גליה להב - מעצבי שמלות כלה | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

גליה להב

מעצבי שמלות כלה

גליה להב
כתובת: הרצל 39, תל-אביב
טלפון: 03-5273075

המעצבת הידועה גליה להב מזוהה בארץ ובעולם עם יוקרה, אלגנטיות ומודרניות ושמלות הכלה שלה נמכרות בלמעלה משישים בוטיקים ברחבי העולם. להב התפרסמה בזכות הבדים הייחודיים ושיטות הייצור בהן היא משתמשת ובכך מעניקה לבגד חותמת ייחודית ובידול בעולם אופנת העילית.

הקולקציות של להב מרהיבות ומרשימות ומציגות סטייל מודרני, תוך מתן דגש לפרטים הקטנים, לאיכות התפירה ולבדים היוקרתיים המיובאים מאירופה. הקולקציות שלה מאופיינות בשמלות ייחודיות ומושקעות בזכות מתן דגש לפרטים הקטנים ושימוש בדים האיכותיים. באופן קבוע, להב מציגה  שתי קולקציות בעיצובה בשבוע האופנה לכלות בניו יורק: קולקציית קוטור וקולקציית גאלה. קולקציית הקוטור האחרונה זכתה לשם אלגריה, שפירושו שמחה בפורטוגזית. קולקציית הגאלה הצטלמה עם הדוגמנית העולה דורית רבליס.

המותג מספק לכלות שמלות יוקרה ייחודית, ומעניקות לכלה חוויה אישית, חושית ומעצימה. השאיפה ליצירת בגד מושלם ומותאם אישית, מגיע מתוך הרצון ליצור ולבנות שיח חיובי סביב ״דימוי הגוף״ בקרב נשות העולם ולגרום לכלות להרגיש היפה מכולן, תוך כדי מימוש הפוטנציאל הפיזי והמנטאלי שלה. בית האופנה עוקב באדיקות אחר טרנדים גלובליים ונותן לכל שמלה ובגד את הפרשנות הייחודית שלו ובכך משמר את ערכי המותג לצד שמירה על עדכניות ואופנתיות.

שתי הקולקציות החדשות של המעצבת ל-2020 הן קולקציית הקוטור "Fancy White" וקולקציית הגאלה.

כתבו עלינו

לכתבות נוספות
more

כלות ממליצות

אריאל ויעל

sperator
26/10/2023
לצל המלחמה והאירועים הקשים התוקפים אותנו, אשמח לשתף משו קצת משמח. אני רוצה לספר על החוויה המדהימה שלי בגליה להב. קודם כל הגעתי אליה דרך מכרה של המשפחה שעבדה שנים אצל גליה להב, ולא הסכימה לי ללכת למקום אחר מלבדה. איך שהגעתי, קיבלה אותי גל המההממת. רק הראתי לה סגנון של תמונה, איזה שימלה הייתי רוצה, וכבר היא עלתה ושלפה לי את השימלה המהממת שלבשתי. אני חייבת לציין, שהיחס שלהם היה מדהים. עבדה לי על השימלה בחורה בשם קמאי. היחס שהיא נתנה לי, והשרות שלה. כל דבר קטן שהפריע לי היא ישר בדקה וסידרה. אני רוצה לציין, כאמור, החתונה שלי הייתה בצל המלחמה, וה לא מנע מהם להמשיך לעבוד על השימלה, ולתת את היחס האדיב שלהם. הייתה לי חוויה מדהימההה. ושלא נדבר על זה שהשימלה הייתה נדירה. לא הייתה מישהיא שראתה אותי, ולא התלהבה בטירוף על השימלה. זה היה פשוט תכשיט. ועוד דבר, לא ציינתי, אבל אני באה מהציבור הדתי, וזה מאוד קשה להצניע שימלה (להפוך שימלה לצנועה), וגליה הוצוות שלה עמדו איתי על כל הקטנות, כדי שהשימלה תצא מושלמת וצנועה. היא הייתה פשוט שיקית בטירות. תודה רבה לכם צוות גליה להב. שימחתם אותי בטירוף, והגשמתם לי חלום. אוהבת מלא. חיל.

לירון פרץ ועומר יאיר

sperator
10/08/2023
כאשר הגעתי לסטודיו של גליה להב בתל אביב, קיבלה אותי אשת המכירות גל. מלבד היותה נעימה וחמה, היא הייתה סבלנית ומקצועית ברמה שלא נתקלתי בה בשום מקום אחר. היא שוחחה איתי, הבינה את האופי שלי כאישה וככלה והמליצה לי על שמלות שיתאימו לאישיות שלי. היא הקדישה לי 4 שעות, במהלכן הייתה פשוט מדהימה כלפיי. בשלב מסוים התביישתי למדוד עוד שמלה, הרגשתי שגזלתי לה זמן רב. גל התעקשה שאני אמדוד ולבסוף הייתה זאת השמלה שבחרתי לצעוד איתה לחופה. בסטודיו עצמו פגשתי נשים מדהימות - שרון, סיימון וכמובן גליה להב. כל אחת סייעה לי ועטפה אותי לאורך כל תהליך המדידות. הן תמיד קיבלן אותי בחיוך, בהצעה לקפה/שמפנייה/משהו מתוק, תמיד נתנו לי את ההרגשה שגם אם ארצה עוד תיקון, הוא יבוצע באהבה ובשמחה, כדי שארגיש הכי בנוח ככלה. התוצאה לבסוף עלתה מעבר לדמיון שלי. הרגשתי כמו נסיכה - קלאסית ואצילית. אין מילים שיכולות לתאר כמה אני מרוצה מהנשים המדהימות הללו. תודה רבה רבה לסטודיו מספר 1 ולמעצבת המופלאה גליה להב.

ספיר וחן

sperator
01/12/2022
גליה להב- אישה מדהימה, כשהגעתי לסטודיו הייתי לפחות אחרי תשעה שמונה מקומות של פגישות לשמלות כלה, רציתי שמלות ברמה אחרת ולא מצאתי את עצמי התחלתי להילחץ כבר שאני לא אמצא את מה שאני רוצה, וגליה להב היתה הפגישה האחרונה שלי, כשהגעתי לסטודיו ישבתי עם גל המדהימה שעובדת שם, התחברתי אליה מהרגע הראשון. היא הסבירה לי פחות או יותר ושאלה מה אני אוהבת ורוצה, לאחר מכן עברנו על השמלות ובחרתי שניים למדידה, השמלה השנייה היתה השמלת הכלה שלי, כמובן שבחרתי גם שמלה שנייה מדהימה, ממליצה לכל הכלות ללכת לפגישה מול גלי בסטודיו גליה להב, עופרה המדהימה שהיתה התופרת וסידרה לי בדיוק את מה שאני רוצה בשמלה, הייחס שם מאוד אישי ואוהב, גם כשפניתי בשעות לא שעות לגלי היה לי מענה שזה חשוב מאוד, במיוחד לכלה לחוצה כמוני פשוט אוהבת אותם. הם נתנו לי הרגשה של משפחה ממליצה בחום לכל מי שרוצה להיות רגועה ללכת לפגישה ולהתאהב. בהצלחה🙏🏻💙
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.