רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016 - בלוג חתונות - My Day

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

אלפי זוגות עמדו מתחת לחופה בישראל בקיץ האחרון, ועם השיא של עונת החתונות הנוכחית תכף מאחורינו – זאת הזדמנות מצויינת לראות איזה רגעים מיוחדים נתפסו בעדשת צלמי החתונות הכי מוכשרים בארץ.

אין ספק שיום החתונה הוא יום שכולו מלא בהתרגשות ורגעים מרגשים עבור הזוג ומשפחותיהם, אבל אמנות התיעוד של יום החתונה זה לדעת בדיוק לתפוס את התחושות האלה ולהנציח אותם. ביקשנו מהצלמים העסוקים שלנו לקחת פסק זמן מהלוז העמוס שלהם ולשתף אותנו ברגע מסויים שריגש אותם בעונה הנוכחית.

התוצאות לפניכן, הרגע האחד הזה, הפריים המיוחד והכובש שנתפס בעדשת המצלמה ונבחר על ידי הצלמים שלנו כרגע המרגש ביותר. מזל טוב לכל הזוגות שהתחתנו ומתחתנים בקרוב! שתזכו לעוד המון רגעים מרגשים.
רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

הבחירה של חיים אפריאט:

“תמונה של הכלה דניאל שמתכוננת לקראת הדברים שהיא הולכת להגיד בחופה. אין ספק שזה מאוד מרגש לברך בחופה, אבל משהו ברגע הזה לבד שהכלה מתכוננת הוא אפילו עוד יותר מרגש. לשמחתנו הדמעות לא הרסו את האיפור”.

****

 

הבחירה של גמבא צלמים:

“כצלמי חתונות יוצא לנו להגיע גם ללא מעט חתונות דתיות, המתנהלות בצורה קצת שונה. בתמונה הזאת תפסנו את אפרת כשאביה מחבק אותה ומברך אותה ממש רגע לפני שהיא מתחילה לצעוד מכיסא הכלה אל החופה, בזמן שאימה מביטה בהתרגשות מהצד”.- הרגע הנבחר של גמבא צלמים

****

הבחירה של רומן בלשוב:

“תמונה שצולמה באפריל האחרון ביער בחדרה. יש משהו מאוד נקי ואמיתי בצילומים שלפני האירוע. הרגשות של הזוגות והציפייה לאירוע זה משהו שאי אפשר להסתיר. הרגעים האחרונים שלהם לבד עם עצמם תמיד מביאים תוצאה יפייפה ומרגשת בתמונות”.

****

 

הבחירה של איציק בן דוסא:

בחרתי תמונה מהצילומים המקדימים שלפני החתונה של הזוג חן ושחר אשר התחתנו באפריל האחרון ב”שרונית”. התמונה הזאת מסמלת עבורי רגע גדול של אהבה בין חן ושחר. צילומים מקדימים זה הזמן של הזוג לפרוק את כל המתח וההתרגשות שמגיעים רגע לפני תחילת האירוע. החיבוק הזה של חן ושחר הוא רגע של שחרור ואושר טהור”.

****

הבחירה של לוז:

” התמונה הזאת צולמה רגע לפני שמור ורום ראו אחד את השנייה כחתן וכלה בפעם הראשונה. מיקמנו אותם בפינה של הקיר, כך שהם לא יכלו לראות אחת את השנייה. בתמונה תיעדתי את הרגע שהם אחזו ידיים שנייה לפני שהם התראו”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: לוז

****

הבחירה של אורלי פרל ניר:

אומנם החתונה לא צולמה בישראל – אך הצלמת היא לגמרי משלנו. “החתן והכלה, דניאל ושרה, הם זמרי אופרה מקצועיים ומורים למוסיקה, שהתחתנו בחתונה מיוחדת מאוד בחווה אקולוגית. התמונה צולמה בהולנד בעיירה הציורית Zwolle. שרה, הכלה, נמצאת בהריון מתקדם. הרגע שבחרתי הוא מצילומי הזוגיות לפני החתונה כשביקשתי מהם לקחת לעצמם רגע, כיוון שאני חושבת שכך נוצרים הרגעים האמיתיים. כבר כשצילמתי את התמונה הרגשתי שקורה שם משהו שהוא מעבר לתמונת זוג טיפוסית, שבעצם הייתי עדה לרגע אינטימי, אוהב ואמיתי.יוצא לי לצלם מפעם לפעם כלה בהריון ואני חושבת שבצילומים הללו יש אלמנט נוסף של רוך והתמסרות”.

****

הבחירה של Mark4Wedding:

“תמונה מהחתונה של הזוג עידו ונעמה, שהתחתנו ביקב של חברים בדרום. בתמונה רגע מקסים ואותנטי שריגש אותי מאוד ולכן הצילום נלקח מרחוק על מנת לא לשבור את הקסם. התמונה צולמה רגע לפני הכניסה לחופה של הכלה נעמה ביחד עם ההורים. הם לא עמדו מול קהל ולא מול אף אחד, רגע אישי ואינטימי שלהם שזכיתי לצלם”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: mark4wedding

****

הבחירה של עידן חסון:

“תמונה של עדי, הכלה המהממת, שהתחתנה בחתונת שישי בחוות רונית. עדי בחרה להתארגן בבית הוריה בו גדלה ברעננה. התמונה צולמה ברגע הכי אמיתי, ספונטני ומרגש. אחרי שהיא סיימה להתארגן עדי עלתה עם השמלה לחדר להתלבש. תפסתי אותה ברגע ראשון לבד עם השמלה כאשר היא מחייכת חיוך מקסים ונרגש”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: עידן חסון

****

הבחירה של רן ברגמן:

“תמונה שצולמה ברגע המפגש המקסים של דניאל ויוסי. יוסי החתן מאוד התרגש לראות את דניאל הכלה ופשוט התפרק כשראה אותה. בחרתי בתמונה הזאת דווקא בגלל הבעות הרגש ההפוכות שלהם שמאפיינת את הזוג. אני אוהב למצוא רגעים אינטימיים ומיוחדים של הזוג שמאפיינים אותם והרגע הזה הוא בדיוק רגע שמראה מי הם. יוסי התרגש באופן שאני לא רגיל לראות, ודניאל לא הפסיקה לצחוק כשראתה את התגובה שלו”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: רן ברגמן

****

הבחירה של שי שחר:

“תמונה מתוך החתונה של אנה ויוני, שהתחתנו ביוני האחרון בעין יעל. יוני החתן היה לחוץ ומרוגש בשלבים המקדימים וכשהגיע רגע שבירת הכוס, הרגשתי שכל הלחץ וההתרגשות יוצאים ממנו בבת אחת. שבריר שנייה של אושר ושחרור”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: שי שחר

****

הבחירה של נדב רותם:

“רגע של כיף וצחוק בזמן צילומי חוץ של הזוג המקסים ניצן ומוש ביער בן שמן. מאוד חשוב לי שמעבר לצילומים יפים, שהזוג יעבור חוויה טובה בצילומים ולכן מלווים בצילומי חוץ הם תמיד דבר כיף! בדרך כלל כשיש חברים טובים בצילומים אז הרגעים הם בהחלט יותר מצחיקים, זורמים וכיפיים. הרגע שבחרתי הוא דוגמא מעולה לצילומים כיפיים עם החברים הטובים שתמיד כיף לראות ולהיזכר גם ברגעים האלה…”

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: נדב רותם

****

הבחירה של דויד סקורי:

“בחרתי תמונה מתוך החתונה של הדר וגדעון אשר התחתנו ביוני האחרון ב”נחלה”. החתונה הייתה חתונת שיש בצהריים, שמחה ומדליקה ומלאה באנרגיה טובה. התמונה צולמה מיד אחרי החופה כשהחגיגה התחילה. ברגע אחד הרחבה התמלאה באנרגיה, אושר גדול, אהבה ומוזיקה טובה. ככה חלום נתפס בתמונה”

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: דוד סקורי

****

הבחירה של איה ואבי:

“תמונה אמיתית ומרגשת מהחתונה של מורן וזיו מיולי האחרון בחוות רונית. הרגע הזה של כיסוי הכלה בהינומה הוא רגע המוכר לכולנו מכל חתונה… אבל משהו במבט של זיו מורן היה מאוד מיוחד ואישי ולכן גם בחרנו לצלם אותם בפוקוס ואת הרקע מטושטש כדי לעזור להם להיזכר ברגע הזה, שלמרות ש-700 אורחים היו שם איתם, זה היה הרגע הפרטי שלהם”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: איה ואבי

****

הבחירה של We Studio:

“הזוג בתמונה הם מארק ובינה, הם התחתנו לפני חודש באולמי ה”קאלה” בחיפה. זוג שאנחנו אישית מאוד התחברנו אליו, זוג מקסים עם זרימה טובה וראש טוב. למרות כל הלחץ והמתח שהיה להם במהלך היום הזה, הם לרגע לא הפסיקו לחייך. הם זוג טרי יחסית והאהבה נוטפת מהם, פשוט מדהים לראות. הרגע הספציפי הזה היה ממש כמה דקות לפני הכניסה של הזוג לחופה, בחדר חתן כלה. כשעלינו אליהם לחדר, מצאנו אותם לחוצים ונרגשים אך עדיין שומרים על החיוך והאהבה”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: we studio

****

הבחירה של שרון כהנא:

“מירי ויאיר התחתנו ב”דרך הטבע”, הם הזוג הכי צעיר שצילמתי אי פעם…(כבני 26) והם הביאו איתם התרגשות וחגיגיות אחרת ממה שאני מכירה. מסיבת הריקודים הייתה הכי מטורפת שהייתי בה, הדיג’יי לא הניח לקהל לרגע… ברגע המפגש ביניהם יאיר כ”כ הוקסם מהמראה של מירי שזו הייתה תגובתו. אין ספק שהם הביאו איתם איזושהי רוח נעורים יוצאת דופן”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: שרון כהנא

****

הבחירה של דרור עינב:

“סילה ויואב, הם זוג שחקנים אמריקאים (הוא נולד בארץ והיגר לפני הרבה שנים). את הפגישה איתם עשיתי דרך הסקייפ וכבר אז יואב סיפר לי ששניהם רקדנים ושחקנים ולכן היה לי ברור שצילומי הזוגיות שלהם יהיו מאוד מעניינים. החתונה שלהם התקיימה במושב גאליה בחצר האחורית של הוריו של יואב. הצילומי חוץ היו מאוד רומנטיים אבל גם מאוד מצחיקים, שניהם שיחקו יחד במחזות זמר בניו יורק וניתן לראות את זה בכל התמונות. בתמונה הזאת סילה פרסה את השמלה שלה והדימוי היה של עטלף טורף, יואב קלט את הסיטואציה ומיד הגיב בהתאם”.

רגעים נבחרים מעונת החתונות של 2016

צילום: דרור עינב

קטגוריות
המגזין,צילומי חתונה מיוחדים
תגיות
Mark4Weddings,איה ואבי,איציק בן דוסא,גמבא צלמים,דויד סקורי,דרור עינב,לוז | LUZ,נדב רותם,עידן חסון,רומן בלשוב,רן ברגמן,שי שחר,שרון כהנא

המלצות צוות המגזין 🖤

© 2020 כל הזכויות שמורות ל My Day | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | עיצוב - Duvsha studio | Powered by Matat Technologies LTD
x