רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן | מגזין חתונות | My Day

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

רגע לפני שהתחילה הקורונה, כשהכל עוד היה נראה רחוק מאיתנו, התחתנו יעל ולירן בחתונת חורף יפיפיה ורומנטית. הסיפור שלהם מרגש ומיוחד, ותזכורת לכמה תקשורת טובה בין בני זוג היא הבסיס להכל

למרות שהעונה הפופולרית בישראל היא בחודשי הקיץ החמים, לחתונות חורף יש יתרון אחד מאד גדול על אירועי הקיץ. מיטב הצלמים יעידו שהעומק שהשמיים של החורף מקבלים משפיע מאד על צילומי יום החתונה, והתוצאה היא לעיתים צילומי חוץ יפיפיים בתאורה מושלמת ומחמיאה. בחתונה של יעל ולירן שהתקיימה בינואר שעבר (רגע לפני שהקורונה כמעט השביתה את החתונות) השילוב של מזג אוויר חורפי מושלם, סטייל מהמם, גוד וייבז וצלם מקצועי ומוכשר שידע לתפוס את הרגעים יצר אלבום חתונה מהמם.

סיפור האהבה של יעל ולירן התחיל בכיתות הלימוד של אוניברסיטת חיפה, שם שניהם היו סטונדטים לקלינאות תקשורת. הם למדו יחד באותה הכיתה (בה היו 50 בנות ושני בנים) אך לא נוצר חיבור. השיח ביניהם התחיל אחרי שלירן, שהתנדב להיות המסכם הראשי בקורס מאתגר, עזר ליעל בנושאים לימודיים דרך שיחות שניהלו בפייסבוק. יעל באותו הזמן הייתה בעיצומה של פרידה מבן הזוג הקודם והקשר בינה לבין לירן הפך לאינטימי יותר ויותר עד שהחליטו לצאת.

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

בחודשים הראשונים החליטו לשמור על הקשר בסוד מהכיתה. הם היו ישנים יחד, נוסעים יחד ללימודים ומתזמנים כניסות נפרדות ויושבים רחוק כרגיל כדי שלא יחשדו. רק כשכבר היו בטוחים שזה זה, “יצאו מהארון” ולמרות שלא רצו להיות אינטנסיביים, יעל מספרת שבהדרגה הפכו לבלתי נפרדים. ״אולי זה כי אנחנו קלינאי תקשורת, אבל באמת שהתקשורת בינינו מהרגע הראשון הייתה כל כך זורמת וטבעית, השיחות תמיד קלחו וגם נושאים כבדים נידונו בהמון הכלה, הבנה והתעניינות”, היא מספרת.

גם בכל נושא החתונה, המפתח היה התקשורת ביניהם. יעל מספרת שעוד לפני שחשבו על חתונה, הסכימו שהרעיון של הפתעת הכלה עם טבעת לא מתאים להם, וכשיגיע הזמן הם יקבלו הסכמה ביניהם שהם שניהם מוכנים לחתונה. ״לירן תמיד טען, ובצדק, שהרעיון של הפתעת הכלה בטבעת הוא לא מתחשב בכל סוג של כלה. לטענתו, לחתן יש את כל הזמן שבעולם לתכנן ולהתכונן, והכלה – פתאום מנחיתים עליה שאלה כזו, ואם היא לא עונה מיד “כן!” בשמחה – אז היא מאכזבת. יש כלות, כמוני, שזה הדבר האחרון שהן רוצות״.

עם זאת, לאחר שהגיעו להבנה שהם רוצים להתחתן, ללירן כן היה חשוב שתהיה הצעה ראויה עם הטקס של כריעת ברך והטבעת, והוא פשוט בחר להודיע ליעל שזה יקרה בזמן הקרוב, ותכנן את ההצעה לבד. ״אני הייתי מעורבת רק בבחירת הצורה של הטבעת (הוא בחר את הצבעים), כי גם כאן ללירן היה חשוב שהיא באמת תמצא חן בעיני, ומבחינתי כל עוד התהליך נעשה ביחד אז זה מייצג את הביחד שלנו״.

ביום ההצעה, לירן אסף את יעל כרגיל מהעבודה. היא מספרת שלא חשדה בכלום, ואז בדלת הכניסה לבית שלהם לירן עצר ואמר לה “ברוכה הבאה להצעת הנישואין שלך”. הצעת הנישואין כללה המון השקעה ויצירתיות מצד לירן. הוא הכין שמונה שירים שכל אחד מהם התקשר לנקודת זמן בקשר שלהם וכל שיר לווה במתנה שהייתה קשורה לנושא השיר. ״כל זה קרה כשהיינו רק שנינו בבית, בדיוק כמו שאני אוהבת ומתאים לנו. לירן הוא פשוט בן הזוג הכי יצירתי, מרגש, גאון, מוכשר ומתחשב שיש״.

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

יעל מספרת שהיא רצתה לוותר על אירוע חתונה מכיוון שלא אוהבת שכל תשומת הלב עליה, אבל ללירן היה חשוב שיערכו אירוע חברתי ושיהיה בו טקס בנוכחות המשפחה והחברים. הם החליטו על אירוע חורפי בגן הגלריה, עם 300 חברים ובני משפחה שהוזמנו ליום החתונה.

למרות שיעל בכלל לא רצתה אירוע חתונה, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהיא אחת מהכלות הכי מהממות שעלו פה. תזכורת לכך שלפעמים דווקא כשלא מתאמצים וזורמים עם מה שיש, באמת יוצא הכי יפה שאפשר.

יעל מספרת שבגלל שחתונה לא היה דבר מובן מאליו עבורה אף פעם, היא בכלל לא הקדישה מחשבה לשמלת כלה וזה לא היה לה חשוב במיוחד. היא כן ידעה שחשוב לה מחזור ויד שנייה, ולכן בהתחלה חיפשה בעיקר בקבוצות של יד שנייה או אפשרות להזמין שמלה פשוטה מהאינטרנט. היא מספרת שהתחילה להתפזר ואז פנתה אליה המעצבת רעות קליפה, שהיא אשתו של חבר טוב של לירן, והציעה ליעל להגיע לסטודיו שלה כדי שהיא תעזור לה להיסגר על סגנון. בסטודיו נוצר ביניהן קליק ויעל התאהבה שם בשמלה שראתה והחליטה ללכת על זה. רעות תפרה לה את השמלה מאפס והתוצאה הייתה יפיפיה.

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

את בוקר החתונה בילו שניהם יחד בדירה שלהם בחיפה. מכיוון שיעל בחרה לעשות איפור ושיער לעצמה, היא מספרת שהבוקר היה מאד רגוע. הם התעוררו יחד בתשע בבוקר, וב10 הזמינו מסאז׳ משותף לדירה. בהמשך הצטרפו אליהם אמא של יעל ואחיה וגם שני חברים של לירן וההרגשה בבית הייתה ״מרגשת אבל זורמת״.

את הצילומים של יום החתונה הם בחרו לעשות בעיר התחתית של חיפה, אזור בו יעל ולירן מבלים באופן קבוע עם החברים שלהם. יעל מספרת שהעיר התחתית מהממת ויש בה מלא פינות מושלמות לצילומים, רק כדאי לתכנן אותם מראש. יש לה גם טיפ לכלות של החורף: מכיוון שאף פעם אין לדעת אם יירד בגשם ביום החתונה, תמיד כדאי מראש לתכנן לוקיישנים אלטרנטיביים להצטלם בהם או להצטייד מראש במטרייה מתאימה לצילומי חוץ.

ביום החתונה של יעל ולירן גשם לא היה, אבל כן היה קר מאד. זה לא הפריע להם לשוטט ברחבי העיר לסשן צילומים ארוך (שאפילו כלל את אן, הפיטבולית האהובה שלהם) ולהגיע עד הים של חיפה. התוצאה – מהממת.

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

את לוקיישן החתונה שלהם, ה׳גלריה׳ באם הדרך, בחרו מהר מאד. לירן הכיר את המקום, ומההתחלה הרגיש שזה יהיה מקום שיתאים להם מאד. אחרי התלבטות קטנה בגלל כמות האורחים (היה חשש שהמקום יהיה קטן מדי) הם החליטו בכל זאת לסגור איתם בזכות המלצות רבות שקיבלו והעיצוב המהמם והאינטימי של המקום.

מעבר ליופי של המקום, יעל מאד אהבה את האנרגיות הטובות שלו והכנות של הצוות. כמובן שזה שהמקום נמצא באמצע הדרך בין חיפה לתל-אביב-גבעתיים עזר מאד.

רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן רגעי חורף קסומים: החתונה של יעל ולירן

כל אנשי המקצוע

 • מקום חתונה"הגלריה" באם הדרך
 • כמות אורחים300
 • צילוםג׳ן סלדקוב
 • שמלת כלהרעות קליפה
 • איפור ושיער DIY
 • בגדי חתןבאמוס
 • הזמנות חתונהDIY באתר "canva"
 • עיצובDIY
 • מוזיקהעילי גולן
 • שיר כניסה לחופהלולה - ימים של שקט
 • שיר שבירת כוסsmash mouth - i'm a believer
קטגוריות
חתונה בגן אירועים,חתונות DIY,חתונות אמיתיות,חתונות חורף
תגיות
ג׳ן סלדקוב,הגלריה

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x