מירושלים לשנגחאי: החתונה של שירי ושניר | מגזין חתונות | My Day

מירושלים לשנגחאי: החתונה של שירי ושניר

סיפור ההיכרות של שירי ושניר מאוד לא טריוויאלי ואפילו משעשע במקצת. בזמן לימודי תואר ביחסים בינ”ל ולימודי סין, שירי מלצרה במסעדת “מחניודה” בירושלים. אמא של שניר נמנתה על לקוחותיה הקבועים וכך הן הכירו מבלי לדעת שההכרות הזו תהייה כה משמעותית בחייה של שירי. כששירי החליטה לעבור לסין ולהמשך לימודי סינית, נודע לה ששניר, הבן של הלקוחה הקבועה מתגורר ועובד בסין גם כן. אך זו מדינה ענקית, כך שבהתחלה האינפורמציה הזו לא הייתה רלוונטית היות והם התגוררו בערים מרוחקות.

רצה הגורל, ושנה וחצי לאחר מכן, שניהם היו בביקור מולדת. שניר הגיע לחתונה של חבר ושירי הגיעה לביקור לפני מעבר לשנגחאי. בוקר אחד, לגמרי במקרה, שניהם היו בארוחת בוקר בבנדיקט בבן יהודה. היא זיהתה אותו מתמונת הפרופיל שלו בפייסבוק אבל לא היה לה מושג איך קוראים לו, אז היא נגשה אליו וניחשה שקוראים לו לירן וטעתה, שניר הגניב לעברה מבט קריר, אבל מאוחר יותר הסתבר שהוא דווקא די נחמד ועדיין גר בשנגחאי. הוא הציע לה עזרה בעיר, והיא מצידה שאלה האם הוא מחפש שותפה. הוא לא חיפש, אבל אמר שכן וכעבור שבועיים הם גרו ייחד בשנגחאי.

מהיום הראשון היו שותפים מדהימים וחברים הכי טובים. האופציה לזוגיות הגיעה רק לאחר 3 חודשים. זה נבנה לאט ובהדרגה. ולאחר חצי שנה חזרו ייחד לארץ, שירי אחרי שנתיים בסין, ושניר אחרי כמעט שש שנים. כעבור שנתיים ביומולדת שלה בכריתים, הוא הציע נישואים וכעבור 10 חודשים, התחתנו בחתונה מעוצבת להפליא באחוזה בבית חנן.

במסגרת ההכנות לחתונה, שירי ושניר קבעו שמותר להם “להשתגע” סביב דבר אחד, מקסימום שניים. לכן החליטו מראש מהם הדברים שבאמת מאוד חשובים לשניהם, החלטה נבונה, עליה שירי ממליצה לכל הכלות שבדרך. “תשקיעו סביבכם, תעשו את כל הבירורים, בזבזו זמן ואנרגיה, אבל תעשו זאת בחוכמה, כדי שזה לא יבוא על חשבון ההנאה שלכם מהתהליך”. לאחר החתונה, האורחים אמרו שהם הצליחו לייצר תחושה של בית ומשפחתיות בחתונה כה גדולה, מושקעת ומוקפדת. היה להם חשוב לגעת באורחים, גם הרחוקים יותר ולייצר עבורם תחושה עוטפת ונעימה. זה התבטא במהלך החופה שבמהלכה הייתה דממת אלחוט וכל 400 האורחים פשוט נכחו והקשיבו. זה מאוד ריגש.

שלשה ימים לפני החתונה, שירי עברה לבית הוריה ברמת השרון, דבר שהם תכננו מראש. בבוקר החתונה התפנקה בארוחה עם הוריה ואחיותיה. מאוחר יותר ההגיע הצוות המדהים, שהכין אותה ועוד שתי חברות ילדות. ההתארגנות עברה בתחושה עוטפת ומרגשת. “התרגשתי מכל דבר קטן באותו יום, וכולם התרגשו סביבי”. שניר העביר את הבוקר עם חבר הכי טוב שלו משנגחאי, שהגיע במיוחד לחתונה. שניר הגיע בצהריים לאסוף את שירי והם יצאו לצילומים באזור בית חנן, כששירי מצויידת בלוק הורס במיוחד ובשמלה מדהימה של המעצבת המוכשרת והאהובה ליהי הוד והדפיס של תמי בר לב. עיצוב האירוע כולו היה על טהרת אחד הצמחרים האהובים עלינו – עלי האקליפטוס ששימשו כמרכזי שולחן מהממים.

שירי ושניר הסיפור שלכם מהמם והחתונה עוד יותר – התרגשנו!

חתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דייחתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי חתונת גן - בלוג חתונות מיי דיי

כל אנשי המקצוע

 • מקוםהאחוזה
 • צילוםלירון אראל
 • שמלת כלהליהי הוד
 • איפורנירית הירשמן
 • שיעריניב זאדה
 • אקססורי לשיערתמי בר לב
 • נעלייםShoez Web Store
 • בגדי חתןHugo BOSS
 • עיצובג'ואנה ואליזבט
 • שיר כניסה לחופהLay me down / Sam Smith & John Legend
 • שיר שבירת כוסHermetico / Balkan Beat Box
 • מספר אורחים400
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
shoez webstore,האחוזה,ליהי הוד,לירון אראל,תמי בר לב

הפוסט הקודם

Spring Bling

הפוסט הבא

LET IT DRIZZLE

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x