קרן וולף - אקססוריז וטבעות נישואין | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

קרן וולף

אקססוריז וטבעות נישואין

קרן וולף
טלפון: 03-5161222

בשנת 2003 הקימה קרן וולף את מותג התכשיטים והאביזרים (אקססוריז) הנושא את שמה, מתוך אהבה ותשוקה עמוקה לעולם האופנה בכלל, ולתכשיטים ואביזרים בפרט.
בשנת 2005, לאחר שנתיים שבהן ביססה את השפה העיצובית הייחודית לה ונהייתה שם דבר בפי כל חובבת תכשיטים ורגע לפני שעמדה להינשא, עיצבה קרן את קולקציית הכלות הראשונה שלה. הקולקציה נולדה מתוך רצונה האישי של קרן בפיס מיוחד שיאפיין אותה וייחד אותה ביום כלולותיה, ולאחר שלא מצאה את הדבר המיוחד אותו חיפשה ונחשפה לחוסר הגדול שהיה באותה תקופה בעולם הכלות ואביזרי השיער לכלות.

בשנת 2015, לאחר שביססה את מעמדה בעולם הכלות הישראלי ויצרה שיתופי פעולה עם מעצבי שמלות כלה מהמובילים בעולם וביניהם גליה להב וענבל דרור, להן עיצבה קולקציות של אביזרי שיער ואקססוריז שישלימו את מראה השמלות אותן עיצבו, החלה קרן להשתתף בשבוע האופנה לכלות המתקיים באפריל ואוקטובר מדי שנה ולבסס את מעמדה כמעצבת תכשיטים ואביזרים גם בשוק האופנה לכלות ברחבי העולם.

כיום המותג 'קרן וולף' נמצא בצמיחה מתמדת תוך דרישה גדלה והולכת לפרטי המותג, ועיצוביה של קרן נמכרים ביותר מ-40 בוטיקים ברחבי העולם.
עיצוביה של קרן נותנים לכלה המודרנית אפשרויות מדהימות ובלתי מוגבלות לבטא את עצמה ואת ייחודיותה ביומה המיוחד ולהיות לכלה המדהימה שהיא.

לקרן, כמעצבת, יש את היכולת המופלאה ואת היצירתיות הייחודית לה המאפשרות לה ליצור ולעצב את תכשיטי הכלה שיחמיאו לכל כלה שהיא וימלאו את רשימת המשאלות שלה, תוך שימת דגש על חומרי הגלם הטובים ביותר ואיכות בלתי מתפשרת.

כוכבות מהארץ ומכל העולם עונדות את תכשיטיה של קרן לאירועי שטיח אדום ולצילומי מגזינים ביניהן כריסי טיגן, ליידי גאגא, קיילי ג'נר, ניקי מינאז', סולאנג' נואלס, מדונה, אריאנה גרנדה, נטע ברזילי, אדל בספלוב, דניאלה פיק ועוד.

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
המלצה על קרן וולף
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר