אקו - מקום לחתונה | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

אקו

מקום לחתונה

אקו
כתובת: בעלי מלאכה 31, חדרה
טלפון: 073-7263333

מתחם eco כשמו כן הוא - לא רק מקום לאירוע, אלא גישה לחיים. המתחם עוצב על-ידי צוות ארכיטקטים ומעצבים מהארץ ומארה"ב, מתוך תפיסה אקולוגית של שמירה על הקיים, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות. בשנים האחרונות, כחלק ממגמת הפיתוח של השמורה, מושקעים משאבים רבים בשימור מי הנחל, הזורמים בכל עונות השנה, ובהגנה על החי והצומח בה.

בחלק החיצוני של גן רחב ידיים, המשתלב בשמורת הטבע של נחל חדרה. החלק הפנימי הוא האנגר פנוראמי מצופה קירות זכוכית. בשונה מהתפיסה המקובלת לפיה 'המקום עושה את האירוע', כאן האירוע עושה את המקום. eco הוא בד הקנבס האישי שלכם ואתם תוכלו לעצב את המקום כרצונכם, כך שכל אירוע ייחודי ולא דומה למשנהו והאורחים שלכם יזכו לחוויית אירוע ייחודית.

ב- eco תוכלו לערוך חופה על גדות הנחל ולבחור האם תרצו להמשיך את האירוע בחוץ, או לעבור למתחם הפנימי. ההאנגר מכוסה כולו מסכים ומאפשר לכם ליצור איזו אווירה שתרצו- החל מהרים מושלגים או שמיים זרועי כוכבים, דרך שדה פורח וכלה ברחובות ניו-יורק. המקום מתאים לאירועים בכל השנה.

המתחם שוכן על גדת שמורת נחל חדרה, בסמוך לצירי תנועה מרכזיים- כביש 6, כביש 2 וכביש 4.

 

כתבו עלינו

לכתבות נוספות
more

כלות ממליצות

אור ערמן

sperator
10/04/2022
הכל היה מצוין! הצוות, האוכל, האווירה, העיצוב נהננו מכל רגע וקיבלנו פידבקים מעולים מהאורחים :)

צח ואופיר

sperator
20/02/2022
היה פשוט מושלם

ריקה

sperator
21/12/2021
הכל היה מקסים ונעים. פרט לעובדה שקיצרו לנו את הערב - בניגוד ללינאפ שסוכם מראש... השולחנות קופלו לאנשים בפנים בזמן שהם עוד ישבו (כולל סידורי פרחים והשתיה) חצי שעה לפני הזמן שסוכם. חלק מהאורחים אמרו שדבר זה גרר עזיבה מוקדמת של האירוע.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.