תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור | מגזין חתונות | My Day

תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור

כשהחתן הוא דיג'יי מפורסם שחי את עולם החתונות וחיי הלילה אין ספק שזו תהיה המסיבה הכי שווה שיש; הופעות מרגע קבלת הפנים ועד אמצע הלילה, וגם חופה מרגשת בטירוף בתוך היער.

החתונה הזאת, שהייתה שילוב בין חתונה, למסיבה מטורפת להופעה באנרגיות משוגעות (בזכות החתן שעובד כבר שנים כדיג’יי באירועים ובחיי הלילה), התחילה בהודעה: “יש לי מישהו להכיר לך, בול את – רק בבן”, ככה אמרה חברה ללין בוארון, בעלת סוכנות משפיענים בת 27. לין קצת היססה, מור, דיג’יי עצמאי בחיי הלילה, בן 34, לקח את הזמן לכתוב הודעה, אבל בסוף זה קרה – בשיא תקופת הקורונה מור ולין התחילו לצאת, ואחרי חודש ביחד כבר ידעו שזה זה. הם עברו ביחד 3 מעברי דירה, 2 סגרים ואינטנסיביות של קשר שעובר זוג נשוי בעשור שלם, ולכן לא פלא לגלות שהם אפילו סגרו את האולם שבו יתחתנו, עוד לפני הצעת הנישואים!

“אחרי שעברנו כל כך הרבה בכמה חודשים, כבר דיברנו על חתונה ומור אמר שאם אנחנו רוצים להתחתן, אנחנו צריכים לשריין תאריך ומקום, וצריך לנסות לכוון לעונה יחסית פנויה” מסבירה לין. “כל החברים שלו הם מהעולם הזה ומהתעשייה, וידענו שנצטרך להודיע לכולם זמן רב מראש, אז התחלנו לחפש. מור סיפר לי על “ביער”, מקום שהוא הכיר, הגענו לשם ברגע שנכנסתי ידעתי שזה זה. הרגשתי כמו פיה שמהלכת ביער קסום”.

תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומורתאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור

במקום פק”ל קפה – הגיעה הטבעת

באותו חודש ינואר נסגר המקום והתאריך, וחודשיים לאחר מכן הגיעה הצעת הנישואים. “האמת שמאוד מאוד קשה לעבוד עלי כי אני חושדת בכל דבר אפשרי” מספרת לין בחיוך, “אבל מור הפתיע אותי. הוא הציע לי בפסח. אני התארגנתי לארוחת חג אצל ההורים שלו, ותמיד כשאנחנו מגיעים לצפון אנחנו הולכים לטייל קצת ואז חוזרים להורים של מור, והפעם מור לקח אותי לטייל עם חבר שלו בצוק ארבל, מעל הכינרת. בזמן שאני מחכה שהוא יפתח את הפק”ל קפה, חבר שלו מציע שנעשה תמונה, ואז מור כרע ברך ושלף את הטבעת. לאחר מכן חזרנו להורים שלו ווהמשפחות של שנינו חיכו ביחד אצל ההורים של מור, הוא הציע לי שם נישואים בפעם השנייה, עם טבעת נוספת אל מול כולם, ולסיום סיומת הוא אמר לי שאנחנו הולכים לארוחת שף בערב במרכז הארץ ובמקום זה הגענו למסיבת אירוסין מטורפת עם כל החברים והחברות שלנו”. קל להבין מהסיפור הזה שמור הוא לא החתן הטיפוסי, שדואג פשוט להגיע בזמן ובמקום הנכונים אל החופה, אלא אדם שחי את עולם החתונות כבר שנים וידע שכשהוא יעשה את זה – זה יהיה הכי טוב שאפשר, כן, כבר מרגע ההצעה…

תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומורתאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור

שמלה שגורמת לך להרגיש כמו נסיכה

לפני שנעבור על הבחירות שלהם בתחום המוזיקה, העולם שמור בא ממנו, חייבים לקחת דקה ולדבר על השמלות, שכן בניגוד להרבה דברים אחרים בבחירת הספקים, זה לא היה מסע קל עבור לין. “עברתי הרבה עד שהגעתי לשמלת כלה” היא מספרת. “לא כל סטודיו של שמלות כלה רגיש לכל כלה וכלה שמגיעה אליו ולדעתי כל כלה היא קסם בפני עצמו, זה הרגע הכי מרגש שלה ונותני שירות חייבים לתת לה את מלוא תשומת הלב. בסוף, בסטודיו מדינה כל הקסם קרה. השירות, הסטייל, האהבה והאכפתיות במקום אחד”. לין בהתחלה חשבה על שמלה צמודה, חלקה ולבנה, אבל החוויה עם טל מדינה בסטודיו שינתה לה מעט את ההסתכלות. “כשאת מודדת שמלות אצל טל את מרגישה כמו נסיכה עדינה ויפה והבנתי שככה אני רוצה להראות בשמלה הראשונה שלי. הם דאגו להוריד לי נפח מהשמלה ולוודא שהיא תתאים בדיוק לבקשות שלי וכך היה”.

תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומורתאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומורתאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור

מוכנים למסיבה הכי טובה בעיר?

ועכשיו נגיע לגולת הכותרת – המוזיקה. “אני קראתי לו חתנזילה” צוחקת לין. “הוא מגיע מהעולם הזה והוא היה כל כך מעורב, אפילו היה שלב שאמרתי לו ‘אני יודעת שאתה מכיר את העולם הזה, את הספקים ואת הדקויות, אבל חשוב לי גם לבחור בעצמי’. בסוף כל אחד מאיתנו קיבל את מה שחשוב לו – אני ידעתי מי יהיה הצלם שלי, עידן חסון, אפילו עוד לפני ההצעה, והוא ידע שהחתונה שלו תהיה הופעה, שואו. הגברה, תאורה, מוזיקה, הכל היה מוקפד ולקח עבודה של חודשים שלמים”.

אנחנו בטוחות שגם אתם קצת סקרנים לדעת האם מור עבד בחתונה של עצמו? התשובה היא לא, אבל הוא בהחלט עבד עליה הרבה לפני, כולל כמובן לבחור את הדיג’יי שבידיו יפקיד את האירוע. “המון מהחברים שלנו הם דיג’יים, כמובן, ולא ידענו אם אנחנו רוצים שהם יהיו ברחבה וירקדו איתנו או על העמדה” מסבירה לין. “לפני שמור יצא לדרך עצמאית הוא היה חלק מחברת פיינל דראם, אז החלטנו לקחת דיג’יי מהחברה, וידענו שמי שהכי בסטייל של מור ושלי זה בן אזולאי. היו לי חששות בהתחלה, כי לא שמעתי אותו ואפילו לא עקבתי אחריו באינסטגרם, אבל אז הייתה לנו פגישת מוזיקה ואני חושבת שזה היה הרגע שהבנתי שהולכת להיות לי את החתונה הכי מטורפת שנראתה לאחרונה.

תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור

איך בכלל בוחרים את הדיג’יי הנכון?

“לא היה לי קל לבחור את הד’יגיי” מצטרף מור ומספר. “כולם תמיד שואלים איך הצלחתי לשחרר, ופשוט ידעתי שגם אני מאד אוהב שלקוחות נותנים לי את היד החופשית, אז נתתי לו את מה שאני מבקש עבור עצמי. למזלי, בגלל שאני מכיר את בן, אני יודע שהוא מאד דומה לי, וזה הכי קרוב לזה שאני ארגיש שאני בעצמי מנגן”.
אם גם אתם עומדים לפני בחירת ד’יגיי לאירוע שלכם, מור שמח לשתף טיפים מהניסיון והידע שלו. “בתור דיג’יי, חשוב לי להכיר את הזוג ברמה האישית, חשוב לי להתחבר אליהם ושהם יתחברו אליי. אני מאד אוהב את הזוגות שלי, חשוב לי שהם יסמכו עליי. הם לפעמים מופתעים כשאני מתעניין בהם אבל אז הם מבינים שזה נותן ערך מוסף ברמה האישית. חשוב לבחור את הדיג’יי שלכם לפי החיבור האישי, מצד אחד, ללכת עם הלב, ומצד שני, חשוב שהזוג ירגיש שהדיג’יי יודע ומבין את כל החלקים של החתונה, שהוא יודע איך להתייחס לכל חלק, כי כל חלק אחראי על החלק שבא אחריו. חשוב לשמוע ביחד המון מוזיקה, להבין את הטכניקה של הדיג’יי וגם לקרוא הרבה המלצות”.

בנוסף, מור מספר על התהליך שהוא עובר עם זוגות כדיג’יי. “אצלי תמיד יש שתי פגישות. בראשונה אני מכיר את הזוגות ושומעים יחד המון מוזיקה. בפגישה השנייה, כמה שבועות לפני האירוע, בוחרים את שירי החופה ושבירת הכוס, ואני עושה להם סוג של סימולציה של איך אני אבנה את החתונה שלהם. הם יכולים להבין מי אני דרך הסימולציה הזאת. זה גם מה שניסיתי לבנות בעצמי עם בן אזולאי וזה מה שגרם ללין לסמוך עליו. בנוסף, בין לבין המפגשים אני פותח עם הזוגות קבוצת וואטסאפ ומזמין אותם לשלוח לשם שירים בכל פעם שהם שומעים משהו שהם נזכרים בו ואוהבים. כל הדברים האלה יוצרים את החיבור הכי אישי שיש”.

תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומורתאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור

וגם עד סוף העולם, אני הייתי הולכת איתך

אז אחרי שהשמלות עוצבו, הבמה והתאורה אורגנה, הגיע היום המיוחל. לין התארגנה במלון ומור הגיע למפגש בלובי. “אני פשוט חיבקתי אותו מאחורה, שנינו לא הפסקנו לבכות כשברקע השיר “הולכת איתך” של נרקיס בגרסא האקוסטית.  את הכיף הזה התחיל הצלם, עידן חסון, כשלקח אותם אל חלקת יער יפהפייה לצילומים. “עידן כזה מלך שהוא החליט על הלוקיישן בעצמו, וזה היה הדבר הכי חכם שעשינו. הוא יודע בדיוק איפה להצטלם, באיזו שעה ובאיזו זוויות”.

כשהגיעו לאולם, חיכה להם העיצוב הנקי והמוקפד שיצרה אופיר שמואל מ Flower’s mood. “אופיר לאט לאט ובסבלנות אדירה כיוונה אותי בדיוק לקונספט שאני רוצה. היא הצליחה להביא את הדמיון והחלום לידי ביטוי באירוע”.
אופיר ולין בחרו בפלטת צבעים טבעית של לבן וירוק, בקבלת הפנים שולבו זרי בוהו עדינים עם כותנה  ופאמפסים, בתוך האולם היו סידורי פרחים גבוהים והמון נרות שהכניסו אווירה רומנטית ונעימה. העיצוב המדהים שמר על צבעי הטבע והעניק לאורחים תחושה שהם נמצאים בתוך יער קסום.

מעבר לבחירה בדיג’יי ומשום שמור מנגן בהמון חתונות, היה חשוב לו לתת ערך מוסף בכל הפן הטכני והמוסיקלי של האירוע. כך, בקבלת פנים דאג מור שלא תהיה רק מוסיקה ברקע, אלא הפיק במת אומנים שנועדה להלהיב את הקהל עוד לפני הטקס, אשר עוצבה עם תאורה חמה והגברה. הבמה הזו נועדה לתת לקהל שנכנס אל קבלת הפנים הרגשה שהוא נכנס להופעה ולא לחתונה. בתחילת הערב תפס את הבמה עומר גני , T-PUSE , שניגן מוסיקת דאון טמפו אלקטרונית. ההופעה הייחודית של עומר מתבטאת בכך שבמקביל למוסיקה, הוא מנגן לייב על קלידים ובגלמה (כלי פריטה טורקי אותנטי בעל 3 מיתרים).

אחרי עומר עלו לנגן עד החופה צמד חברים של מור, עידו טל ודניאל גולדשטיין שניגנו דיסקו – גם עכשווי וגם מעשורים קודמים, 80′, 90′, דבר שעזר להכניס את כל הקהל לאווירת ריקודים, עוד לפני החופה.

ברחבת הריקודים שבתוך האולם, בן בן-עבו, מעצב תאורה מוכר מאוד, בשיתוף פעולה מלא עם מור, תכננו במשך חודשים במה מעוצבת עם עיצוב פנסי תאורה והגברה כדי לתת לרחבה הרגשה של פסטיבל. “בהתחלה אני מודה שלא הבנתי את הצורך בזה” מתוודה לין בחיוך.  “אבל כשהגעתי למקום פשוט אמרתי ‘ואוו’. אני חושבת שזה משהו שהרים את הרחבה כמה רמות למעלה וגם מאוד ייחד את הרחבה של הריקודים מאירועים אחרים שהתקיימו ביער, כי העיצוב היה אישי שלהם. חשוב לנו להודות ממש גם לבן בן עבו על עיצוב התאורה, וגם לתמיר כנר ובן רודלהיים, הבעלים של חברת ההגברה BTM על כל ההתקנה והתפעול של הציוד”.

תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומורתאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומורתאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור

“עוד רגע הוא יהיה בעלי”

ולמרות המסיבה שהייתה מטורפת, אי אפשר לשכוח את טקס החופה המרגש. הזוג נכנס לחופה עם “את מצילה אותי” של אביהו פנחסוב ו-“שמש” בגרסה של דורין הירבי וההפתעה הגדולה של החופה הייתה כשמור בחר להקריא קטע שכתב ללין לכבוד המאורע ולא השאיר אף עין יבשה באולם. “זה קצת הלחיץ אותי לפני כן, ובסוף הוא הפתיע. זה היה הדבר הכי מדהים שקרה לי. כולם פשוט הסתכלו עליו בהערצה ענקית ואני הסתכלתי והתרגשתי שבעוד רגע הוא הופך להיות בעלי”.

תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור תאריך לחתונה שנקבע לפני ההצעה ואווירה של מסיבה כבר בקבלת הפנים : החתונה של לין ומור

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירוע: “ביער”
 • צילום סטילס: עידן חסון
 • צילום וידאו: פבל קרלין
 • הפקה: אורי פס
 • עיצוב: Flower’s mood
 • שמלת כלה: מדינה סטודיו
 • בגדי חתן: NAMES
 • שיער: אור צעירי
 • איפור: מאור הלל
 • טבעות: דניאל מתת
 • מוזיקה: קבלת פנים: עומר גני (T-Puse) מפיינל דראם | סט דיסקו עידו טל ודניאל גולדשטיין | בחתונה: בן אזולאי מחברת פיינל דראם.
 • שיר כניסה לחופה: “את מצילה אותי” + “שמש”
 • זר כלה: ORELUZANֹֹ FLOWERS
 • מעצב תאורה : בן בן עבו
 • חברת הגברה : תמיר כנר ובן רודלהיים BTM

 

 

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות חורף

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x