חוות רונית - מקום לחתונה | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

חוות רונית

מקום לחתונה

חוות רונית
טלפון: 09-9584181

חוות רונית, הינו מקום ייחודי המשלב בתוכו את המגוון הרחב ביותר של אפשרויות וסגנונות לכלל סוגי האירועים. גן אירועים בעל מרחבים ירוקים עם גינה מטופחת הממוקם באזור השרון. כבר משערי החווה הממוקמים בכניסה למקום תוכלו להרגיש את האווירה המיוחדת של החווה וזאת בזכות היופי, המרחבים הפתוחים והחיבור אל הטבע.

בזכות גודל הגן והחלוקה שבו, תוכלו לערוך אירועי ערב או יום, קטנים ואינטימיים או גדולים ומרובי משתתפים וכמו כן, לבחור היכן יתרחש כל חלק באירוע: חופה על שפת האגם ,באמפי תיאטרון או באחת המדשאות, הושבת האורחים בטבע הירוק או באולם ממוזג. כל רעיון של לקוח או מפיק המעוניינים לבצע קונספט ייחודי ככל שיהיה, יוכל להתבצע בחוות רונית בצורה הטובה ביותר וזאת בזכות ניסיון הצוות להתאים את עצמו לכל אירוע.

בעונות הסתיו והחורף תוכלו ליהנות מה GREEN HOUSE, מבנה שקוף, בנוי זכוכית הפונה אל הגן ומשמש את לקוחות החווה עבור קבלות פנים וחופות במידת הצורך. כמו כן, יחד עם בית הזכוכית החווה מספקת את גלריית החורף הכוללת במות מפלסים, עציצים, אהילים, גזיבויים ועוד התורמים לעיצוב החמים בעונות הקרירות של השנה.

במקום פועל "מטבח מקומי" בניצוחם של השף רון בן דורי וחיים סבג (מעשייה), המעניק לאורחים חוויה קולינרית של טעמים מיוחדים. המטבח מושתת על חומרי גלם ייחודיים ומשלב בתוכו צבעים, טעמים וריחות.

הצוות המנוסה של חוות רונית ידאג להעניק לכם מענה ברמה גבוהה החל מההבנה, הדיוק והירידה לפרטים הקטנים וכך ליצור עבורכם את החוויה המושלמת.

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
המלצה על חוות רונית
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר