אלבום האירוע שלנו | מגזין חתונות | My Day

אלבום האירוע שלנו

שבוע טוב לכולם. אנחנו מתחילות אותו עם תחושה נפלאה של התחדשות – בשבועות הקרובים יצטרפו לצוות של הבלוג עוד שתי בחורות נפלאות, נעבור למשרדים חדשים וגם נשיק ממש בקרוב חנות אונליין בוטיקית עם מבחר דברים נפלאים לשדרוג החתונה.

עם כל ההתחדשות שיש מסביבינו העשייה לא מפסיקה לרגע וזה מה שהופך את העבודה שלנו לכל כך מהנה ונהדרת.  אבל רגע לפני שנצלול אל הדברים שבדרך החלטנו לקחת רגע להיזכר באירוע שלנו בגן האירועים “שבע” לפני כשבוע וקצת וגם לנצל את ההזדמנות לאמר תודה לכל מי שהגיע, לכל מי שהשתתף ולכל מי שעזר לנו להפיק את אירוע חלומותינו.

גם למי שכבר עובדות בתחום שנתיים, הפקת אירוע זה תמיד אתגר לא פשוט. כל פעם אנחנו מגלות שוב עד כמה מה שעושה את כל ההבדל שבעולם זה האנשים שמלווים אותנו בתהליך הארגון, ועוד יותר מזכיר לנו עד כמה חשובה העבודה שלנו פה בבלוג בלחבר גם אתכם עם אנשים שיעזרו לכם לארגן אירוע בצורה הכי רגועה, איכותית ומדוייקת שיש.

כשיצאנו לדרך בארגון האירוע היו לנו הרבה חלומות, והודות לאנשים הבאים הצלחנו להגשים אותם: אז תודה לצוות מאבר אפטר שעזר לנו בשלבי התכנון של האירוע, לספיריט בר הנפלאים ששדרגו את האירוע שלנו עם עמדות שתייה מיוחדות ומהנות, למפיק רותם ראף שהיה איתנו ביום האירוע משעות הבוקר המוקדמות ועד שהאורח האחרון עזב, לbon designs על מיתוג השלטים של האירוע, ותודה מיוחדת למעצב יהב גרין שהדהים אותנו עם עיצובים יפיפיים, מקצועיות נפלאה והגשמה של כל חלום עיצובי שלנו לאירוע, לצלמת קרן לחמן מ wed.fash.art שתיעדה את הרגעים והדיטיילז וכמובן לצוות המדהים ב”שבע” שלאורך כל התהליך היו זמינים עבורנו, הקשיבו לנו, עזרו לנו בכל שלב בדרך ואירחו אותנו בגן הנפלא שלהם.

לכל מי שהיה באירוע – מקוות שנהנתם וקיבלת השראה לחתונה. לכל הספקים שהשתתפו – תודה לכם על ההשקעה והאנרגיות שהבאתם איתכם ואנחנו בקרוב כבר נתחיל לעבוד על האירוע הבא שיתקיים בסתיו. נשאיר אתכם עם אלבום תמונות שנותן טעימה מהאירוע שהיה. בקרוב יגיע גם הוידאו.

נשיקות

צוות My Day

אלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנו אלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנו אלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנו אלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנו אלבום האירוע שלנו אלבום האירוע שלנו אלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנואלבום האירוע שלנו  אלבום האירוע שלנו אלבום האירוע שלנו

 צילום: wed.fash.art

הפקה: ever after

הפקה בפועל: pure productions

עיצוב: יהב גרין

מיתוג ושלטים: Bon Design

בר צנצנות, בירה, מים בטעמים ומוחיטו: spirit bar

בר קוקטיילים: 223

קטגוריות
הפקות שלנו
תגיות
שבע

הפוסט הקודם

מאיה ושרון בקיו

המלצות צוות המגזין 🖤

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
x