שלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעיין | מגזין חתונות | My Day

שלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעיין

מצד אחד – אינטימי ומרגש. מצד שני – כיפי, קופצני וסופר אנרגטי. שני ומעיין לא הסתפקו באירוע אחד. הם הלכו על שני אירועים שונים, ויצרו יום גדול ארוך במיוחד שייצג את כל הצדדים באופי שלהם

השאלה ‘איך יוצרים חתונה בלתי נשכחת?’ מעסיקה זוגות רבים שנערכים לאירוע שלהם, ויש לה תשובות רבות. את אחת התשובות היותר מסקרנות לשאלה הזאת סיפקה לנו החתונה של שני ומעיין שנערכה בלא פחות משלושה לוקיישנים שונים, במהלך יום שישי שמשי אחד בפברואר האחרון. בזכות רעיון משותף שנולד תוך כדי תנועה, נוצר הקונספט הייחודי של היום הגדול כולו שכלל אירוע בוקר מתגלגל ואירוע ערב אל תוך הלילה.

הכל התחיל בכך ששני ומעיין רצו מצד אחד טקס חופה אינטימי ומרגש בבית כנסת, אבל גם לא רצו לוותר על מסיבה לתוך הלילה. לכן בחרו לפצל את האירועים ולהנות מכל העולמות. החלק הראשון של אירועי החתונה של שני ומעיין נערך בשישי בבוקר. האורחים הוזמנו לקבלת פנים עם נשנושים וקוקטיילים במתחם האירועים ‘בית קרנדג’י’ בפלורנטין ואז המשיכו לטקס החופה בבית כנסת בקרבת מקום. חלקו השני של האירוע התקיים באותו הערב באולם האירועים High& שבדרום תל אביב. לדברי שני, “שני האירועים היו שלנו באותו מידה. הרגשי היה שלנו והמשוגע היה שלנו. אנחנו הרגשנו שאלה שני צדדים שיש לנו שבאו לידי ביטוי טוב יותר דווקא כשהפרדנו ביניהם”.

שלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעיין

שלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעיין

שלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעיין

אז איך יוצרים אירוע כל כך מורכב לוגיסטית, בלי להתפשר על סטייל וטעם טוב? היום הארוך (מאוד) של שני נפתח בשעה 5:30 בבוקר במלון ‘אלכסנדר’ על חוף הים, שם התארגנה יחד עם אימה וחברותיה. במהלך ההתארגנות (הראשונה מבין השתיים) היא עלתה על טוטאל לוק של אלון ליבנה. “בהיתי בשמלה מהממת שלו באינסטגרם ובסוף, בהמלצת חברה, קבעתי פגישה. הקולקציה האחרונה שלו כל כך קלאסית, נשית ומרשימה. מדדתי את השמלה מהאינסטוש והיא הייתה מושלמת”. למעשה, השמלה לא הייתה שמלה כלל אלא שני חלקים, בגד גוף וחצאית, עובדה קריטית להמשך היום הגדול והארוך, כאשר המודולריות אפשרה לשני לשנות את הלוק. באופן מפתיע, למרות שהאאוטפיט הורכב במיוחד בשבילה, שני מדגישה שהיא לא נכנסה להוצאות כבדות מדי, ולדבריה “custom-made זה לא בשמיים”.

בשעה 11:00 החל החלק הראשון של האירוע, כאשר 200 האורחים התכנסו במתחם האירועים האינטימי לקבלת פנים וקוקטיילים. אחרי מינגלינג קצר יצאו האורחים בתהלוכה אשר קישטה את רחובות פלורנטין באווירה ססגונית ומלאת שמחת חיים, והיעד היה בית הכנסת הסמוך. “אני ומעיין חילונים לכל דבר ועניין, ועם זאת מחוברים מאוד לדת ולמסורת, ולכן היה ברור לשנינו שאנחנו רוצים חתונה דתית”. לאחר הטקס הדתי שנערך ע”י הרב הראשי לישראל לשעבר, ישראל מאיר לאו, חזרו השניים עם כל האורחים ל’בית קרנדג’י’ לארוחה שבמהלכה נשאו בני הזוג דברים שכתבו זה לזו, ולמה ששני מגדירה כ”סצנת ריקודים מפתיעה ולא מתוכננת”.

שלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעיין

שלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעיין

שלוש שעות וחצי בלבד הפרידו בין האירועים, ובמהלכן עלתה הכלה על הלוק השני שלה שכלל טוויסט מפתיע: לבגד הגוף של אלון ליבנה שנלבש במהלך הבוקר הצטרפו מכנסיים, כך שהלוק שהתקבל היה דמוי אוברול טרנדי. בניגוד להתארגנות בבוקר, בהתארגנות השנייה השתמשה שני בידע ובמומחיות שצברה בתור מאפרת מקצועית, ואיפרה את עצמה.

בשעה 19:30 נפתח החלק השני של היום הגדול ב-High&, ולדברי שני, “את הערב התאמנו טוב-טוב לאורחים שלנו, שהיו בעיקר החברים הקרובים, ולאווירה שבנינו, בלי לוותר על שום אלמנט חתונתי”. המנות נבחרו בקפידה, הדי-ג’יי נבחר בזכות מה ששני מגדירה “אוריינטציה מסיבתית”, והשיא – נוסף על הטקס הדתי מהבוקר, השניים יצרו שבע ברכות משלהם באווירה הומוריסטית ובהשתתפות החברים. בשלב הריקודים שני נפרדה מבגד הגוף לטובת טופ קצר ומנצנץ, ואיתו היא רקדה עד השעות הקטנות של הלילה עם 270 האורחים שלה, ואף לא היססה לעלות על הבר. “אין לתאר במילים את האווירה המשוגעת ששררה שם. אחרי הכול, היינו בלי מבוגרים אחראים, וזה מומלץ מאוד”, היא מסכמת.

למרות שהלו”ז הצפוף לא אפשר צילומי זוגיות ולמרות שיש דברים ששני הייתה עושה אחרת אם הייתה יכולה, במבט לאחור היא ומעיין מאוד מרוצים מהיום הגדול שיצרו. לאורך כל הדרך שני שמרה על פרופורציה בזכות מוטו אחד פשוט: “לא זכור לי שאי פעם מישהו יצא מחתונה ואמר ‘הייתה אחלה חתונה, רק חבל שהם לא שדרגו את המנה, זה קצת הרס להם’”. לא יכולנו לסכם את זה טוב יותר בעצמנו.

שלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעייןשלושה לוקיישנים, שני אירועים, יום אחד: החתונה של שני ומעיין

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירוע הראשוןבית קרנדאג'י
 • מקום האירוע השניHigh&
 • צילום סטילסארז בנישתי
 • צילום וידאויעל ויינברג
 • בגדי כלהאלון ליבנה
 • שיערעומר כהן
 • איפור לאירוע הראשוןדקלה חוסטיק
 • איפור לאירוע השניהכלה
 • נעלי כלהAldo
 • טבעותטבעת הנישואין של ההורים של הכלה
 • בגדי חתןFactory 54
 • הזמנות חתונהנועה שפריר
 • מוזיקה באירוע הראשוןג'רמי, התקליטן של בית קרנדאג'י
 • מוזיקה באירוע השנייניב אוחנה
 • שיר כניסה לחופהעידן רייכל- לפני שייגמר
 • שיר שבירת כוסEmiliana Torrini- Jungle Drum
 • מקום התארגנותמלון אלכסנדר
 • לוקיישן צילומיםלובי המלון
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונת שישי
תגיות
אלון ליבנה,חתונת שישי

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x