סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים - בלוג חתונות - My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים

הפקה

סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים
טלפון: 050-8508105

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים...החלטתם על האירוע הגדול , עכשיו כל שנותר הוא לחבור למפיקה שאיתה תעברו ערב מרגש שלא תשכחו לעולם. בליל של רעיונות שנדרש לתרגם לאירוע מיוחד במינו , משהו אחר.

הניסיון שלנו הוא רב שנים , אנו יודעים לקחת חלומות גדולים וליישם אותם הלכה למעשה במסגרת כל תקציב.השירות שלנו כולל תוכנית הפקה , סקיצות נראות השטח , שימוש באביזרים עדכניים , פרחים טריים , זמינות , אוזן קשבת וליווי מלא בכל התהליך - הם חלק מהשירות שניתן ללקוחותינו .

 אצלנו חלומות מתגשמים!
תהליכים גדולים מפורקים לפרטי פרטים.
אצלנו מקשיבים למשאלות הלב ומתרגמים את הפנטזיה למציאות .
סתיו אגם , בוגרת שנקר לעיצוב ניהול והפקת אירועים , בוגרת "הבצפר" של חברות הפרסום לניהול אסטרטגיה ,שיווק ומיתוג , בעלת ניסיון עשיר בתחום האירועים ושזירת הפרחים , תהפוך את היום המיוחד שלכם לרגוע ומהנה ככל האפשר .

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
  • ליהי רשוק
    26.5.2018

    איך מגדירים שלמות? סתיו אגם.
    את סתיו בחרנו גם לעיצוב וגם להפקת החתונה שלנו אחרי פגישה אחת איתה בלבד. לא הסכמתי להיפגש עם עוד מפיקות,ישר התאהבתי. ההתלהבות, החיוכים והאהבה שלה לתחום משכה אותי ברגע. סתיו קלטה אותי ומה אני רוצה לחתונה, את הקונספט המיוחד שלי וישר הציעה הצעות ששיפרו בטירוף את האירוע. מהפרחים והפרטים הכי קטנים ועד הצילייה המטורפת שהרימו, כל התהליך תמיד התלווה בחיוך וחיבוק וצחוק. סתיו העניקה לי ביטחון ושקט, ולגמרי סמכתי עליה בהכול. ובצדק, היא שיחקה אותה! באירוע קונספט שבועות, חתונה לבנה מטורפת, סתיו הקימה הפקה לא מהעולם הזה! וגם ביום האירוע תמיד עם חיוך, דואגת ומלווה כל הזמן. אם את מחפשת שלמות אז סתיו היא לגמרי הכתובת!

המלצה על סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר