חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם | מגזין חתונות | My Day

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

כשהכלה בהריון, האירוע מתקיים בשטח וכל המנות המוגשות לשולחן הן טבעוניות, ברור שהחתונה כולה תהיה סופר ייחודית ומסקרנת

יש חתונות בהן נדמה שכל אחד ואחד מהפרטים המרכיבים אותן הוא בלתי שגרתי ולא by the book, וזה מה שהופך אותן למוצלחות כל כך. כזאת הייתה החתונה של רוני ויורם: הלוקיישן היה בשדות הפסטורליים באזור בנימינה, הכלה הייתה בשבוע ה-22 להריונה והתפריט היה מיוחד במינו.

ואפשר לומר שהחתונה המיוחדת מייצגת את החיים הלא שגרתיים של השניים: רוני היא רקדנית עסוקה ב”מיומנה” ובתיאטרון “הבימה”. לפני 6 שנים היא השתתפה במחזמר ‘קברט’ של הקאמרי, ובין הרקדניות שרקדו איתה הייתה רותי, אחותו של יורם, אשר באותה תקופה התגורר בארה”ב. יורם, שמבוגר מרוני ב-16 שנה, בדיוק היה בביקור מולדת ובא לפגוש את אחותו לאחר המופע בכניסת האמנים בתיאטרון. רוני מספרת לנו שבאותו הרגע היא קלטה אותו ולמחרת כבר שאלה את רותי עליו. “מסתבר שגם יור (ככה אני קוראת לו) שאל עליי”, מספרת רוני. “אבל בגלל העובדה שהוא לא חי פה, הקשר לא הצליח להתרומם”. לפני שנתיים וחצי יורם שוב הגיע לארץ, והקשר החל לצבור תאוצה: “רותי אמרה ‘אחי שוב בארץ, אם בא לך’, ואני אמרתי ‘יאללה, בסדר’, למרות שלא חיפשתי משהו רציני בזמנו. כשהוא חזר לאמריקה המשכנו לדבר בפייסטיים ושמרנו על הגחלת, עד שלפני קצת פחות משנתיים הוא החליט לחזור לארץ, והפכנו להיות ממש יחד”.

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורםחגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

לאחר שהשניים גילו שהם בדרך להפוך למשפחה, הם התלבטו אם בכלל למסד את הקשר, ואם כן אז מתי ואיך. “ברגע שהחלטנו שבא לנו על זה, הלכנו על זה בשיא הכוח באנרגיה מושלמת ומסונכרת”, נזכרת רוני. בתוך חודשיים בלבד הרימו בני הזוג את האירוע כולו, ולמרות שלדברי רוני לא תמיד היה קל, יחד עם העבודה בפול-טיים וההורמונים, מהרגע בו חברת ההפקה בלום נכנסה לתמונה והלוקיישן המהמם בין הכרמים בבנימינה אותר, הכל פשוט זרם. “הפקנו חתונה מאפס! היה לנו חשוב להפיק אירוע שיסמל אותנו: לא שגרתיים, לא צפויים והכי מיוחדים”. מסכמת רוני.

רוני מספרת לנו שמציאת שמלת כלה במצבה הייתה משימה טריקית למדי, אולם לבסוף היא עמדה בה בהצלחה: “התחלתי את החיפושים בחודש רביעי, ידעתי שהאירוע בעוד כחודש וחצי ושאין לי מושג איך איראה עד אז, אבל היה חיבור ביני ובין מרדכי אברהם“, היא אומרת, “ובדיוק כמו שרציתי, היה קשה לראות שאני כבר לקראת סוף חודש חמישי”.

רוני ויורם, שהלכו על חתונת שישי בצהריים, נפרדו כבר ביום רביעי, מה שכמובן הפך את רגע המפגש ביניהם, לאחר בוקר התארגנות במלון ‘אלמא’ בזכרון יעקב, לעוצמתי במיוחד. בעבור רוני, טבעונית אדוקה, היה ברור לחלוטין שבאירוע שלה יוגש תפריט טבעוני, וכך היה: “אין בן אדם שלא אהב את האוכל. כולם עפו על האוכל שלנו, שהתכתב עם הנוף, הגפנים והכרמים שמסביב”. השניים, שבחרו קונספט של חתונה הפוכה, נכנסו לחופה בליווי מוזיקלי בנימה הכי אישית שיש, כאשר אחותה של הכלה, גיסתו של החתן וכמובן אחותו של החתן, שבזכותה השניים הכירו, ביצעו את השיר  I Got You Babe, בלייב. מהחופה, האירוע, שאירח רקדנים רבים וחברים של בני הזוג, עבר למיקום המתבקש – רחבת הריקודים בטבע והחגיגה הייתה גדולה ושמחה.

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורםחגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

חגיגה בטבע: החתונה של רוני ויורם

השתתפו בחתונה:

מקום האירוע: כרם בנימינה // צילום סטילס: נדב כהן יונתן (Nadav CJ) // הפקה: בלום // שמלת כלה: מרדכי אברהם  // שיער: אור לוי // איפור: יעל דרוקמן // נעלי כלה: נעלי אלינור // תכשיטים: עגילים של נטע וולפה // טבעות: תכשיטי ג’קסון // בגדי חתן: Male Box // הזמנות חתונה: אידי רש, Photography Colony // עיצוב: בלום, בני הזוג // מוזיקה: אורי בס // שיר כניסה לחופה: בנות המשפחה – I Got You Babe // שיר שבירת כוס: Sing Hallelujah – Dr. Alban // מקום התארגנות: מלון ‘אלמא’ // קייטרינג: המעדנייה

קטגוריות
חתונה בטבע,חתונות אמיתיות,חתונות בלוקיישנים מיוחדים,חתונת שישי
תגיות
Bloom,חתונה בדקה ה-90,מרדכי אברהם

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2021 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x