אירית ולאון - תיעוד חתונות - בלוג חתונות - My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

אירית ולאון - תיעוד חתונות

צילום סטילס

אירית ולאון - תיעוד חתונות
טלפון: אירית - 052-7042702, לאון - 054-7616581

אירית ולאון מאמינים בכל לבם שכאשר זוגות מחפשים צלם לחתונה, הם לא מצפים רק למפעיל מצלמה שיספק דיסק מלא  קבצי JPG, אלא לאדם שיתעד את הזכרונות שיישארו לעד.

זוגות הבוחרים באירית ולאון מקבלים חוויה שמתחילה כבר מהמפגש הראשון, ממשיכה בתקשורת רצופה עד היום הגדול, מגיעה לשיאה ביום החתונה, וכמובן גם אחרי קבלת האלבומים.

יום החתונה הוא יום מלא בהתרחשויות, המלווה בהרבה רגש: התרגשות מהמפגש עם בן/בת הזוג, מפגש עם חברים מהעבר, דאגה שהכול יתקתק כנדרש ובזמן, וכמובן ציפייה אינסופית שמגיעה לנקודת רתיחה אחרי הרבה חודשים של הכנות. אירית ולאון מלווים את הזוגות לאורך כל היום המטורף הזה, מבוקר ההתארגנות ועד שהאורח האחרון יורד מרחבת הריקודים. פרט לתיעוד כל הרגעים המופלאים האלו, צמד הצלמים דואג ליצירת אווירה נעימה, ולא פחות חשוב – מסייע בכל ההיבטים הלוגיסטיים, שיחדיו מסייעים לזוגות ליהנות עד תום מהיום החגיגי.

לפי אירית ולאון, יחסי אמון בין הזוגות והצלמים נוטים להשתקף בתמונות שנשארות למזכרת, ומסיבה זו הצמד עושה מעל ומעבר כדי לרכוש את האמון הזה.

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
 • אדוה וארקדי פאירמן
  2.3.2019

  אירית ולאון המהממים שלנו,הגענו אליהם ממש במקרה וכבר בשיחת הטלפון הראשונה עם אירית הרגשתי שהיא תהיה הצלמת שלנו,שנפגשנו איתם הכרנו את ליאון כבר לגמרי היינו בטוחים,אנחנו לא אנשים שמרבים להצטלם ולכן היה חשוב לנו החיבור האישי כדי שנוכל להרגיש בנוח,הרגיש לנו כאילו יש לנו חברים מאוד טובים שפשוט גם מצלמים את האירוע החשוב בחיינו…הם פשוט הבחירה הכי טובה שיכולנו לעשות,ביום החתונה הגיעו יחד עם צלם וידאו דוד שגם מהרגע הראשון כבר התחברנו והרגשנו מאוד בנוח מולו. אם אתם רוצים שיהיה לכם גם כיף וגם תמונות מדהימות הם הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות והכי חשוב שקיבלנו חברים להמשך החיים.

 • יובל ורועי 22.08.2018
  6.2.2019

  אל אירית וליאון הגענו דרך סטודנטים נישאים. הם הבחירה המושלמת עבור זוגות שרוצים צלמים שיתעדו אותם ולא יביימו אותם, צלמים שעושים את עבודתם באהבה גדולה במקצועיות ובמחיר שפוי והגיוני. אנחנו סגרנו איתם על סטילס וידיאו אלבומים מגנטים וצילומי זוגיות.

 • ליטל בוארון
  19.11.2018

  אירית ולאון המדהימים ! הבחירה הכי נכונה וטובה שלנו בחתונה הזו ! איזה אנרגיות ווייבים! ואיזה כשרון! אירית שכנעה אותנו כחודשיים לפני החתונה לעשות צילומי זוגיות ( במסגרת הדיל ) למרות שלא תיכננו בכלל , היה כ”כ כיף איתה ! והתמונות ? יצאו מדהימות! אז כבר הבנו שיש לנו עסק עם מקצוענית שלא מתפשרת , תזחל על הרצפה ותתלכך כדי שתצא תמונה טובה ! אירית ליוותה אותי כבר בבוקר החתונה בהתארגנות במלון , עם אנרגיה טובה והמון צחוק ! גם בחתונה השניים קיפצו וצילמו הכל בלי צורך לבקש. כבר יומיים אחרי החתונה קיבלנו טעימה של כ100 תמונות , שכל תמונה -הצגה ! והמחיר? אתם צריכים לקחת כפול מזה לדעתי !!
  תודה לכם ! אוהבים המון – ליטל ויואב !

המלצה על אירית ולאון – תיעוד חתונות
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר