על הים - גן אירועים בקיסריה | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

על הים

מקום לחתונה

על הים
כתובת: קיבוץ שדות ים
טלפון: 04-6109285

גן האירועים "על הים" ממוקם בקיבוץ שדות ים, סמוך לקיסריה. המקום נמצא על צוק ומשקיף על מפרץ טבעי, צמוד לעתיקות קיסריה, במרחק נגיעה מהחוף. "על הים" ממוקם מול הסלע "הנוסאני" (נוס=חצי, בערבית). בעבר הסלע סימן ליורדי הים, בדיוק את אמצע הדרך בין עכו ליפו. לימים, המיקום האטרקטיבי והחוף המרשים הובילו להקמת מתחם אירועים אשר מאפשר לאנשים עד היום ליהנות מנפלאות המקום.

בגן משולבים עיצוב ואדריכלות נוף ייחודיים המחברים אותו עם הנוף הפתוח ועם האלמנטים הארכיאולוגיים הנמצאים סביבו, מדשאות מטופחות, רחבת ריקודים נוחה, גישה לים, בריזה מלטפת ואופק כחול ואינסופי.

המקום פעיל בחודשים מאי עד אוקטובר, כיוון שהאירועים נערכים תחת כיפת השמיים. ניתן לערוך אירועים של עד 600 מוזמנים. צמוד למקום נמצא מגרש חנייה ל-300 רכבים.

כתבו עלינו

לכתבות נוספות
more

כלות ממליצות

דנה

sperator
02/06/2022
קיבלנו מלא מחמאות על הלוקיישן, האוכל וכל מכלול האירוע. תודה לכל הצוות המדהים!

יעל

sperator
07/04/2022
שרון ואוריין היו זמינות עבורנו לאורך כל הדרך! לא הייתה שאלה שלא קיבלה מענה ובתקופה מאתגרת כמו הקורונה נעשו כל המאמצים כדי שהאירוע יצא לפועל ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על האווירה וכמובן על האוכל המטריף של ארז וחנן. התחתנו בסוף אוגוסט, כך שבהחלט היה חשש גדול מהחום והלחות על הים. המאוורים שפוזרו מסביב לרחבה סייעו מאוד אבל עדיין החתן נאלץ להחליף כמה חולצות 😅😅😅 אין ספק שהחבילה שהגן מספק- עיצוב, קיטרינג שלמות ובר ברמה הגבוהה ביותר מקלים מאוד על הזוג להעמיד אירוע של פעם בחיים.

חן ושי

sperator
23/09/2021
השירות שקיבלנו לאורך כל התהליך היה אישי ומקצועי מאוד. שרון בפרט גרמה לנו להרגיש שלעל הים אכפת מאיתנו ומהאירוע שלנו ואיפשרו לנו לקיים אותו בדיוק כמו שרציני. כל האורחים ציינו שמזג האוויר מושלם, הבריזה מהים הייתה קצת יותר חזקה ומאתגרת בזמן החופה ובשאר הזמן היה נעים מאוד. יתכן שהיו כמה אורחים שהיה להם קר. לשמחתנו הרבה בסוף האירוע היה טפטוף מרגש של גשמי ברכה ❤️
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.