תמי בר לב - אקססוריז וטבעות נישואין | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

תמי בר לב

אקססוריז וטבעות נישואין

תמי בר לב
טלפון: 0545549131

תמי בר-לב, היא כובענית המתמחה בעיצוב אביזרי שיער לכלות. היא ידועה כחלוצה בתחומה ועבודותיה בעלות כתב היד המובהק שמזוהה איתה, זכו להכרה רבה בזירת האופנה העולמת והמקומית.
עבודתה עם לקוחותיה הכלות היא מרגשת ומהנה במיוחד עבורה:
“אני מנסה תמיד להיות מאוד קשובה לצרכים של כל לקוחה, לאישיותה ולמראה שאותו היא מעוניינת לשדר. אני יוצרת עטרות עדינות וזרים רומנטיים לראש, וגם כ"STATEMENT PIECES" גדולים, בעלי נוכחות, שמשווים מראה זוהר ומרשים.
ישנם פריטים נוצצים, שמשווים מראה נסיכותי וחלומי, וחלקם מעוצבים בסגנון שתואם את מראה ה'בוהו' החופשי יותר.”
לאחר שסיימה את לימודיה במגמת עיצוב האופנה בשנקר, תמי המשיכה ללימודי כובענות בלונדון, שם גם התמחתה אצל הכובען הידוע פירס אטקינסון. במסגרת שבועות אופנה בארץ ובעולם, תמי יצרה אביזרי שיער שהוצגו בתצוגות של מירה צבילינגר, דורית בר אור ולי גרבנאו.

קולקציית High by the Beach עוצבה בהשראת האווירה של חופי קליפורניה ועיירות החוף המערבי; הליכה יחפה על החוף, שיער מתבדר ברוח, שמלה לבנה מתנופפת, נשיקה על רקע שקיעה, חתונת חוף חטופה וקולה דובדבן. עיקר ההשפעות לקוחות מהמוזה לנה דל ריי, אמנית שמעבירה בשיריה ובסגנונה המובהק כל כך את האווירה הקליפורנית. במהלך יצירת הקולקציה תמי נתנה לעצמה להיות מושפעת לחלוטין ממילות שיריה של לנה דל ריי ומהסגנון האייקוני והייחודי שלה.
הפריטים מותאמים אישית ללקוחה בסטודיו בפגישה אישית ובתאום מראש.

כמו כן, בעקבות הביקוש הרב לפריטים קסומים וקומפקטיים, תמי בר-לב יצרה קולקצייה של פרטי "קרופ" עדינים וקטנים, שמתמצתים בתוכם את כתב היד המובהק של המעצבת, ומאופיינים בטווח מחירים נגיש במיוחד.

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
המלצה על תמי בר לב
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר