לוז | LUZ - צלמי חתונות | מגזין חתונות | My Day
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

לוז | LUZ

צלמי חתונות

לוז | LUZ
טלפון: 073-3742148

כשאתם מתחתנים, ההנאה שלכם היא אחד הדברים שהופכים את היום המיוחד שלכם להרבה יותר בלתי נשכח – וגם את תמונות החתונה שלכם להרבה יותר מחמיאות - זוג מאושר הוא זוג יפה !

אנחנו נותנים את כל כולנו ליצירת זיכרונות, מנקודת מבט ייחודית עם סגנון אמנותי. בעבורנו לא מדובר רק באיכות התוצר, אלא גם על יצירת חווית החתונה הטובה ביותר עבורכם.

אנחנו מאמינים בהגדרת התוצר שלנו בכל חתונה מחדש – אין חתונה שדומה לחתונה אחרת!

כשזוג בוחר בנו להיות צלמי החתונה שלהם, הם נותנים לנו את הזכות להיות חלק מהיום המיוחד ביותר שלהם ובכך, התפקיד שלנו הוא לא רק לצלם תמונות יפות, אלא גם להפוך את היום שלהם להכי מוצלח שיש.

רוצה לראות עוד?

לאתר site

כתבו עלינו

לכתבות נוספות
more

כלות ממליצות

איימי מרקוביץ ודור איילון

sperator
10/05/2022
Chen our wedding producer recommend Shai - another success! What attracted us to Shai initially is that his photography style is quite unique compared to your standard wedding shots. Luz pride themselves on being both event photographers as well as architectural photographers and this makes for really cool photos especially in a place like The Jaffa Hotel and Old Jaffa. Shai took the time to listen to what kind of photos we were looking for and on the day made sure to tick them off the list. Neither Dor or I feel particularly comfortable in front of a camera but Shai made it fun and we both really enjoyed the couples photos. For the “getting ready” part of our day we had Shai as photographer and Sarel as videographer and at the wedding we had an additional Luz photographer join them both. We are still waiting on the photos but Shai has already sent us a teaser and all our videos which allowed us to relive the day sooner than we thought and so far we love them! We would highly recommend Shai, he is such a lovely person and a very talented photographer.

יובל ויונתן

sperator
14/04/2022
חוויה מדהימה עם LUZ! קראתם אותנו בדיוק מוחלט, ראיתם איפה אנחנו מתקשים וגרמתם לנו לשחרר ולהירגע. ליוויתם אותנו ביום הזה בצורה הכי מקצועית שיכלנו לבקש, ביחד עם המון כיף ואווירה נעימה שהוספתם. וחשוב מהכל, התוצרים עוצרי נשימה... תודה על הזיכרונות מהיום הזה, אנחנו בעננים

נועה כהן וארד אלעזרא

sperator
12/04/2022
צוות של מקצוענים! יחס הוגן ואישי, הרגישו אותנו ותמכו בכל בקשה ושאלה. הפכו את היום שלנו לבלתי נשכח בזכות התיעוד המחמיא והייחודי. ממליצים בחום!!
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.