הנוף מדברי, האווירה קובנית: השראה לאירוע ססגוני במדבר - בלוג חתונות - My Day

הנוף מדברי, האווירה קובנית: השראה לאירוע ססגוני במדבר

אנחנו באופן אישי חובבות מדבר מושבעות, ומתות על השקט והנופים של הנגב והערבה. לכן אנחנו תמיד שמחות לראות רעיונות מדהימים לחתונות מדבר כמו הצילומים המיוחדים האלה, שעושים לנו חשק לארוז הכל ולרדת דרומה.

ההשראה לצילומים מתחילה עם טיול של מעצבת מוכשרת בשם גוני שביט למדינה הקאריבית והמדליקה קובה. היא חוזרת משם עם טונות של השראה להפקה חדשה ובוחרת לשתף פעולה עם הצלם עידן כנפי ויחד ליצור הפקת מדבר שתיתן השראה לזוגות שמתחברים לקונפסט. גוני שביט (המעצבת מאחורי ההפקה) מספרת שגם היא כמו הרבה כלות, משוטטת באופן כמעט אובססיבי בפינטרסט, בבלוגים ובאתרי חתונות בארץ ובחו”ל. השיטוט הזה יצר אצל גוני את הרצון לייצר גם לזוגות הישראלים את ה”חלום” הפוטוגני הזה, את אפשרות לייצר יום חתונה מעוצב וייחודי שיהפוך את יום החתונה לחוויה להם ולאורחים ואת אלבום החתונה שלהם לבלתי נשכח. מתוך המחשבה הזו, התגבשה ההחלטה להרים הפקה שתיתן הצצה לאיך יכול להיראות אירוע מדברי יוצא דופן.

שלל פריטים נאספו בקפידה, נצבעו ורופדו כדי להתאים לקונספט. פרחים בצבעים עזים נשזרו בעדינות והונחו בכלים אקלקטיים שגם הם נאספו בקפידה בשווקים השונים. מתחת להכל הונח שטיח צבעוני וברקע – בר קוקטיילים נייד וכיפי.

התוצאה היא שילוב של צבעים עזים ושמחים עם הנופים הזכים של הנגב הישראלי ומראה לנו שאיפה שיש מקום לדמיון ולחלום יש גם אפשרות לבצע. לנו הצילומים האלה קצת מזכירים פסטיבלי מדבר שמחים במדינות רחוקות ולא היינו מתנגדות להיות מוזמנות לחתונה בסגנוון כזה. שלומית, רק רומזות…..

חתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דייחתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דייחתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דייחתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דיי חתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דיי חתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דיי חתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דיי חתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דיי חתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דייחתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דיי חתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דיי חתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דייחתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דייחתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דייחתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דייחתונה במדבר - בלוג חתונות מיי דיי

עיצוב, קונספט והפקה: Goni Shavit style&design

צילום סטילס, וידאו והפקה: עידן כנפי

שמלות כלה: ענבל רביב

בגדי חתן: דורון אשכנזי

ואן בר קוקטיילים: לומינר קוקטיילים וקונספט לאירועים

איפור ושיער: נופר בן צבי

נעלי כלה: shoez web store

עוגות ומקרונים: A B Cake

עמדת שזירה, זר כלה וזרים לראש: ולדיס – עיצוב ופרחים

מיתוג: LMNOP sesign

סוכנות דוגמנים: pashion managment

קטגוריות
המגזין,עיצוב עם טוויסט
תגיות
shoez web store,גוני שביט - עיצוב אירועים,ולדיס - פרחים ועיצוב,חתונה במדבר,עידן כנפי,ענבל רביב

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x