אקו - בלוג חתונות - My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

אקו

מקום לחתונה

אקו
כתובת: בעלי מלאכה 31, חדרה
טלפון: 073-7263333

מתחם eco כשמו כן הוא - לא רק מקום לאירוע, אלא גישה לחיים. המתחם עוצב על-ידי צוות ארכיטקטים ומעצבים מהארץ ומארה"ב, מתוך תפיסה אקולוגית של שמירה על הקיים, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות. בשנים האחרונות, כחלק ממגמת הפיתוח של השמורה, מושקעים משאבים רבים בשימור מי הנחל, הזורמים בכל עונות השנה, ובהגנה על החי והצומח בה.

בחלק החיצוני של גן רחב ידיים, המשתלב בשמורת הטבע של נחל חדרה. החלק הפנימי הוא האנגר פנוראמי מצופה קירות זכוכית. בשונה מהתפיסה המקובלת לפיה 'המקום עושה את האירוע', כאן האירוע עושה את המקום. eco הוא בד הקנבס האישי שלכם ואתם תוכלו לעצב את המקום כרצונכם, כך שכל אירוע ייחודי ולא דומה למשנהו והאורחים שלכם יזכו לחוויית אירוע ייחודית.

ב- eco תוכלו לערוך חופה על גדות הנחל ולבחור האם תרצו להמשיך את האירוע בחוץ, או לעבור למתחם הפנימי. ההאנגר מכוסה כולו מסכים ומאפשר לכם ליצור איזו אווירה שתרצו- החל מהרים מושלגים או שמיים זרועי כוכבים, דרך שדה פורח וכלה ברחובות ניו-יורק. המקום מתאים לאירועים בכל השנה.

המתחם שוכן על גדת שמורת נחל חדרה, בסמוך לצירי תנועה מרכזיים- כביש 6, כביש 2 וכביש 4.

 

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
  • עינב טל נחום 27.2.2017
    5.3.2017

    אולם יפיפיה, צוות מדהים חברותי ומקצועי שענה לכל שאלה ובקשה בחיוך, סובלנות ואהבה. האוכל היה טעים, האולם היה מתוקתק והאירוע זרם להפליא. באקו אפשר לבוא ולהתחתן בכייף, ברוגע ובשמחה- הצוות כבר ידאג לכל השאר והאירוע יהיה מדהים. לאחר החתונה כל האורחים מכל הגילאים ציינו לטובה את האוירה באולם, את הצוות ואת האוכל. במילה אחת- שאפו !

המלצה על אקו
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר