סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים - בלוג חתונות - My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים

מיתוג, עיצוב והזמנות

סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים
טלפון: 050-8508105

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים...

אתם עומדים בפתחו של אירוע חשוב, כל מה שנותר הוא להפוך את האירוע שלכם למשהו אחר, משהו שייחרט בזיכרונכם. הדבר האחר הזה הוא עיצוב אירועים עם סתיו. כדי לעצב את האירוע לפי טעמכם ובסטנדרט ייחודי, כל שנדרש הוא לחבור למעצבת איתה תעברו ערב מרגש בסגנון אותו אתם מכתיבים.

סתיו היא שילוב של אדם רגיש שמבין את מכלול הלחצים בו הנכם נתונים, ותדע ללוות אתכם יד ביד לאורך פרויקט הפקת האירוע. סתיו בעלת חוש אסתטי ומתמצאת במגוון סגנונות עיצוב, יש לה ראש פתוח ואינטליגנציה רגשית גבוהה, וכל אלו מרכיבים את המתכון שלכם להצלחת האירוע. לא מדובר בתקציבי ענק, וזו בדיוק כל החוכמה – לשלב איכות עם יצירתיות, יכולת ארגון והיכולת לממש כל רעיון.

סתיו אגם, בוגרת שנקר לעיצוב ניהול והפקת אירועים, בעלת ניסיון עשיר בתחום האירועים ושזירת הפרחים, תהפוך את היום המיוחד שלכם לרגוע ומהנה ככל האפשר.

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
 • נטליה קולבר
  12.5.2019

  כבר בפגישתנו הראשונה היה קליק עם סתיו. היא הבינה בדיוק את הסגנון שלנו ועם חיוך גדול והתלהבות יצאנו לדרך. אין מילים לתאר בכמה יופי, קסם, כשרון ואהבה סתיו עיצבה לנו את החתונה בחוות רונית. החל מהפרחים המהממים שבחרה, הטאץ׳ האישי המושלם שלה וכלה במסירות, השקעה וההבנה העמוקה שלה בסוג האירוע והמרחב. אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, בחתונה שלנו זה בהחלט היה מורגש. סתיו חשבה על הכל, וזה היה ניכר בכל אלמנט. לא תארנו לעצמנו שעיצוב פרחים יכול כ״כ לגעת בלב. זכינו להתחתן באביב בעיצוב של סתיו המקסימה.

 • ליהי רשוק
  26.5.2018

  איך מגדירים שלמות? סתיו אגם.
  את סתיו בחרנו גם לעיצוב וגם להפקת החתונה שלנו אחרי פגישה אחת איתה בלבד. לא הסכמתי להיפגש עם עוד מפיקות,ישר התאהבתי. ההתלהבות, החיוכים והאהבה שלה לתחום משכה אותי ברגע. סתיו קלטה אותי ומה אני רוצה לחתונה, את הקונספט המיוחד שלי וישר הציעה הצעות ששיפרו בטירוף את האירוע. מהפרחים והפרטים הכי קטנים ועד הצילייה המטורפת שהרימו, כל התהליך תמיד התלווה בחיוך וחיבוק וצחוק. סתיו העניקה לי ביטחון ושקט, ולגמרי סמכתי עליה בהכול. ובצדק, היא שיחקה אותה! באירוע קונספט שבועות, חתונה לבנה מטורפת! סתיו הקימה הפקה לא מהעולם הזה! וגם ביום האירוע תמיד עם חיוך, דואגת ומלווה כל הזמן. אם את מחפשת שלמות אז סתיו היא לגמרי הכתובת!

המלצה על סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר