ויוי בלאיש - מעצבי שמלות כלה | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

ויוי בלאיש

מעצבי שמלות כלה

ויוי בלאיש
כתובת: תרצה 17, תל אביב
טלפון: 0548876751

מאז שויקטור (ויוי) בלאיש סיים את לימודיו בבית הספר הגבוה לעיצוב אופנה שנקר, הוא רכש לעצמו מוניטין של מעצב על לא רק בזירה המקומית אלא בעיקר בזירה הבינלאומית כאשר השתתף בתצוגות אופנה נחשבות והתמחה אצל רוברטו קוואלי שם נשאר כמעצב ראשי עד שנת 2000. במסגרת עבודתו אצל המעצב האיטלקי, עבד ויוי על קולקציות בשיתוף עם העורכת המיתולוגית של ווג אנה דלו רוסו. בשנת 2000 עזב ויוי את בית האופנה של רוברטו לטובת ליין עצמאי על שמו שהציג במילאנו.

לאחר מספר שנים בהן התפתח וצמח בחו"ל, החליט ויוי ללכת אחר הלב ולחזור ארצה, וב 2006 כבר פתח את הסטודיו התל אביבי והקסום שלו, שם בין יתר עבודותיו, עיצב את שמלת הכלה המפורסמת של מלאני פרס.

סגנונו הייחודי של ויוי, אשר מגיע מתחום האומנות והפיסול, ניכר בכל דגם ודגם, שהוא בעצם פיס one of a kind. ויוי שואב את השראתו מתקופות הזוהר של שנות ה 20 וה 30 והרבה משנות ה 70 המשוחררות שניחנות בסגנון בהומייני וחופשי.

השמלות נתפרות בסטודיו ברמת קוטור כאשר נעשה שימוש בבדים איכותיים בלבד כגון בדי משי, תחרות עתיקות, עבודת יד מוקפדת ושילוב של חומרים יקרים. שיטת התפירה המוכרת של ויוי הינה גזירה באלכסון מה שלא רק דורש מיומנות גבוה, אלא משפיע על הגימור המיוחד והסגנון הכה ייחודי לו.

האווירה בסטודיו הינה ביתית ומשפחתית, שהופכת את תהליך העבודה עם הכלה לאישי ונינוח.

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
המלצה על ויוי בלאיש
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר