פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה - בלוג חתונות - My Day

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

קורל הרעישה בגינה ונאור היה הפקח שהעיר לה, אייל ניפח לשירי את הגלגלים ברכב בתחנת דלק, ויעל ואסף התאהבו במהלך משחק טריוויה בבר. לכבוד ט"ו באב אספנו עבורכם סיפורים שמוכיחים שגם בעידן המסכים אפשר למצוא אהבה בכל מקום

כאתר שמתעסק באופן קבוע באהבה, יוצא לנו לשמוע לא מעט סיפורי היכרויות מפי נשואים טריים שמתארחים במדור חתונות אמיתיות שלנו. הרבה פעמים מתחילים סיפורי ההיכרות ב”הכרנו דרך חברים”, “הכרנו בפייסבוק” או “נפגשנו בטיול שאחרי הצבא”, אבל מפעם לפעם אנחנו נתקלות במסגרת המדור, או בקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו, בסיפורים שמזכירים לנו כמה שהאהבה יכולה להתחיל ברגעים מקריים וספונטניים.

לכבוד ט”ו באב- החלטנו לחזור אל סיפורי ההיכרות המעניינים שנתקלנו בהם ולבדוק איך נפגשו הזוגות שעמדו, או יעמדו ממש בקרוב, מתחת לחופה בשנת 2018. אם חשבתם שהרומנטיקה בעידן הטכנולוגי מתה, הזוגות האלה יוכיחו לכם אחרת..

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

שירתו שנתיים יחד והכירו רגע לפני השחרור: מטר ואלחנן

ותק: שנתיים וחצי.

איך הכול התחיל? מטר ואלחנן היו מפקדי צוות בבה”ד 1, בית הספר לקצינים, ולשניהם היו סידורים בשלישות. “הייתי צריכה להשתחרר, ובשלושת הימים האחרונים לשירות היו לי בעיות בתאריך השחרור, והתייצבתי באופן קבוע בשלישות”, נזכרת מטר. “בערך יומיים לפני השחרור שלי נפגשנו במקרה. הוא היה צריך עזרה במילוי חוות דעת על צוערים ואמרתי ‘סבבה, אני אעזור לך’. לא היה הכי זורם. לא שמתי עליו יותר מדיי”. שני הקצינים עבדו על חוות הדעת, ודברים פשוט התחילו להתגלגל. “תוך כדי עבודה, הבנתי את ההבדלים בין גברים ונשים, וראיתי הבדלי ניסוח במה שכתבנו. אפילו התעצבנתי עליו קצת בדרך כי הוא לא הרחיב מספיק”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “לא חשבתי על היכרות רומנטית בכלל. לא עניין אותי כל כך”. אחד הדברים המשמעותיים שמטר זוכרת מאותו הרגע היה הסקרנות ששמו של אלחנן עורר בה. היא שאלה אותו אם הוא דתי, הוא ענה שהוא דתל”ש, והשיחה פשוט זרמה מעצמה.

איך התגובות? “הזוי! אנשים צוחקים. זה משהו שלא קורה בד”כ. נכון, יש מלא זוגות שהכירו בצבא אבל לא ככה. זה שיא הפוקס בעולם, ואנשים ששומעים את הסיפור שלנו צוחקים מזה”.

איך הייתה החתונה? מערכת היחסים בין שני הקצינים במיל’ נכנסה להילוך גבוה, ולפני חודשיים הפכו השניים לבעל ואישה באירוע ב”שורש” ליד ירושלים.

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

סיפור היכרות צבאי עם טוויסט. צילום: ידין חסון

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

מבה”ד 1 לחופה. צילום: ידין חסון

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופההכירו בעמדה לניפוח גלגלים: שירי ואייל

ותק: כמעט 4 שנים.

איך הכל התחיל? שירי מעידה על עצמה שהיא מעולם לא מנפחת בעצמה אוויר בגלגלי הרכב. יום אחד לפני כמה שנים היא החליטה לעשות זאת לבדה. “הגעתי לתחנת הדלק ובעמדת הניפוח עמד בחור שניפח את הגלגלים. בינתיים, על פי הידע המאוד דל שלי ברכבים, ידעתי שאמור להיות כתוב על הדלת של הנהג כמה צריך לנפח בגלגלים. הסתכלתי ולא מצאתי כלום”, היא מספרת. “הוצאתי את הראש מהחלון תוך כדי נפנוף ושאלתי אותו ‘סליחה, אתה יודע אולי כמה אני צריכה לנפח פה?’. אייל ניגש אליי לעזור לי, וכרע ברך כדי לעזור בניפוח. הוא היה ג’נטלמן וניפח עבורי את כל הגלגלים ברכב, תוך כדי פצח בסמול טוק, התוודענו קצת זה לזו והחלפנו טלפונים”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “הייתה תקופה בה הייתי בציפייה מתמדת למצוא את בן הזוג המיועד, כי אני טיפוס של ביחד. דווקא באותם הימים הייתי באתנחתא והחלטתי שאני לא חושבת על זה כל הזמן ובשנייה ששחררתי האהבה הגיעה. מאז ועד היום אנחנו מתנהגים כמו החברים הכי טובים”.

איך התגובות? “איזה יופי! ו-אחלה סיפור לילדים”.

איך הייתה החתונה? השניים התחתנו באוגוסט 2017, ולאורך כל הדרך וגם אחריה שמרו על קשר חם עם הספקים. “הבחירה הכי טובה הייתה בעלי. הוא הספק שאני אמשיך לקחת איתי לכל אירוע שיהיה בעתיד”.

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

לגמרי השתלם לה לחרוג ממנהגה ולנפח את הגלגלים

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

הכל בזכות ביקור גורלי אחד בתחנת הדלק. צילום: רומבה צלמים

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופההתאהבו במדורת ל”ג בעומר בכיתה י”א: טל ועומרי

ותק: עשור

איך הכול התחיל? “מכיתה ט׳ היינו באותה כיתה, התחלנו להתקרב בכיתה י״א ומאז אנחנו יחד”, נזכרת טל. “בערב ל”ג בעומר לפני 10 שנים עומרי וחבריו ארגנו מדורה והזמינו אותי ואת חברותיי. כמובן שנעניתי להצעה בהתרגשות, ושם הייתה הנשיקה הראשונה שלנו, ליד המדורה. היינו זוג של תיכון, ממש ילדים, והזוגיות הבשילה למגורים משותפים רק לפני שנתיים והגיעה לשיאה בחתונה מדהימה, שחלה לפני חודש. הרבה זוגות בגיל שלנו עוד לא עברו לגור יחד”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “זה היה ממש לא צפוי מבחינתי. היינו בכיתה ביחד ותמיד אני וחברותיי התעניינו בגדולים מאיתנו. בחיים לא חשבתי שאני אהיה איתו עד שיום אחד התחלתי להסתכל עליו אחרת”.

איך התגובות? “המון מתפלאים כי בעידן של היום לא מכירים סגנון של זוגיות אחת ולכן זה ממש מפתיע אנשים שאנחנו יחד מהתיכון”.

איך הייתה החתונה? “וואו ענקי: אנחנו צעירים ולא היינו בהרבה חתונות בחיים. שנינו חווינו את זה לראשונה וזה היה מושלם וכיף. הייתי רוצה לעשות את זה עוד פעם”.

לסיפור החתונה המלא

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

אהבת נעורים שהבשילה לדבר האמיתי

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

Highschool sweethearts. צילום: ג’ן סלדקוב

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופהענה על שאלון בשבילה בפייסבוק: סתיו ויונתן

ותק: שנתיים ושלושה חודשים.

איך הכול התחיל: “במהלך התואר שלי בפסיכולוגיה הגשתי עבודה על נושא שקשור בספורט קבוצתי. פרסמתי בקבוצת הפייסבוק ‘קרוספיטאי ישראל’ את שאלון המחקר שלי, וביקשתי שאנשים ישתפו פעולה ויענו”, מספרת סתיו. מי שהחליט לעשות מעל ומעבר הוא יוני, חבר בקבוצה וקרוספיטאי חובב, בדומה לסתיו. “הוא ניצל את ההזמנות ועזר לי מעבר למילוי השאלון. בגלל שהוא עשה דוקטורט בפסיכולוגיה בחו”ל הייתה לו גישה למאגרי מאמרים אינסופיים שהשתמשתי בהם. בסוף, בזכות קורס משעמם ומטלה מתישה מצאתי בן זוג מדהים, וגם קיבלתי ציון מהמם”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “בהתחלה לא ייחסתי לזה יותר מידי חשיבות,. חשבתי לעצמי ‘נו, הנה עוד בחור בפייסבוק’, אבל אחרי כמה התכתבויות ודייט על המבורגר, הבנתי שהוא לא רק מקור טוב למאמרים. עברנו לגור יחד אחרי ארבעה חודשים, והתארסנו אחרי חודשיים וקצת של מגורים יחד”.

איך התגובות? “אנשים די בהלם שהכרנו בזכות שאלון, בעיקר כי שנינו עושים קרוספיט ואנשים בטוחים שככה הכרנו. בעצם, אפשר להגיד שבאמת הכרנו בזכות הקרוספיט”.

איך הייתה החתונה? סתיו ויונתן חגגו בחתונת שישי באווירה כפרית מסוגננת, בשטח שנבנה מאפס במיוחד בעבורם, לא רחוק מבית הוריו של החתן בשרון.

לסיפור החתונה המלא

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

הבונוס? היא קיבלה 98 בעבודה

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

הסטודנטית המשקיענית שהרוויחה את אהבת חייה. צילום: לוז | LUZ

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופהבא לתת לה דוח על רעש: קורל ונאור

ותק: כמעט 9 שנים.

איך הכול התחיל? “ערב אחד ישבנו כמה חברות בגינה ברעננה, ואחד השכנים התלונן על הרעש ואפילו קרא לפיקוח העירוני”, מספרת קורל. “הפקח נאור, מהמוקד העירוני שמסייר ברעננה, הגיע, אבל במקום לצעוק עלינו הוא היה עם חיוך כובש. התחלנו לדבר, הוא שאל אותי איך קוראים לי, ויום למחרת הוסיף אותי בפייסבוק”. המקרה נגמר בהערה קלילה והחבורה התפזרה מהמקום. “אחרי כמה שבועות נפגשנו שוב במקרה, כשאני ישבתי עם חברות והוא היה במשמרת. אמרתי לו שבפעם הבאה נהיה חייבים לאכול גלידה, כמו הביטוי. הפעם השלישית שנפגשנו הייתה כבר הדייט הראשון שלנו, ואכלנו בו גלידה”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “חשבתי שהוא חתיך, אבל לא מעבר. לא חשבתי שיתפתח משהו רציני, בטח שלא חשבתי שאחרי שמונה שנים נתחתן”.

איך התגובות? “צחקו עלינו קצת. מצטייר שאני הרועשת והוא השקט, כשבפועל זה לגמרי הפוך”.

איך הייתה החתונה? אירוע קיצי של שישי בצהריים ב’חוות רונית’, בו סיפור ההיכרות האקזוטי זכה לככב בחופה.

לסיפור החתונה המלא

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

אם היא הייתה שומרת על השקט, כל הטוב הזה לא היה קורה. צילום: מורן מעיין

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

בדרך כלל היא דווקא בחורה שקטה. צילום: מורן מעיין

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופההייתה השופטת שלו: יונתן ושלכת

ותק: 4 שנים וחצי.

איך הכול התחיל? “האקס שלי שיחק פוטבול אמריקאי ותמכתי בו לאורך הדרך, מאד אהבתי את הספורט, אני גם באה מבית אמריקאי, אז נשארתי קשורה לליגה. ראיתי בפייסבוק שמחפשים שופטים בארץ והלכתי על זה. במסגרת התפקיד עושים חפיפה, יש סדנאות ומחנות אימונים, אבל מדובר בתחביב בעיקר. במשחק הראשון שאי פעם שפטתי, יונתן, שחקן נבחרת באר שבע לבוגרים שהוא גם מאמן בתיכונים, עלה לשחק, ותוך כדי משחק הוא קלט אותי על המגרש. כשהוא חזר הביתה הוא חיפש אותי בפייסבוק, ומשם הכול התגלגל”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “האמת, כשהוא פנה אליי בפייסבוק, בכלל לא זכרתי אותו. הייתי כולי בשוק ולא שמתי לב. פוטבול הוא ענף חובבני בארץ, יש יחסי חברות ופרגון, תחרות בריאה, אבל הסצנה מתפתחת ועל המגרש עצמו יש דיסטנס”.

איך התגובות? “מתחלקות לשניים: מהליגה כולם מכירים את הסיפור, אבל אנשים מבחוץ אומרים ‘מה? יש פוטבול אמריקאי בארץ? יש שופטות?'”.

איך הייתה החתונה? באוקטובר האחרון נישאו השופטת והשחקן באווירת טבע משוחררת בעין חמד. הכלה לבשה שמלה ב-600 ₪ והאורחים התבקשו להגיע בלבוש נינוח ומשוחרר, שתרם לאווירה הכללית.

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

מתוך המשחק של נבחרת ישראל לפני שנתיים

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

ככה סוגרים מעגל בסטייל. צילום: Cameros

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופההכירו בערב טריוויה בבר: יעל ואסף

ותק: שנתיים וחודשיים.

איך הכול התחיל? “ארגנתי קבוצה להשתתפות בפאב קוויז – חידוני טריוויה שנערכים בפאבים”, מסבירה יעל. “הצעתי לכמה חברים להצטרף, וחברה טובה שלי אמרה שהיא תציע לידיד שלה מהעבודה להצטרף כי הוא חכם ומצחיק”. כשהגיע היום של הפאב קוויז הייתה יעל חולה, אבל אחרי שעבדה קשה כל כך בארגון האירוע, החליטה לא לוותר עליו, וזה השתלם לה: “לא הייתי במיטבי, אבל מהרגע שאסף ואני נפגשנו לא הפסקנו לדבר”. בסוף הערב, החברה המשותפת, שבטוח זכאית לשליש גן עדן, העבירה לאסף את המספר של יעל, והקשר התפתח במהרה.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “דיברנו כל הערב ולא נגמרו לנו הנושאים, קליק מטורף! כעבור שלושה ימים יצאנו לדייט, ופשוט לא הפסקנו לדבר במשך שש שעות וחצי”.

איך התגובות? “מאוד חיוביות. מה שנחמד זה שכמה מהחברים הטובים שלי היו נוכחים בערב בו נפגשנו, והיו שותפים לסיפור מהרגע הראשון. זה ממש כיף. אנחנו ממשיכים ללכת לפאב קוויזים עד היום”.

איך הייתה החתונה? קלילה, כללה טבילה בים גם בבוקר היום הגדול, ונמשכה על רחבת הריקודים עד 4 לפנות בוקר. הבונוס – השניים סגרו מעגל ושילבו פאב קוויז באירוע.

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

בזכותם הכנסנו ללקסיקון מונח חדש – פאב קוויז

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

בהמשך הערב צפוי להם משחק פאב קוויז חגיגי. צילום: אפרת ציון

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופהכל מה שיכול להשתבש – השתבש: ג’וליאנה וערן

ותק: 4 שנים

איך הכול התחיל? השניים נתקלו זה בזו באפליקציית טינדר וקבעו להיפגש בחוף גורדון בתל אביב. שם גם התחילו הצרות. “הוא ממש רצה שניכנס לים. אמרתי לו שעדיף שלא, כי בטוח יגנבו לנו את הדברים וכל החיים שלי בתיק הזה, הוא אמר שניכנס רק לחמש דקות. נכנסנו וכשחזרנו ראינו ששדדו אותנו. השאירו לי רק נעליים, מכנס קצר ומחצלת. אפילו את החולצה לקחו לי. גם לו גנבו את המפתחות לרכב ואת הטלפון. מצאתי את עצמי לצד אדם שאני לא מכירה במצב הכי חסר אונים שיכול להיות”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “נכנסתי ללחץ כי הכול היה לי בתיק: תשלום לשכר דירה, ת”ז, דרכון ברזילאי, בגדים, מפתח לבית – הכול! לא ידעתי איך אני אחזור הביתה, במיוחד כי באותה התקופה גרתי בבאר שבע. משמיים, נתקלתי בחברה שהייתה באותו חוף ונתנה לי קצת כסף וחולצה שלא אסתובב עירומה, וערן פשוט ישב וחיכה לי, לקח אותי לבית שלו, דאג לי והיה איתי כל היום בטלפונים כדי לעזור לי. אח”כ הוא לקח אותי לתחנה המרכזית ונתן לי כסף. בקיצור – שם ידעתי שזה הגבר שלי. מעולם לא דאגו לי ככה”.

איך התגובות? “אנשים מתפלאים מהסיפור מרוב שהוא הזוי. היו לנו מלא מכשולים בדרך, אבל זה מה שהוביל למה שיש לנו היום”.

