Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה | מגזין חתונות | My Day

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

עם שלושים אורחים בלבד ושאר המשפחה הקרובה בזום, חגגו ג׳קי וגיא את יום החתונה שלהם בחתונת צהריים ביתית. היה צבעוני, יצירתי, שמח והכי מלא באהבה שיש

כששואלים את ג׳קי מה לדעתה הדבר הכי חשוב עבור זוגות שמתכננים עכשיו חתונה, התשובה שלה היא חד משמעית – לשחרר! ואחרי שהייתה צריכה לשנות לחלוטין את תוכניות החתונה ואף לוותר על אורחים חשובים שהיו צריכים להגיע מחוץ לארץ, היא ללא ספק יודעת על מה היא מדברת.

אחרי סיפור התאהבות שהתחיל דרך OK Cupid, דייט ראשון ברוזה פארקס התל אביבי והקרוב לביתם (מסתבר שהיו שכנים ולא ידעו) והצעת נישואין מאד מפתיעה בקו הסיום של חצי מרתון בדיסנילנד פריז, ג׳קי וגיא ניגשו לתכנן את חתונת חלומותיהם. התוכנית המקורית הייתה להתחתן בחתונה גדולה בגן האירועים הQ בגליל ים. היו המון קרובי משפחה ואורחים שהיו צריכים להגיע מחוץ לארץ לשבוע של החתונה, כמעט הכל כבר היה מוכן כשפרצה הקורונה ואילצה את הזוג לחשב את המסלול לגמרי מחדש.

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

ג׳קי מספרת שהם חיכו קרוב לשנה להתחתן, ומראש תכננו אירוסים ארוכים כי אחותה הייתה בהריון והם היו צריכים לחכות מספיק זמן אחרי הלידה שהיא תוכל לטוס ולהגיע לחתונה. בנוסף, סבתא של גיא מאד מבוגרת והיה להם מאד מאד חשוב שתוכל להיות חלק. לכן החליטו שכל עוד ההורים של ג׳קי מצליחים להגיע לחתונה, הם ישאירו את התאריך המקורי ויתחתנו בכל דרך שתתאפשר להם.

מי שמצא עבורם את הפתרון היה בסוף האבא המאמץ של ג׳קי שדאג לה מאז שעשתה עלייה לישראל. הוא פנה לחברים שלו שבבעלותם משתלה יפיפיה במושב גן יאשיה והם שמחו לפתוח את ביתם והמשתלה היפיפיה שלהם עבור הזוג. ג׳קי מספרת שלאורך התהליך מספר חברים פתחו באותו אופן את ביתם ואת הלב שלהם לזוג, ושזה רק הפך את התהליך למרגש יותר. בסוף בחרו במושב כי שם גרה המשפחה המאמצת של ג׳קי וגם הלוקיישן היה פשוט קסום ויפהפה.

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

ג׳קי מספרת שהדבר הקשה ביותר בתהליך הארגון היה פשוט לשנות תפיסה בראש. ״היה קשה להשלים עם העובדה שזאת לא תהיה החתונה שתכננו או חשבנו שתהיה לנו״, היא מספרת. ״אבל אז החלטנו שזו בכל זאת החתונה שלנו ואנחנו נעשה אותה הכי טובה ויפה ומרגשת שיש. העיקר שאנחנו בריאים, מתחתנים, ומתחילים את החיים המשותפים שלנו. היו כמה משברים בדרך, במיוחד העובדה שאחותי לא יכלה להגיע, אבל לכל דבר מצאנו פיתרון. ארגנו שידור חי מאד יפה (בלי ספק), ואחותי הייתה בפייסטיים איתי כל השבוע, מהפרשת החלה ועד מסיבת הרווקות״.

את בוקר החתונה העבירו השניים בוילה ששכרו בהרצליה, בה אחרי החתונה גם עשו אפטר פארטי עם מסיבת בריכה לקומץ חברים. ״לא עשינו משהו גרנדיוזי – הזמנו פיצות ובירות ועשינו צחוקים אל תוך הלילה. בסופו של דבר, ברגע שעשינו את הסוויץ׳ בראש – הכל התחיל להסתדר״.

