קלילה ושיקית: הקולקציה החדשה של ענת מנוס - בלוג חתונות - My Day

קלילה ושיקית: הקולקציה החדשה של ענת מנוס

בכל פעם שאנחנו נכנסות לסטודיו של מעצבת שמלות הכלה ענת מנוס, עוטפת אותנו אווירה נינוחה וקלילה ועם זאת מלאת סטייל. לא משנה באיזו קולקציה שלה נתקל, הקו המנחה של ענת תמיד יכלול עיצובים נקיים ומוקפדים, משולבים בבדים מעניינים, המאפיינים את העיצובים שלה .

ההשראות של ענת מגיעות מעולם הקז׳ואל. העיצובים בקווים נקיים, חצאיות בגזרת A עם כפלים, שילוב של כיסים, חלקים עליונים בהשראת גופיות בוקסר עם מפתחים עמוקים בבית השחי. משהו בסגנון הזה של הלוק הנקי עם הכיסים מעביר תחושה של כלה קולית, נינוחה ונשית.

הקולקציית קפסולה החדשה לוקחת אותנו למחוזות הנעימים של עיצוב מדויק בהשראת גזרות בייסיק וסטריט שהן למעשה טיימלס, עם שילוב של שמלות מבדים איכותיים אשר נתפרו בתפירה עלית. ההתמחות של ענת היא בעיצוב מדויק בהתאם לגוף הכלה והאווריריות והקלילות נובעות מתוך בחירת בדים נושמים ודקים. על מנת להימנע משקיפות (מאחר והם לבנים), היא מוסיפה להן חלק תחתון עשוי בגדי גוף וקומבינזונים וכך השמלות לא שקופות מחד ולא מסורבלות מאידך.

את ההפקה לקולקציה החליטה ענת לצלם במקום אורבני בתל אביב המשלב אותנטיות עם טוויסט עדכני וצעיר בדיוק כמו הגזרות שלה. הבחירה לצלם את הדוגמניות יחפות היא בכדי להעביר מסר של אותנטיות ונוחות ולהראות שלא חייבים עקב בגובה 20 סנטימטר כדי לייצר את הלוק המושלם. ענת מאמינה שכל כלה צריכה להרגיש הכי בנוח בשמלת הכלה שלה כדי שתוכל ליהנות, לרקוד ולהרגיש הגרסה הכי טובה של עצמה. מסר שאנחנו לגמרי תומכות בו!

טווח מחירים: בין 5,000-12,000

שמלות כלה ענת מנוסשמלות כלה ענת מנוסשמלות כלה ענת מנוס

שמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוסשמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוס

שמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוס שמלות כלה ענת מנוס

צילום: ואלרי פרושין

איפור: קארין כהן

שיער: צליל שן

דוגמניות: עדי ברימן ; מיה מיסיוק

סוכנות: אלינור שחר ניהול אישי

 נעליים: שוז וובסטור

לוקיישן: הלורנס

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
צליל שן,קארין כהן
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x