האם יש חתונה באופק? בעוד פחות מחודש, הסיפור המשותף של ג’וליאנה וערן, שהחל בתור קומדיה של טעויות, יזכה לסוף שמח. כרגע ג’וליאנה מרוכזת בסגירת הפינות האחרונות ומתחילה להרגיש את הלחץ.

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

אנחנו מקוות שהביקור הזה בים דווקא נגמר בטוב

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

For better and for worse, כבר מהשנייה הראשונה

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופההתנדבו יחד בבית החולים: שני ורמי

ותק: 3 שנים.

איך הכול התחיל? “הכרנו בהתנדבות בבית החולים ‘תל השומר’ בפורים לפני שלוש שנים. “יש לנו חבר משותף שיוזם התנדבויות, ואני הייתי בהתנדבות כמה פעמים לפני כן. זה היה הפורים הראשון אחרי צוק איתן, היו מראות קשים, ורמי, שהיה שם גם כמתנדב, תמך בי”, נזכרת שני. החיבור ביניהם נוצר בזכות  רוח הנתינה. “ציפיתי שרמי ייצור קשר אחרי ההיכרות בהתנדבות, היה משהו מיוחד בינינו, ואכן הוא מצא אותי בפייסבוק. אחרי לא מעט זמן הוא סוף סוף הזמין אותי לצאת. הלכנו לסרט, וכשהוא החזיר אותי, התנשקנו”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? “איזה בחור טוב. הוא היה מאחורי הקלעים, תרם, עזר, היה עם אנשים. ראיתי שהוא הדומיננטי בחבר’ה, עושה הכול, ואני אוהבת גבר עם כריזמה. בעצם, הוא גם מצחיק וגם רגיש. הכול מהכול”.

איך התגובות? “כולם בשוק. רוב האנשים מצפים לשמוע שהכרנו בלימודים, בצבא או דרך חברים משותפים. היכרות בהתנדבות היא לא משהו שקורה בדרך כלל. כיף להיות מיוחדים”.

איפה אתם בהכנות לחתונה? שני ורמי עובדים במרץ על ההכנות ליום הגדול שיחול בנובמבר, ולדבריהם בימים אלו הם עסוקים גם בהכנות לחינה.

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

ככה נראה פורים במחלקה בתל השומר

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

כשעושים טוב – מקבלים טוב בחזרה

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופהחיפשו אהבה על הגובה: אוריאנה ואלי

ותק: 4 שנים וחצי.

איך הכל התחיל: “הכרנו בפייסבוק בקבוצת גבוהים גבוהות”, נזכרת אוריאנה, אשר מתנשאת לגובה 1.78 ס”מ, בהיכרותה עם אלי, המתנשא לגובה 1.90 ס”מ. “זו קבוצה בפייסבוק לגברים גבוהים ונשים גבוהות. יש ממש מינימום גובה, והחברים שם מזדהים עם בעיות יומיומיות של אנשים גבוהים. אמנם יש לפעמים היכרויות בקבוצה, אבל זו לא המטרה שלה. זה על הדרך. בזמנו, מידי פעם, בימים קבועים, אנשים כתבו פוסט היכרות, יום אחד אלי פרסם פוסט על עצמו, והתחלנו לדבר. אחרי כמה שבועות של התכתבויות נפגשנו לדייט ראשון”.

מה עבר לך בראש באותם רגעים? באופן מפתיע, מה שמשך את תשומת לבה באותם רגעים קריטיים היה שם המשפחה של אלי. “עבר לי בראש שיש לו שם נורא מוזר. שם המשפחה שלו זה דג’ורייב ובאנגלית זה אפילו יותר מוזר, אז לא הבנתי מאיזה מוצא הוא”.

איך התגובות? “צוחקים בד”כ. לא מאמינים שיש קבוצה כזאת”.

איך הייתה החתונה? בדצמבר האחרון הפכו השניים, שמתגוררים ברומניה בתקופה האחרונה, לבעל ואישה בחתונה שנערכה בארץ. לחתונה הגיעו חברים שלהם מכל העולם, והעניקו לאירוע כולו אווירה בינלאומית מיוחדת.

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

הרגע הזה? בזכות קבוצת גבוהים-גבוהות בפייסבוק

פרויקט חגיגי: איך הכירו הזוגות שעמדו השנה מתחת לחופה

ותודה לפייסבוק שהביאני עד הלום. צילום: אספוסה

 ****

קטגוריות
המגזין

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x