שמלות כלה לכלה הקלילה - בלוג חתונות - My Day

שמלות כלה לכלה הקלילה

חודש ספטמבר תמיד מביא איתו התרגשות רבה, תחושת התחדשות ובריזה קלילה באוויר. אז נכון שימות הקיץ עוד מרגישים בעיצומם, אבל מבלי שנרגיש הם אט אט יתחלפו בימים קרירים יותר עם בריזה נעימה שנשוב בשעת ערב. יש כאלה שמחכים כבר לבואו של החורף, ויש כאלה שרק חולמות על ללכת יחפות בים כשרוח חמימה נושבת על גבם. אם אתן מהסוג השני, אנחנו בטוחות שתתחברו לקולקציה בהפקה של היום שכולה בהשראת התחושה הקסומה הזאת. 

את העיצובים של שימקה אנחנו כבר מכירות טוב כשהם מככבים לא מעט באתר ואצל כלות הבוחרות מראה רומנטי וקליל עבור היום מאושר בחייהן. המעצבת מאחורי המותג, שמרית ביטון, מתמחה בעיצוב וייצור שמלות ה ready to wear אשר מעבירים תחושה של שחרור גם מבחינת בחירת הבדים והעיצוב עצמו וגם מבחינת תהליך בחירת השמלה שנעשה באופן מהיר והחלטי יותר. הדגמים מעוצבים בכמויות קטנות וכל פעם מבדים ותחרות שונות על מנת לשמור על ייחודיות ושוני בין השמלות. בשמלות שבחרה המעצבת להציג בהפקה הנוכחית יש שימוש רב בשיפונים זורמים, תחרות אירופאיות, שילוב של פנינים ואבני סברובסקי, קטיפה ובד סופג שהוא כותנה לייקרה – מושלם לקיץ ולחום הישראלי. אהבנו במיוחד את שמלת שני החלקים עם הפרנזים בטופ שגם משתלבים באופן מושלם עם החצאית הבוהמיינית וגם חושפים מידה מדויקת של עור.  

שמרית גילתה את הצורך של כלות קלילות ומהירות החלטה אשר גם מתאהבות מהר וגם רוצות ליהנות מקנית השמלה ועל כן היא יצאה עם מסלול שימקה אקספרס – One Day Sale: קופון של 30% חד פעמי שיינתן לכלה אשר תתאהב בשמלת חלומותיה במדידה הראשונה ובהנחה והיא תרכוש את השמלה באותו היום ולא תרצה לערוך בה שינויים עיצוביים. השמלה תהיה מותאמת למידותיה של הכלה במדידה אחת ארוכה, מדויקת ומרוכזת.

מחירים: 5,000-7,500 שקלים לקניה כולל הינומה והתאמות.

מחירים במסלול אקספרס: 30% הנחה (3,500-5,500 שקלים) לקניה כולל הינומה והתאמות.

 שמלות כלה לכלה הקלילה שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה שמלות כלה לכלה הקלילה שמלות כלה לכלה הקלילה שמלות כלה לכלה הקלילה שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה  שמלות כלה לכלה הקלילה שמלות כלה לכלה הקלילה

שמלות כלה. שימקה

צילום: מירון ביטון

דוגמניות: קשת ביטון ועדי אוסטרוויל

לוקיישן: נמל קיסריה

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
שמלות ready to wear
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x