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחהBrides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחהBrides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

למרות ששינו את האופי של החתונה ואת כמות האורחים, היה מאד חשוב לג׳קי וגיא לשמור על הספקים המקוריים שבחרו. במהלך כל תקופת ההכנה הם היו בקשר הדוק איתם, גם כדי להגיד להם שהם עדיין מתכוננים לחתונה בתאריך המקורי, וגם להתייעץ איתם כי בסוף הם מבינים הרבה יותר כשזה מגיע לחתונות.

״נשארנו עם הצלמים, המאפרת/מסרקת והמעצבת שהיו אמורים להיות איתנו בתכנון המקורי. במקום דיג׳יי, הבאנו את גארי קפלן שהוא ניגן על גיטרה ושר והיה פשוט מהמם. לאוכל הבאנו את חברת הקייטרינג פאזל ישראל שהם עשו עבודה נהדרת. המעצבת דאגה לכל הריהוט והתפאורה דרך ספק מקומי, כך שיצא מאד יפה וגם תמכנו בספקים מקומיים שהם ללא עבודה בתקופה הזאת״, מספרת ג׳קי.

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

אחד הדברים הכי בולטים בחתונה הזאת הוא העיצוב המקסים והססגוני שלה. ג׳קי מספרת שגם כשהבינו שהם הולכים על חתונה מצומצמת, היה להם חשוב להשקיע בעיצוב כי זה תמיד היה משהו שהיה להם משמעותי.הם פנו למעצבת דניאל אלסברג מדושקה סטודיו שהייתה אמורה לעצב להם גם את החתונה בQ ויחד איתה בנו קונספט צבעוני, קיצי, כפרי ואלגנטי. ״רצינו שהחתונה תהיה קלילה ובעיקר רצינו שהיא תשקף אותנו״, מספרת ג׳קי. ״שנינו אנשים כיפיים וצבעוניים, אני אישית מאד אוהבת פרחים ושנינו אוהבים טבע. לא הרגשנו צורך במשהו מפואר מדי – רצינו פשוט ויפה״.

הם מספרים שדניאל ישר קלטה אותם ואת האופי שלהם, וטיפלה בכל נושא העיצוב במחירים הוגנים ובנועם. היה המון שימוש בפרחי בר צבעוניים (שהזוג מאד אוהב) ותשומת לב לדיטיילס צבעוניים ומשמחים שחיכו לזוג ולאורחים ברחבי החצר. התוצאה הייתה יפיפיה, מיוחדת ובלתי נשכחת.

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

בסוף בחתונה של ג׳קי וגיא היו נוכחים ההורים שלהם, שתי הסבתות של גיא, בני דודים של גיא, וסביבות 12 חברים קרובים. ״האמת שעם כל הלחץ של תכנון הכל מחדש בחודש, יצא הכי מושלם שיכלנו לבקש״, מספרת ג׳קי.

״אהבנו את זה שאנחנו חוגגים את האהבה שלנו עם האנשים שבאמת אוהבים אותנו ושאנחנו באמת אוהבים. אני באמת ממליצה לכל הזוגות של התקופה להיות כל הזמן מוכנים לשינויים ולהחליט מראש שכל שינוי הוא לטובה. ולזכור בסוף, שהדבר הכי החשוב הוא הנישואים ולא החתונה״.

Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה Brides Just Want to Have Fun: חתונת צהריים צבעונית ושמחה

כל אנשי המקצוע

 • לוקיישן חצר של שכנים במושב גן יאשיה
 • מספר אורחים30
 • צילום Happydays Photography
 • שמלת כלהשילת איפרגן
 • איפורטל בנצור
 • שיערשקד בריידס
 • נעלי כלהwhite ribbon
 • עיצוב חתונהדושקה סטודיו - דניאל אלסברג
 • הזמנת חתונהCANVA
 • מוזיקהמוזיקה חיה (גיטרה אקוסטית ושירה) על ידי גארי קפלן
 • שיר כניסה לחופה"Come to Me" - The Goo Goo Dolls
 • שיר שבירת כוס"Don't Stop Me Now" - Queen
 • מקום התארגנות Alma Suites - הרצליה פיתוח
קטגוריות
השראה מזוגות,חתונה בבית,חתונה בזמן קורונה,חתונות אמיתיות,חתונות בעיצוב מיוחד,חתונת שישי
תגיות
Happydays Photography,דושקה סטודיו,חתונת צהריים

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2022 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x