10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים - בלוג חתונות - My Day

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

להחליט על תקופה בה אתם רק נהנים מהרומנטיקה בלי לתכנן כלום, ובמקביל להצטרף לקבוצות בפייסבוק ולקבל השראה באינסטגרם – כל הדברים לעשות מיד אחרי שהתארסתם, שלב אחר שלב

סוף סוף זה קרה, השאלה נשאלה, הטבעת נשלפה ו… מזל טוב, אתם מאורסים! ההתרגשות סביב הכניסה הטרייה שלכם אל עולם המתחתנים רק מתחילה. כל כך הרבה מחשבות ושאלות רצות בראש, ובעיקר – מאיפה מתחילים? כדי שתוכלו להישאר בעננים אבל גם לנהל נכון את העניינים, הכנו לכם רשימה מסודרת של הדברים שהכי חשוב וכדאי לעשות לאחר ההצעה. ממניקור שיחמיא לטבעת ועד לציפיות שלכם בנוגע לחתונה – קבלו את 10 הדברים שצריך לעשות ממש לאחר שהתארסתם:

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

לקבוע תור למניקור

נכון שאומרים על דוגמניות שהן “מחזיקות את הבגד”? אז במקרה שלנו, אלה האצבעות שמחזיקות את הטבעת. בין אם את רוצה לשלוח תמונה של הטבעת בווטסאפ למשפחה ולחברים או להעלות אותה לרשתות החברתיות, ובין אם להשוויץ ביהלום פנים אל פנים – את חייבת אצבעות מטופחות שיחמיאו וירימו לה. קבעי תור SOS לקוסמטיקאית ואחריו תוכלי להפיץ את הבשורה. טיפ לחתנים המתקדמים ביניכם: עוד לפני ההצעה שריינו לכלה לעתיד תור למניקור ותקבלו הערכה אינסופית.

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

זהו, עכשיו את מוכנה לתמונה שתגרוף מלא לייקים. צילום: Duke Photography

****

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

לעשות ביטוח לטבעת

הוא הלך לבחור וקנה במיטב כספו את טבעת האירוסין. היא ודאי שווה סכום לא מבוטל של כסף, ולכן אל תקלו ראש ודאגו לביטוח שלה. גם אם אתם אופטימיים מיסודכם ולא מאמינים שהטבעת יכולה ליפול לכיור או שבדיוק יפרצו לכם לבית ויגנבו אותה – אל תגידו “לי זה לא יקרה”. זה אורך מספר דקות בלבד, ויבטיח שהחפץ היקר לכם ביותר כרגע מכוסה. זאת גם ההזדמנות שלנו להזכיר לכם שארגון חתונה דורש התנהלות כלכלית נכונה, וחשוב שתזכרו in the back of your mind שבקרוב תצטרכו לשבת ולרשום את כל ההוצאות הצפויות ולהחליט איך נערכים אליהן.

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

ממש מומלץ לחשוב כלכלי כבר מעכשיו. התמונה מתוך ASOS

****

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

לרענן את הידע שלכם באקסל

בקרוב הולכים להצטבר בחיים שלכם הרבה פרטי מידע דוגמת שמות של ספקים, מחירים ודברים נוספים שתרצו לקחת בחשבון. אתם תצטרכו סדר והרבה ממנו, והכי נכון להכניס את ים המידע שיתחיל להיערם לכם – באקסל. התוכנה הזאת יכולה לעשות לכם הרבה סדר, וכדאי שתלמדו את הפונקציות הבסיסיות בה. אנחנו אף ממליצות לקחת כמה שיעורים אצל חברים שהשתמשו באקסל לארגון החתונה שלהם.

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

נעים מאוד, אקסל. צילום: Victor Torres

****

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

להצטרף לקבוצות כלות סגורות בפייסבוק

בהמשך לסעיף הקודם, נכון שכדאי להתייעץ עם הקרובים אליכם שכבר עברו את זה, אבל גם לאנשים שאתם בכלל לא מכירים יכולות להיות זוויות מעניינות ומרעננות. לשם כך קיימות בפייסבוק קבוצות שכל תכליתן הוא שיתוף רעיונות, המלצות, התייעצויות, שאלות, שיתוף בחוויות וגם פריקת תסכולים. עברו על התכנים בנחת כדי לקבל מושג סביר ולהבין מה מתרחש בעולם הזה שעכשיו נכנסתם אליו, ובבוא הזמן תמצאו את עצמכם לוקחים חלק פעיל יותר בשיחות.

לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק לחצו כאן.

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

עצות, המלצות, רעיונות ואוזן קשבת – קבוצות הכלות בפייסבוק. צילום: ורה בלו

****

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

לעקוב אחרי עמודים רלוונטיים באינסטגרם

נכון, יש עוד זמן עד שתיכנסו לעומקם של דברים, אבל כבר עכשיו כדאי להתחיל לחפש ולסמן דברים שאתם אוהבים, ואינסטגרם הוא לגמרי המקום לקבל השראה ממנו. גני אירועים ואולמות, מעצבי שמלות מישראל ומהעולם, עיצובים, תכשיטים, אטרקציות – התחילו לשחות בעולם של המתחתנים ועשו Follow לכל מה שמוצא חן בעיניכם. אחר כך, כשתגיעו לשלב בו צריך לבחון דברים על פי תקציב, יהיה לכם יותר קל לסנן.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? לחצו כאן.

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

****

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

להתייעץ עם חברים שכבר עשו את זה

אין חכמים כבעלי ניסיון והחברים שלכם שכבר עברו את זה יכולים ללמד אתכם הרבה. שווה להתייעץ איתם ממש לאחר האירוסין כדי ללכת בדרכם, או דווקא ללמוד מהטעויות שלהם ולא לעשות אותן כבר בתחילת הדרך. הם גם אלה שמכירים אתכם הכי טוב ויכולים לנבא איך שינוי הסטטוס והתכנונים שאחריו ישפיעו עליכם. נכון שבהתחלה אתם בהיי והכול עלול להיכנס מאוזן אחת ולצאת מהשנייה, אבל הם יהיו כאן ללוות אתכם ולהזכיר לכם דברים לאורך הדרך.

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

חברות שכבר עשו את זה יכולות ללמד אותך דבר או שניים. צילום: עידן מילמן

****

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

לשפר משהו בעצמכם שתמיד רציתם

להיכנס לכושר, להקפיד על תזונה נכונה או לעבור ניתוח לייזר בעיניים – אין זמן מתאים יותר ליישם את כל השאיפות שלכם מעצמכם. זה יכול להיות כל דבר, מהלבנת שיניים והסרת קעקוע עד לסדנאות העצמה אישית והסרת שיער בלייזר – כל מה שיעשה טוב לגוף שלכם או לנפש, ואם לשניהם יחד אז מה טוב. כך תגיעו לחתונה שלמים עם התוצאה וכשאתם אוהבים את עצמכם הרבה יותר, ותשדרו את האנרגיות החיוביות האלה לכל הסובבים אתכם.

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

כושר או תזונה – כל מה שחלמתם לעשות עבור עצמכם ועדיין לא הספקתם. תמונה מתוך האתר coachyoga

**** 

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

לקחת את הזמן ליהנות מהמעמד החדש      

מאוד קל ליפול ישר לתוך הארגונים והתכנונים (במיוחד ללחוצים שבינינו), אבל חשוב להתרפק קצת על הרגע וליהנות מההתרגשות שאופפת אתכם עכשיו בתור זוג מאורס. החליטו יחד על פרק זמן בו מותר לכם רק לעוף על האירוסין בלי להיכנס לתכנונים, והקפידו לעמוד בהחלטה. במסגרת זאת אנחנו ממליצות לצאת לפחות לדייט אחד, רק שניכם, ובו לגולל בכיף את רגע ההצעה, את התגובות של הקרובים לכם לחדשות או כל חוויה אחרת שלכם מאז שינוי הסטטוס.

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

קחו לכם זמן להתרגש. תמונה מתוך האתר happywedd

****

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

 לחגוג גם עם הקרובים אליכם

טוב, ברור שצריך גם לחגוג עם המשפחה והחברים – הם הכי רוצים לשמוח אתכם ובשבילכם. ארגנו לעצמכם (או שתתנו לחברים לארגן) דרינק שכולו לכבודכם, ועשו זאת סמוך למועד ההצעה כך שההתרגשות של כולם עדיין תהיה בשיאה. אפשר לאחד בין חברים, אפשר לעשות ערב של הכלה עם חברות ולפרגן לחתן יציאה עם החברים שלו – כל מה שנראה לכם מתאים ושיעשה לכם טוב. אל תזניחו גם את המשפחות ותנו להן להרים לכבודכם כוסית בארוחה המשפחתית הבאה או באירוע מיוחד לכבוד ההכרזה. פרגנו להן את זה, המעמד מיוחד מאוד גם עבורן.

****

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

ורגע לפני שיוצאים להכנות, לתאם ציפיות

הגענו לעצה האחרונה, שלמעשה מעבירה אתכם מהשלב הראשוני של הקסם וההתלהבות הישר אל השלב המעשי. צריך להתחיל להבין לקראת מה אתם הולכים ובאיזה סדר גודל זה הולך להיות. נהלו שיחה רגועה, רק שניכם, של הציפיות שלכם מהחתונה, תוך התחשבות בגורמים הבאים: מתי אתם רוצים להתחתן (התחילו בעונה בשנה והתקדמו משם), כמה מוזמנים אתם חושבים שיהיו לכם, האם חתונה דרך הרבנות או לא, חתונת ערב או חתונת צהריים וכדומה. עכשיו זה הזמן לתת ביטוי לחלומות שלכם, אבל חשוב לעשות את זה בתיאום ציפיות עם החצי השני. צאו לדרך!

10 דברים לעשות ממש אחרי שמתארסים

ועכשיו הגיע הזמן לדבר ולהתחיל את התכנון של היום הגדול שלכם. תמונה מתוך האינסטגרם

קטגוריות
מידע שימושי לחתונה
תגיות
אירוסין

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x