני החלטה קשה – האם לדחות את החתונה למועד לא ידוע ולקוות שההנחיות ישתנו או להתחתן בתאריך שקבעו עם כמות האורחים המותרת (20). נטלי מספרת שבשלב מסויים, כל ארגון החתונה כבר לקח מאיתם את כל הכיף ובמקום להיכנס שוב למצב של אי וודאות, הם החליטו להתחתן בתאריך שקבעו ולהוציא את המיטב ממה שיוכלו.

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילןקלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

עם כל חוסר הוודאות מסביב לארגון החתונה, כן היה משהו אחד שנשאר עם נטלי לאורך כל הדרך – שמלת כלה של המעצבת ליהי הוד שהיא התאהבה בה וסגרה עוד לפני שבכלל היה לה מקום לחתונה.  ״סגרנו מדידות ואז הגיעה הקורונה. לא היו מדידות ולא כלום. לא ידעתי מה יהיה, דיברתי עם מיכל העובדת של ליהי ובגלל שהם לא התחילו לעבוד על השמלה שלי, מהסיבה שלא היה ברור מה יקרה, הן החזירו לי את המקדמה״, היא מספרת.

אחרי שנטלי סגרה תאריך בריבר-סייד היא התלבטה אם לקחת שמלה יותר קלילה או אוברול ובסוף הלכה שוב לליהי, והחליטה שהיא לא מוותרת על השמלה שנבחרה. ״סגרתי אותה שוב ואז הגיע הסגר השני, שוב לא היו מדידות ולא כלום. מיכל, העובדת של ליהי, הייתה הכי מהממת בעולם ועזרה לי בהכל. בסופו של דבר התחתנתי עם השמלה שרציתי. ליהי הייתה כל כך מושלמת, הייתי בהלם מהתגובה שלה כשביטלתי בפעם הראשונה. הן באמת דאגו לי להכל״.

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילןקלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילןקלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

את הלוקיישן בו התחתנו בסוף, גרם 22 ביפו, סגרו נטלי ואילן שבוע וחצי לפני התאריך שלהם. הם ראו את המקום באינסטגרם, וישר הרגישו שזה יתאים בדיוק לקונספט שהם מחפשים. החתונה הייתה חתונת שישי צהריים ולמרות שהתקיימה בסוף אוקטובר, מזג האוויר האיר להם פנים והם זכו ליום מושלם לחתונה.

את בוקר החתונה העבירה נטלי בבית של ההורים שלה. בגלל שתכננו חתונת צהריים, היא קמה ב04:30 להתארגנות וב06:00 כבר התחילה שיער. אילן התארגן בדירה שלהם והיה עם גיסה של נטלי שגם היה הנהג שלהם. ״הוא הגיע לבית הוריי וחיכה למטה, אני ירדתי במדרגות וברגע שראיתי אותו התחלתי לבכות. היו הרבה נשיקות, חיבוקים וצילומים״. בהתחלה תכננו השניים לעשות את הצילומים בפארק הירקון ובסוף מפאת חוסר זמן, הצטלמו ביפו ליד מקום החתונה. ״הצילומים היו מהירים אבל ברגע שהיה זמן פנוי, רומן לקח אותנו והשלים את הצילומים. טיפ למאורסים – לקחת דברים באיזי, ברגע שיש צלם טוב אז הכל יהיה בסדר״.

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

נטלי מספרת שבסופו של דבר הייתה לה חתונה מהממת ומרגשת. היא כן הייתה שמחה לדעת מראש את ההנחיות ולחסוך את המתח. ״הייתה תקופה שלא ידענו בכלל אם יהיה אפשר להתחתן בתאריך הזה, אז גם ה20 מוזמנים שהגיעו, לא היו מובנים מאליו”, היא מספרת.

הרגע הכי משמעותי ביום היה כמובן טקס החופה, שבגלל אופיו המאד אינטימי של האירוע, הרגיש לנטלי כשונה מאד מחתונות אחרות בהן הייתה. ״תמיד בחתונות במהלך טקס החופה הייתה תחושה שלא שומעים כלום וכולם מדברים. זו הייתה חתונה של 20 איש וכולם היו בשקט והתרגשו יחד איתנו. זה הרבה יותר עוצמתי”, היא מסכמת.

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

קלאסיקה יפואית: החתונה הקטנה של נטלי ואילן

 

כל אנשי המקצוע

 • לוקיישןגרם 22
 • מספר אורחים20
 • צילום סטילסרומן בלשוב
 • צילום וידיאוטל חיים
 • איפור דנה לוי
 • שיעראור לביאור
 • שמלת כלהליהי הוד
 • נעלי כלהשופרא
 • בגדי חתןהוגו בוס
 • טבעותדניאל מתת
 • עיצובאדר אמסלם
 • שיר כניסה לחופהThousand years
 • שיר שבירת כוסהזמנה לחתונה
קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בזמן קורונה,חתונה קטנה,חתונות אמיתיות
תגיות
גרם 22,ליהי הוד,רומן בלשוב

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x