חיים אפריאט - צלמי חתונות | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

חיים אפריאט

צלמי חתונות

חיים אפריאט
טלפון: 054-7412006

חיים אפריאט החל את דרכו כצלם אופנה ופרסום ובין היתר עבד עבור מגזינים כמו "לאישה" ו"קוסמופוליטן". אחרי שנים רבות בתחומי צילום שונים החליט חיים להיכנס גם לתחום צילום החתונות ולהשתמש בידע הרחב שלו כדי להביא לתחום סגנון צילום חדש ומגזיני.

כל חתונה אצל חיים מצולמת אחרת ובצבעוניות שונה. בתחילת התהליך הוא יישב איתכם ויראה לכם מצגת עם סגנונות שונים. לפי הסגנון והצבעוניות שאתם תתחברו אליו תחליטו יחד עם חיים על סגנון הצילום לחתונה שלכם, הצבעוניות הלוקיישן האווירה ואילו אקססוריז יכולים להתאים לצילומים.

המילה שמניעה את חיים היא “פנטזיה”, התמונות שהוא מצלם והעיבודים המיוחדים שלו גורמים לכל חתונה להראות פשוט אחרת, מיוחדת וחלומית. באמצעות שפה צבעונית ועיבוד מיוחד שנבנה לכל חתונה, כל אלבום בפורטפוליו של חיים ייקח אתכם לעולם חדש ומסקרן. אתם מוזמנים גם לבקר בעמוד הפייסבוק של חיים כאן, שמתעדכן מדי יום.

"חשוב לי להתחבר אישית לזוגות. אני חווה איתם את יום החתונה שמכיל בתוכו המון רגש ומהמקום הרגשי עם חיבור אמיתי ואכפתי לזוגות אני מייצר עבורת ספר זכרונות שגם עוד חמישים שנה יזכיר להם את היום הזה עם חיוך מתוק."

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
  • גל אביסרור
    10.12.2018

    חוות הדעת הזו מאד חשובה למי שרוצה לבחור בחיים- אז כדאי לקרוא עד הסוף! חיים היה הספק היחידי שהייתי בטוחה שאבחר בו, הרבה לפני הצעת הנישואים. כאשר נפגשתי איתו (תחילה לבד, כי חבר שלי היה במילואים), היתה כימייה טובה והוא היה חביב מאד כפי שציפיתי. לאחר שחבר שלי חזר מהמילואים הלכנו יחד לפגישה נוספת, וכמובן שהתרשמנו שוב מהעשייה ומהניסיון. לקחנו יומיים לחשוב, ואז החלטנו ללכת על זה!. מאחר שחיים צלם החתונות היקר ביותר, הרבה מעבר לסכום שתיכננו להוציא, שאלנו אותו האם ניתן לבוא לקראתינו במחיר קצת. החתונה ביום ראשון בחורף, אז חשבנו לבדוק את האופציה. בכל מקרה זה לא היה תנאי לקיום העסקה כי את ההחלטה כבר קיבלנו. בשלב הזה חיים ענה לנו בצורה מתנשאת ומעליבה, פגע בנו וטען שבזבזנו את זמנו על שתי פגישות. שמבחינתו אין מה לדון במחיר ושהוא לא רוצה לעבוד איתנו בכלל. בחיי שכך זה היה (הכל מתועד). הוא פשוט קטע את כל ההתקשרות בנינו בטון מאד אגרסיבי. הוא טען שכבר שבוע שמר לנו את התאריך למרות שהיה עוד זוג שרצה, אבל הוא שכח לציין שכתבתי לו מפורשות שאם נכנסת הצעה אז שיגיד לי (לקח קצת זמן לחבר שלי להגיע אליו לפגישה בגלל המילואים). התגובה הקשה של חיים הייתה כל כך פוגענית, ברמה שממש ירדו לי דמעות. אני לא יודעת למה בחר להגיב כך, בייחוד לאור העובדה שאנחנו מצידינו התלהבנו ממנו ורצינו שיצלם אותו. על כל פנים, הדרך בה הוא בחר להגיב מעידה עליו, ולא עלינו, ולכן כל כך חשוב לי לשתף את הזוגות העתידיים בחוויה הקשה מולו.

המלצה על חיים אפריאט
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר