On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי | מגזין חתונות | My Day

On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי

היא רקדנית מקצועית שהתנסתה במגוון סגנונות, הוא ארגנטינאי עם כשרון מולד בסלסה ובטוויסט. כך נראה היום הגדול של שני אנשים שהכירו על רחבת הריקודים

זוגות רבים עובדים קשה על הסלואו הראשון שלהם לאחר החופה, עושים חזרות ואף נעזרים באיש מקצוע שיבנה להם את הכוריאוגרפיה. זה ממש לא המקרה של בר ואורי: היא רקדנית שמופיעה במחזות זמר ופרסומות ובעלת ניסיון עשיר בשלל סגנונות ריקוד, מבלט ועד היפ-הופ, והוא ארגנטינאי, כך שריקוד נמצא אצלו בגנים. בזכות הרקורד המרשים של השניים הם פשוט סמכו זה על זו על רחבת הריקודים ואלתרו. ריקוד לא דורש רק כישרון אלא גם אינטואיציה ואמון בפרטנר, והשילוב בין הכימיה המדהימה ביניהם על רחבת הריקודים ובחיים, לכישרון בריקוד ששניהם התברכו בו, יצר תוצאה יפה כל כך, אפילו בלי שנייה של חזרות. תאמינו או לא, כל מה שאתם רואים בסרטון הבא היה ספונטני לגמרי.

הריקוד היה מה שחיבר את בר ואורי כבר מהרגע הראשון. היא ראתה אותו רוקד טוויסט על רחבת הריקודים בחתונה שאליה שניהם הוזמנו, לא יכלה להתעלם מהדרך שבה הוא זז, ובלי לחשוב פעמיים התחילה איתו: “כבר מההיכרות קלטנו שיש כימיה בריקוד – ואפילו המצאנו סלסה לפי החוקים שלנו”, מספרת בר. “האלתורים בריקודים זה חלק ממה שאנחנו. אנחנו פשוט סומכים על עצמנו”.

הספונטניות של הזוג לא התבטאה רק על רחבת הריקודים אלא גם בבחירת הלוקיישן, עדן על המיםשהשניים הגיעו אליו לגמרי במקרה, בדרכם חזרה מגן אירועים אחר שלא היה לטעמם. “יצאנו מבואסים. כשהיינו בדרך הביתה ראינו שלט של ‘עדן על המים’ ופשוט קפצנו. אמרנו שאם אנחנו כבר באזור, אז פשוט נבוא”. מכאן הדרך לחתונת שישי בצהריים במתחם הייתה קצרה. לבני הזוג היה חשוב לשלב אמירה אישית בעיצוב המתחם, ולכן הם ובני המשפחה התגייסו לפרויקט DIY של ממש. מי שהתבלטה הייתה ללא ספק אימא של בר; בין היתר היא סידרה פרחים יבשים בשקים, הדפיסה ברכות שחולקו בעת החופה, הכינה שרשראות לגזיבו, תלתה תמונות, קישטה את המתחם בפרחים, יצרה מניפות שחולקו לאורחים ואפילו הכינה בעצמה צהלולונים לפי הוראות שהיא ראתה ממש כאן ב-My Day.

On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי

On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי

בר התחילה את היום שלה בהתארגנות במלון, יחד עם חברה טובה ועם המאפר ומעצב השיער אריאל מויאל – שאותו, עד היום, היא מחשיבה בתור השדכן שלה: “אריאל הוא הידיד שאיתו הגעתי לחתונה בה הכרתי את אורי והוא הרוויח מקום בגן עדן”. מכיוון שהחופה נערכה בשישי בצהריים, יום ההתארגנות היה קצר במיוחד וכבר בשעה 10:30 הזוג הגיע לקבלת הפנים ולצילומים של AD Studio. לאחר החופה החלה התוכנית האומנותית. בר מגיעה ממשפחה מוזיקלית במיוחד, והחתונה הייתה הזדמנות נהדרת ליהנות מזה עד הסוף. אבא של בר הופיע עם שיר שכתב לה כשהיא הייתה תינוקת, ואחיה המוזיקאי הופיע עם ארז לב ארי, שותפו ליצירה וחבר של המשפחה.

במהלך ההכנות לחתונה הרגישה בר שחסר לה איש מקצוע, מפיק שידאג לכך שהכול יתנהל בדיוק כמו שהיא תכננה, ולכן היא החליטה לנצל את כל מה שלמדה לאורך הדרך, עשתה הסבה מקצועית והפכה למפיקת חתונות בעצמה. מובן שיש לה כמה טיפים בשבילכן: “עשו רשימת דברים שאתם רוצים שהצלמים יצלמו. לא משנה כמה הם מקצועיים, כדאי שהם ידעו, אחרת יש סיכוי שהם לא יצלמו את מה שרציתם. אני מציעה להכין מראש רשימה של כל מי שעולה לחופה ביחד אתכם כדי למנוע טיילת, ולהקפיד לבחור באולמות שעובדים עם תוכנות נוחות לסידור הושבה ושולחנות”.

העצה החשובה ביותר של בר, על סמך הניסיון האישי שלה, הוא לא להתמהמה עם תקופת אירוסין ארוכה מדי: “שמונה חודשי אירוסין היו טו מאץ’ בשבילי. לדעתי צריך להתחתן תוך שלושה חודשים ולסיים את תקופת ההמתנה. מצאתי את עצמי מבלה יותר מדי זמן בפינטרסט ונלחצת, אז אני חושבת שצריך פשוט להחליט מהר ולא להיגרר”.

On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי

On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי On The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואורי

On The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואורי On The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואורי

On The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואוריOn The Dance Floor: החתונה של בר ואורי On The Dance Floor: החתונה של בר ואורי

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועעדן על המים
 • צילום סטילסAD Studio
 • שמלת כלהשלומי יקיר
 • נעלי כלהריפבליק
 • תכשיטים ואקססוריז בשיערקסם בר
 • איפור ושיעראריאל מויאל
 • טבעותג'קסון
 • בגדי חתןדורון אשכנזי
 • זר כלהפרחי ברזיל
 • הזמנות חתונהצבעי הקשת
 • עיצובאמא של הכלה
 • שיר כניסה לחופה - אוריUptown Funk - Bruno Mars
 • שיר כניסה לחופה - בראהבה ממבט ראשון - אריק איינשטיין
 • שיר שבירת כוסParty Rock Anthem - LMFAO
 • אטרקציות לחתונהמניפות, צהלולים, בועות סבון, דפי תפילה
 • מגנטיםClick.top-newlife
קטגוריות
חתונה בגן אירועים,חתונות DIY,חתונות אמיתיות,חתונת שישי
תגיות
חתונת שישי,עדן על המים

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x