FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו - בלוג חתונות - My Day

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

איך הופכים גן אירועים מהמם בשרון לאמריקה הלטינית לערב אחד? פרחים מיוחדים, אריגים מיובאים, אקססוריז צבעוניים והרבה מחשבה על כל הפרטים הקטנים יצרו חתונה מקסיקנית לוהטת

לפעמים עיצוב ומיתוג של חתונה הוא הדבר הזה, ה-X פקטור, שהופך אותה מ’עוד אחת’ לאירוע בלתי נשכח שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליו. כשמדובר בחתונה של בני זוג שמהרגע הראשון ידעו שהאירוע שלהם יהיה בקונספט של אמריקה הלטינית – היה ברור לכל מי שהיה שותף בהכנות ובארגונים שהתוצאה תהיה מיוחדת, כזו שלא רואים בכל יום, אך שתידרש עבודה רבה, ויהיו לא מעט אתגרים.

כמובן שהבסיס לכל חתונת קונספט הוא הלוקיישן, ומעין ואדם החליטו שאת החתונה שלהם יערכו בגן האירועים אלכסנדר. הגן, שמשלב חצר יפיפיה וחלל פנימי מעוצב, היה הבסיס לכל שאר העיצוב שכולו תוכנן לפי אותו הקונספט.

משפחתו של אדם מגיעה במקור ממרכז אמריקה, והיה לזוג חשוב לתת לאורחיהם תחושה של בית. לכן הקונספט שנבחר היה מקסיקו הצבעונית והשמחה. כדי להוציא לפועל חתונת קונספט על כל רבדיה, אי אפשר בלי מעצב גרפי צמוד ומעצבים שיוכלו להוציא לפועל את הוויז’ן של הזוג. לעבודה נקראו אבי מ’בורדו עיצוב אירועים’ וחני שמיר מ-Honeydew שיחד יצאו לדרך ושיתפו פעולה כדי להוציא את החלום של מעין ואדם אל הפועל.

אז איך מתחילים? קודם כל – בפגישות, אליהן הגיעו מעין ואימה עם תכנית מסודרת, תמונות השראה ודוגמות. “מפה אנחנו לקחנו את זה קדימה”, מספר אבי. “הכנו פרזנטציה מושקעת שכללה תיאום ציפיות, והכול עבר בהצלחה יתרה”, הוא מוסיף. “סיכמנו בינינו כיצד האלמנטים הגרפיים והעיצוב ישתלבו בצורה המושלמת”, מוסיפה חני. “היה לנו חשוב לשמור על פלטת צבעים אחידה ולוודא שהכול ישתלב מעולה ביחד”.

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

עמדת כניסה ממותגת עם ספר ברכות וקקטוסים – כמובן

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

כיפות, מניפות ומתנות לאורחים. הכל כמובן בקונספט האירוע

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

כרטיסי הושבה בתוך תריסי חלון ישן. מקסים

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

אפילו היו שם קופסאות טישו ממותגות

ואכן, השילוב היה מוצלח, וניכר בכל האלמנטים בחתונה, החל בהזמנות ועד לאקססוריז בקבלת הפנים ועיצוב השולחנות. “המטרה הייתה לשדר מסיבה חגיגית – פיאסטה – אך עם זאת לשמור על פורמליות”. הצבעוניות באה לידי ביטוי באופן ברור בפרחים שנבחרו לאירוע. “הלכנו על צבעים עזים, חמים, עמוקים ומיוחדים: אדום, כחול, כתום, ירוק, תכלת, בורדו והיה גם צהוב וורוד פוקסיה”, מספר אבי. “תפרנו ציפוי לכריות בפינות הישיבה מאריגים מיוחדים שאת חלקם ייבאנו במיוחד ממקסיקו, ששימשו גם כמפות על שולחנות הקוקטייל והמזנונים”. כדי להשיג אימפקט מהצבעים החזקים, בחר אבי להשאיר חלק משולחנות העץ באולם חשופים, ללא מפה, ועליהם הונחו רק ראנרים בשחור-לבן. על יתר השולחנות נפרשו מפות שחורות.

את משחקי הצבעים השלימה עבודת המיתוג בכל אזור קבלת הפנים. זו כללה שילוט שנעשה בעבודת יד – שלט כניסה לאירוע, שלט הכוונה בתוך האירוע, שלט לעמדת בירות, שלט לחופה ועוד. “הכול נעשה על פלטות מעץ יוקרתי, שנצבעו בצבע לוח גיר והגרפיקה הודפסה על גבי העץ. כל שלט קיבל טאץ’-אפים וקישוטים עם מכחול בעבודת יד”, מספרת חני. לצד השלטים, הוצבו על כל הכיסאות שפנו לחופה רעשנים – כיאה למקסיקו, וכיפות סרוגות שהזכירו סומבררו – לשימוש האורחים.

מטבח השף של אלכסנדר בניצוחו של יואב הרט, התאים לזוג תפריט מדוייק לקונספט. תחנות סטריט פוד מקסיקני שכללו בוריטו, טאקוס, צ’ילי קון קרנה וכמובן גם נתחי אסאדו עגל על גריל פחמים. בסיום החתונה הוגשו לאורחים גם קינוחים מקסיקניים שכללו עמדת סמורס, קיר דונאטס, עמדת שוק של פיצוחים וגולת הכותרת – צ’ורוס בריבת חלב שהוגש בתוך נייר עיתון.

בין עמדות האוכל נשתלו פריטים נוספים שהוסיפו להן אופי שמח והעצימו את אפקט החגיגה: קשים, דגלונים, מניפות ושאר חפצים שגרמו לאורחים להרגיש לערב אחד שהם בכלל הגיעו לפיאסטה מקסיקנית מטורפת.

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

ורעשנים מקסיקנים חיכו לכל אורח על הכיסא בשביל לחופה

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

גם השביל עצמו עוצב באווירת האירוע

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

החופה בגן של אלכסנדר – מהממת!

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

הצבעוניות ניכרת גם בסטייל של האורחים

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

ואי אפשר בלי שלט הכוונה ממותג. הורס!

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

ברחבי החלל פוזרו שלטים בספרדית – השלט הזה: ״עוד בירה בבקשה״

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

ואפילו הקשים היו ממותגים בצבעי האירועי

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

גם החלל בפנים עוצב בהתאם

FIESTA! חתונה בקונספט מקסיקו

והמשיך את כל הקו של קבלת הפנים בחצר

מקום האירוע: אלכסנדר

צילום: ג’ן סלדקוב

עיצוב: בורדו עיצוב אירועים

מיתוג: Honeydew

קטגוריות
המגזין,השראה לעיצוב אירועים
תגיות
אלכסנדר
© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x